Cerdíkovo Malawi 300l

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod Cerdik » 16 kvě 2012, 09:16

rhymes píše:Ahoj, nevíš proč se mi tvé fotky nezobrazují? :( :( :(


Ahoj to netuším :/. Hodil jsem fota do galerie, abys mohl kouknout :oops:
Uživatelský avatar
Cerdik
přispívatel
 
Příspěvky: 108
Obrázky: 14
Registrován: 12 úno 2012, 13:16

Příspěvekod Cerdik » 22 kvě 2012, 10:05

Malý update, při čistění akva, jsem si odrovnal Aquastarku :x , takže aktuálně jede osvětlovací rampa na 865 Narva (daylight). Alespoň otestuju, co to udělá s řasou a kytkama, mohlo by jim to vyhovovat víc.


Obrázek
Uživatelský avatar
Cerdik
přispívatel
 
Příspěvky: 108
Obrázky: 14
Registrován: 12 úno 2012, 13:16

Příspěvekod rhymes » 22 kvě 2012, 13:11

Cerdik píše:
rhymes píše:Ahoj, nevíš proč se mi tvé fotky nezobrazují? :( :( :(


Ahoj to netuším :/. Hodil jsem fota do galerie, abys mohl kouknout :oops:



Díky, máš to fakt vymazlený a ta dospělá Yellowka tam vypadá hustě :lol: ale oni jí ostatní doženou ...
ať se daří :D
Uživatelský avatar
rhymes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 253
Obrázky: 44
Registrován: 23 říj 2008, 16:27
Bydliště: Broumy, okr. Beroun
Kolik let děláte akvaristiku?: 5

Příspěvekod PIETRO » 22 kvě 2012, 22:16

Zdravím vás pánové.Akvárium znám velice dobře od prvopočátku z jiného webu.Je to dobře odvedená práce.Píši ohledně dominanty akvária Lab.Carleus- Pokud má někdo zájem o takové kousky z mého chovu rád vám je nabídnu. Ryby jsou dospělé a opravdu kvalitní genetická linie.Pouze osobní odběr v případě zájmu!!!
Omlouvám se za vniknutí do Cerdikového vlákna.Jen mě napadlo,že v jeho nádrži by se měli "jako doma". Neber to jako inzerci. Pokud tě to otravuje ihned to smažu!!!. S Pozdravem P.B.
Uživatelský avatar
PIETRO
častý přispívatel
 
Příspěvky: 347
Obrázky: 0
Registrován: 14 bře 2008, 13:12
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Cerdik » 23 kvě 2012, 17:52

PIETRO píše:Zdravím vás pánové.Akvárium znám velice dobře od prvopočátku z jiného webu.Je to dobře odvedená práce.Píši ohledně dominanty akvária Lab.Carleus- Pokud má někdo zájem o takové kousky z mého chovu rád vám je nabídnu. Ryby jsou dospělé a opravdu kvalitní genetická linie.Pouze osobní odběr v případě zájmu!!!
Omlouvám se za vniknutí do Cerdikového vlákna.Jen mě napadlo,že v jeho nádrži by se měli "jako doma". Neber to jako inzerci. Pokud tě to otravuje ihned to smažu!!!. S Pozdravem P.B.


Klidně to tu nech :)

Je fakt, že tam ten jeden působí jako "pěst na oko", ale myslím, že v dobrém slova smyslu. Je jasné, kdo je v nádrži pánem, ale není to nijak hrozné. Sem tam preventivně někoho prožene, nebo se trošku "naježí, zabarví a zatancuje". :lol:
Uživatelský avatar
Cerdik
přispívatel
 
Příspěvky: 108
Obrázky: 14
Registrován: 12 úno 2012, 13:16

Příspěvekod Cerdik » 24 kvě 2012, 00:16

Tady trošku pohyblivých obrázků...
(přepněte si do lepší kvality)

[video width=560 height=315]http://www.youtube.com/embed/in1m1p39ApM[/video]
Uživatelský avatar
Cerdik
přispívatel
 
Příspěvky: 108
Obrázky: 14
Registrován: 12 úno 2012, 13:16

Re: Cerdíkovo Malawi 300l

Příspěvekod Cerdik » 11 srp 2012, 09:28

Ahoj,
tak se hlásím s prvníma přírůstkama. Nějak to neřešim a nechávám to "přírodě" samice nevytahuju a sem tam se něco chytne. Zatím mi v akva odrostl jeden sameček demason, už má odhadem 1.5cm a už si nebojácně plave nádrží. Dneska jsem objevil přírůstky Yellowek a další potěry demasonů, uvidíme jestli z toho něco přežije.


Obrázek
Uživatelský avatar
Cerdik
přispívatel
 
Příspěvky: 108
Obrázky: 14
Registrován: 12 úno 2012, 13:16

Re: Cerdíkovo Malawi 300l

Příspěvekod canart » 18 srp 2012, 21:53

Velmi pekne zladene akva a aj osadka :) Rad by som sice videl toto akva s Tropheusami, ale dufam, ze ta 500-ka raz u teba bude ;) Gratulujem k mladasom!
Inak zaujimavo prebiehajuca debata s komplikaciami, myslim, ze celkom dobry serial pre zaciatocnikov :)...dost sa tu naucia.
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

Re: Cerdíkovo Malawi 300l

Příspěvekod Cerdik » 19 srp 2012, 14:14

Ahoj, díky za koment.
Komplikace se vždy nakonec vyřešily a musím podotknout, že i díky radám od zdejších harcovníků. Myslím. že začátečnci, kteří nejsou líní a mají trpělivost zdejší forum prošmejdit, nemůou mít při zakládání akva žádný zásadní problém..

Jinak malý update. Aktuální foto se zase o něco většíma rybama a upreveným světlem. Přidal jsem reflektor.

Obrázek
Uživatelský avatar
Cerdik
přispívatel
 
Příspěvky: 108
Obrázky: 14
Registrován: 12 úno 2012, 13:16

Re: Cerdíkovo Malawi 300l

Příspěvekod canart » 19 srp 2012, 14:56

Nooo, trochu sa to presvetlilo, pekne je to. Vidim, ze hneda riasa prosperuje, ale aj rastliny porastli. Fotrik zlutasek je stale sef 8)
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

PředchozíDalší

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků