Pombo Rocks

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod jerry1 » 31 srp 2011, 09:07

A+I píše:AQ super :24: .
Divim se, ze to zacina zarustat az ted. Ja myslim, ze nebylo vsechno v poradku s vodou, to neni jinak mozny. Treba to bylo vsechno stale moc syrovy tim, ze jsi skoro nekrmil... :3:

vsadil bych se, ze vyhladovel i tu rasu :lol: :cry:
Uživatelský avatar
jerry1
častý přispívatel
 
Příspěvky: 408
Obrázky: 49
Registrován: 23 srp 2006, 16:16
Bydliště: Beroun

Příspěvekod CZmok » 31 srp 2011, 12:30

jerry1 píše:
A+I píše:AQ super :24: .
Divim se, ze to zacina zarustat az ted. Ja myslim, ze nebylo vsechno v poradku s vodou, to neni jinak mozny. Treba to bylo vsechno stale moc syrovy tim, ze jsi skoro nekrmil... :3:

vsadil bych se, ze vyhladovel i tu rasu :lol: :cry:


Koukám, že to budu mít na talíři asi dlouho... Nu což, asi si to zasloužim.
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod CZmok » 24 zář 2011, 10:22

Reportuji novinky v AQ:

Jedna samice Yellow a dvě samice DeMasonů nosí. Jsem zvědav, jestli něco přežije, minule se po vypuštění potěru slehla zem. Co mě překvapilo je, že si dokážou trochu zobnout krmení i přes plnou tlamku.

Rybky krásně rostou a je to pastva pro oči. Je to něco, sledovat hierarchickou dominantnost celého hejna DeManů. Příště přidám zase nějaké to foto...
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod FontosR » 24 zář 2011, 10:48

Jestli můžu doporučit tak zkus modrou mořskou zářivku, to bude teprve pastva pro oči. Já jí dal a modrý samec P. saulosi svítí nádherně modře, a demasoni to by byla teprve nádhera.
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Příspěvekod CZmok » 12 říj 2011, 22:36

Zdravím,

chci se zeptat, jestli existuje cyclop červené barvy? Někde jsem snad četl, že barva je ovlivněna tím, čím se konkrétní populace živí.
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod A+I » 15 říj 2011, 02:43

Cyclops znam oranzovy, tim krmime.
Nemyslel jsi cerveny plankton? Ale i ten je spis oranzove barvy.
Přílohy
Cyclops.png
Cyclops
Cyclops.png (243.69 KiB) Zobrazeno 1289 krát
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod CZmok » 22 pro 2011, 22:32

Nene, nemyslel jsem plankton. Ptal jsem se, protože jsem v té době koupil nějaký noname ve zverimexu zabalaný v novinách od nějakého "chytače" a byl úplně rudý. Ptal jsem se, jestli je to opravdu cyclop a bylo mi to potvrzeno. Jinak jsem kupoval takový skoro až hnědý. Teď naposledy jsem zkusil cyclop s nějakým doplňkem, nějaký mix ještě s něčím a ten vypadá podobně, jak ukazuješ na obrázku.

Jinak akvo mi přijde opravdu parádní, ryby pomalu dorůstají do dospělosti a prosperují, věčně mi nějaká nosí, většinou 2 od každého druhu současně. Nikterak to neřeším a nechávám je svému osudu.

U DeMasonů hlavního šéfa dorůstají další. Nyní jsou asi 4 tak na stejno a to bych Vám přál vidět to rodeo. :-) Jinak Yellowky jsem si myslel budou klidnější, ale taky si sobě dávají pěkně za uši.

Trochu jsem se bál, že se mi akvo časem okouká, ale je to spíš naopak. Ryby a celé akvo je krásnější a krásnější. Koukám téměř každý den.

Jinak všm přeji veselé velikonoce.
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod A+I » 23 pro 2011, 10:09

CZmok píše:Jinak všm přeji veselé velikonoce.
Ahoj, Ty jses ahead of time - asi tak 4 mesice 8) 8) .

Ted uz je to bezpredmetny, protoze mas asi ten cerveny "cyclops" zkrmeny, ale nemohly to byt treba cervene dafnie?
Jsem rada, ze se rybam dobre dari.
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod CZmok » 23 pro 2011, 12:07

Jojo, už je to v rybách... Možné je ledasco, ale ten chlapík říkal, že opravdu cyclop. Pak jsem právě četl jak to s tou barvou je a dozvěděl jsem se to o té potravě.

Jinak s těma velikonocema... Keep Your mind open a neber všechno tak vážně. ;-) p.s. možná se gramaticky správně píše opened, ale to si nejsem jist, nechť mě oprav.

Z ryb mám opravdu velikou každodenní radost, až budu čistit akvo a skla, třeba se dokopu k nějaké fotce. :-)
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod CZmok » 23 pro 2011, 12:08

Ty jo, tenhle web technicky dost pokulhává... Mají problémy s mailserverem, často se vkládají příspěvky 2x, dlouhodobě nejde měnit profil... atp. Škoda, když jsem se poprvé zalogoval, šlapalo všechno supr. Po té migraci na nový hosting, to jde dolů. :-)
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků