Cerdíkovo Malawi 300l

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod hr » 11 bře 2012, 20:36

Cerdik píše:Takže po sáhodlouhém rozhovoru s manželkou jsem nakonec souhlasil s původní zamýšlenou osádkou Malawi :oops:. Nevěřila, že do toho budu tak zapálen a ani moc netušila mou představu o ztvárnění tohoto biotopu (černá tapeta a pár kamenů byla asi její představa :lol:) . Nakonec se jí to líbí (ještě aby ne) a dokonce jsem se nechal ukecat na pár ks zeleně ve formě anubias nana ("když to ryby zlikvidoujou, tak neříkej, že jsem tě nevaroval", zněla má slova).

Aktuální osádka je tedy 12ks Ps. Demasoni a 10ks Labidochromis sp. "Yellow". (ryby 2,5-4cm)

Jo a mezi nima v klídku proplouvá 11 kamošových čichavců :lol: (očividně jim to nevadí)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Večer nahodím nějaké foto.


P.S. Na Malawi osádku jsem přistoupil pod podmínkou další alespoň 500l nádrže pro Tropheuse :lol:




Opravdu nevidím že by si tu někde psal že je dáš pryč.
To že si je měl na zajetí, víme asi všichni co tvoje snažení sledujeme a podporujeme od začátku.
Napařed se tu chlubíš jako blbeček nevhodným počtem ryb a vůbec celý tvůj příspěvek je tak trochu bez vysvětlení, takže tu uvedeš pár lidí v omyl a když ti tu někdo odpoví, tak se tu ještě ohradíš že mám štěstí že mi tu jako nevynadáš.
Místo abys napsal třeba sorry blbě jsem se vyjádřil, tak se tu ještě budeš dohadovat.
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Příspěvekod Cerdik » 11 bře 2012, 20:49

No, myslel jsem , že tu jsme na stajné vlně a ani ve snu by mě nenapadlo, že by si někdo mohl myslet, že to tam nechám (asi ponaučení pro příště). Ohledně počtů jsem se špatně vyjádřil, to je pravda.
Někdy to tu píšu jako takový deník a prostě mi to asi nedoklaplo, že to může tak blbě vyznít.

Taky si ale mohl napsat mírnějším tonem si myslím. Ne hned začít s borečkama a polívkama :wink:.
Uživatelský avatar
Cerdik
přispívatel
 
Příspěvky: 108
Obrázky: 14
Registrován: 12 úno 2012, 13:16

Příspěvekod FontosR » 11 bře 2012, 21:00

Nevim proč se do tebe Radex tak obul, když někdo radí a třeba dobře tak ho ten dotyčný nemusí poslechnout. A potom přijde na to že se spletl, jsou to jen jeho ryby a jeho vyhozený peníze když něco dopadne špatně. Nadávky sem nepatří i když má Radex pravdu je to vždy jen věc jedince jak se zachová.
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Příspěvekod Cerdik » 11 bře 2012, 21:16

V pondělí postnu konečně foto a video i s africkou osádkou. Mám sice fotky už nyní, ale jsou na nich i čichavci, tak si je nechám pro sebe. Někdo by si to mohl zas špatně vyložit :o

(Než mě tu Radek rozcupoval, chtěl jsem ukázat kombinaci, ktera se zase tak často nevidí :lol:)
Uživatelský avatar
Cerdik
přispívatel
 
Příspěvky: 108
Obrázky: 14
Registrován: 12 úno 2012, 13:16

Příspěvekod hr » 11 bře 2012, 21:44

Cerdik a FontosR,
klocani obul jsem se proto, že jsem to z blbě napsaného textu, stejně blbě pochopil.
Tu válečnou sekeru můžem zakopat :o no ale bylo to tak tak :lol: .
Pravě takové přispěvky můžou číst náhodní čtenáři a zbytek je nezajímá, potom tradá do zveráku pro jednu tu oranžovou rybu a pět neonek.
Moc dobře známe videa a fotky s podobnými pskvily.No to už potom nemám k sprostým slovům opravdu daleko. :evil:
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Příspěvekod Cerdik » 11 bře 2012, 21:52

"Omluva" přijata :lol: .
Jinak ti Demasonci (ikdyž prckové), jak tu vyse nadhodil Mates jsou fakt pekny mrdky :shock: . Začínaj se rozkoukávat, a už mi tam dělaj pěkný tóčo. No, alespoń je na co koukat.
Uživatelský avatar
Cerdik
přispívatel
 
Příspěvky: 108
Obrázky: 14
Registrován: 12 úno 2012, 13:16

Příspěvekod hr » 12 bře 2012, 09:21

To nebyla omluva, ale budu brát jako tvou omluvu tento tvůj poslední příspěvek, který mě pobavil, když už je ti za těžko to napsat samotnému. :lol:
Jinak pánové ty ostřejší výrazy si nechte až se budeme opravdu hádat a urážet se při tom, aby děti které to tu čtou věděli, že takováto slova používá slušně vychovný člověk pouze a jenom v krajních mezích a ne jako běžnou mluvu.
Je jistě plno jiných krásných slov která se dají použít místo toho oškliveho.
Třeba například: Jinak ti Demasonci jsou fakt pěkný písničky, vázy, nebo všem dobře známí lumpíci či rarášci. :lol:
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Aqua

Příspěvekod Matthes » 12 bře 2012, 09:54

Ty nervy co jsem s němi měl, tak proto jiný výraz nemám :lol: :o
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Aqua

Příspěvekod CZmok » 12 bře 2012, 18:26

Matthes píše:Ty nervy co jsem s němi měl, tak proto jiný výraz nemám :lol: :o


muzu se zaptat co si s nima mel za takovy nervy ci problemy?
Uživatelský avatar
CZmok
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 669
Obrázky: 32
Registrován: 13 pro 2010, 15:02

Příspěvekod Cerdik » 13 bře 2012, 00:13

Hoj, tak další update:
Foto včerejší polévky ještě s čichavcema (už tam nejsou 8) ). Jinak jsem dneska dokoupil 1L Eheim EHFI SUBSTRAT. Vyhodil jsem filtrační vatu a doplnil jsem s tím poslední a předposlední komoru (eheim 2075 - pekne to soudruzi v něměcku vo.bávaj, vešlo by se tam too 2x tolik co dodávaj)

Aktuální stav 21ks demasoni, 10ks Labidohromky.


Obrázek
Uživatelský avatar
Cerdik
přispívatel
 
Příspěvky: 108
Obrázky: 14
Registrován: 12 úno 2012, 13:16

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků