Pombo Rocks

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod hr » 11 srp 2011, 08:02

No také mi vadí chování některých nadnárodních společností, např MC Donald a podobní, když si do tohoto krámu chodila moje polovička koupit zmrzlinu,tak jsem jí říkal že jinde taky mají a stejně dobrou,ať nepodporuje vykořisťovatele tou dvackou,nebo kolik tam ta zmrska stojí.Povedlo se.Jediné v čem je pro mě jako pro člověka MC Donald užitečnej a dobrej je to že když člověk musí,tak tam mají čistý hajzlíky.Také ovšem nechápu jakej problém máš s Youtube???
Pomož nám neznalím prohlédnout a přiveď tak i nás kacíře na správnou cestu ať můžeme započnot pokání. :lol: :lol: :lol:
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Příspěvekod CZmok » 19 srp 2011, 19:32

Nějaké zprávy z akva...

Od té doby, co jsem začal víc krmit, jsou všechny ryby krásně vybarvené. DeMasoni hrajou barvami a v kombinaci s krásnou žlutou u Yellowek je to prostě paráda, jak malovaný. :-) Pořád se oba druhy natřásají a ukazují se před ostatními v té nejlepší formě. Ještě se tedy začalo svítit cca 14 hodin denně oproti 6ti. Můžu ta změna tkvět také v tom?
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod A+I » 19 srp 2011, 22:34

Ty bys mohl z fleku delat sefa hladomorny, hubne to, umira Ti to pred ocima a s Tebou to ani nehne :3: .
Jsem rada, ze se na to prislo a ze uz jsou ryby v poradku.

Svetlo na to zadnej vliv nema a svitis strasne dlouho, to neni prirozeny ani pro rostlinova akva. 10 hodin by bylo azaz.
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod CZmok » 20 srp 2011, 16:18

Ale hne... Jenom jsem hledal úplně jinde, kde bylo všechno v pořádku. Tohle mě napadlo až za dýl, kord po těch článcích, kde se výrazně doporučuje nepřejídat. No jo no, udělal jsem blbost, ze které jsem se poučil.
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod CZmok » 25 srp 2011, 20:00

Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod A+I » 26 srp 2011, 23:40

No ja vim, hlavne ze se na to vubec prislo :) .
Pokud nedas ty svy videa na YouTube, tak je nikdy neuvidim. Hele, Ty na YT cumakujes stale, ale sam se tam podelit nechces - co to ma znamenat :?: To jako my vsichni mame byt v ohrozeni zivota se podelit se svetem, a Ty si budes doma v teple za kamnama z toho tezit a mnout ruce ?? :8:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod CZmok » 27 srp 2011, 10:22

A+I píše:No ja vim, hlavne ze se na to vubec prislo :) .
Pokud nedas ty svy videa na YouTube, tak je nikdy neuvidim. Hele, Ty na YT cumakujes stale, ale sam se tam podelit nechces - co to ma znamenat :?: To jako my vsichni mame byt v ohrozeni zivota se podelit se svetem, a Ty si budes doma v teple za kamnama z toho tezit a mnout ruce ?? :8:


:) Nikoho nenutím, ale tohle video se mi zrovna docela líbí. Já se se světem dělim, ale ne na YT. Pro mě je jaksi rozdíl na kurtyzánu (YT) jenom koukat nebo využívat její služby (shareovat). Lidi (a nějací roboti :-) ) na video přistupujou a dokoukávají do konce, takže to mě pro spokojenost stačí. Je i docela malý, 13MiB, takže se nečeká tak dlouho.
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod CZmok » 30 srp 2011, 22:05

AQ zarůstá + menší úprava. Ryby jsou rozmazané, nějak mi to nejde.
Přílohy
CZmok'sPomboRocks.JPG
Zmizel jeden větší kamen.
CZmok'sPomboRocks.JPG (34.37 KiB) Zobrazeno 1257 krát
CZmok'sPomboRocks_1.JPG
2.
CZmok'sPomboRocks_1.JPG (64.83 KiB) Zobrazeno 1257 krát
CZmok'sPomboRocks_2.JPG
3.
CZmok'sPomboRocks_2.JPG (74.58 KiB) Zobrazeno 1257 krát
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod A+I » 30 srp 2011, 22:48

AQ super :24: .
Divim se, ze to zacina zarustat az ted. Ja myslim, ze nebylo vsechno v poradku s vodou, to neni jinak mozny. Treba to bylo vsechno stale moc syrovy tim, ze jsi skoro nekrmil... :3:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod CZmok » 31 srp 2011, 07:49

Voda je podle testů pořád stejná. Pořádně zarůstat začalo tak před měsícem. V jednu chvíli to byl hroznej maskáč, mix 4 druhů řas, zelená, hnědá, červená a fialová. Červenou a fialovou jsem ještě neviděl.... Teď převažuje hnědá a zelená.

Zmizel takovej ten vetší kamen, co byl na stojáka, aby měly ryby víc prostoru, dlažební kostka zůstala :o . Příště musím koupit nový nebo čistý akvo, abych nemusel pozadím zakrývat nenávratně špinavé stěny.
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků