Tanganyika Moba 510L

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Jak se vám líbí toto akvárium?

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Re: Tanganyika Moba 510L

Příspěvekod vaku70 » 24 úno 2013, 16:43

hr píše:Ryby pěkné, pozadí strašné v kombinaci absolutně s neladícími kameny jak k pozadí tak sami k sobě.
Umísťování puků na hokej do nádrží je jako tam rvát cokoliv co neznám a nevím co to bude ve vodním prostředí vylučovat, takovej hazard se zdravím ryb.
Když si vzpomenu jak puky smrdí gumou, nic tak nezávadného to asi nebude.
No přeju tvým kupcům hodně zdravých rybek a tvým potěrům a odrostlím rybkám hodně zdraví a šťestí v nádržích s puky a bez písku.
Ty vždy dokážeš přesvědčit že jsi dobrej chovatel.

hr alias radex,prosím zapomeň že existuju.Své rady dávej těm,kteří tě ještě neznají.O tvé komentáře nestojím.Pro mě jsi naprostý lidský pezpáteřní hovado. :11:
Uživatelský avatar
vaku70
uživatel webu
 
Příspěvky: 54
Obrázky: 9
Registrován: 26 srp 2012, 19:44
Bydliště: Nová Paka
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Tanganyika Moba 510L

Příspěvekod hr » 25 úno 2013, 14:18

Nedávno si mi tu kritizoval moje aqo a psal si nějaké vtipné poznámky na něco, čemu sám moc dobře neroztumíš.
Když jsem ti napsal ať mě vynecháš, tak jsi odvětil že si zde každý může psát svoje postřehy a názory kam chce.
Tak tak činím.
Mimochodem moje reakce je taková upřímná a hlavně slušně napsaná a jasně se tu ukazuje kdo z vás si v diskusích a podobně vždy začne s nějakými hovady a dalšími urážkami.
Je vidět, že ani nerozumíš tomu co tu sám podle smajlíka bleješ.
Bezpáteřní je ten, kdo je nějak záludný podlézavý nebo se kloní k většiněne atd...
Ne ten kdo ti na rovinu říká, že tvoje pozadí je hnusně natřený a opracovaný polistyren, který při bližším pohledu je zcela vidět a rozeznat a taky ti radí že strkat puk do vody k rybám je tak trochu hazard s jejich zdravím.
No každopádně bych se zeptal uživatele Canart co se mu krom ryb líbí na té nádrži když píše: pěkné aqo a zajímavé pozadí.
Canart, ty by si chtěl takovou nádrž s takovým pozadím, že jsi tak férový a píšeš že se ti to líbí???
Když se mi něco líbí, tak bych podle mě mohl i klidně říct že bych si to dokázal představit u sebe v obýváku.
Ale tohle je fakt amaterismus a ještě uboze a nepovedeně okopírovanej. :?
Předem děkuji canartovi za jeho vyjádření se.

PS :když nakreslí dítě obrázek, tak je zvykem mu to pochválit, aby se mu dodala chuť do další tvorby, zvedlo sebevědomi atd..., ale když hnusně zpívá, maluje, nebo tvoří nějakou jinou činnost normální dospělý člověk a myslí si že je v tom dobrej, ale opak je pravdou, měl by se najít jiný člověk, který by mu na rovinu měl říct, ať se na to vysere, protože se svým konáním, o kterém si myslí že je super, se akorát zesměšňuje.
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Re: Tanganyika Moba 510L

Příspěvekod vaku70 » 25 úno 2013, 15:54

hr píše:Nedávno si mi tu kritizoval moje aqo a psal si nějaké vtipné poznámky na něco, čemu sám moc dobře neroztumíš.
Když jsem ti napsal ať mě vynecháš, tak jsi odvětil že si zde každý může psát svoje postřehy a názory kam chce.
Tak tak činím.
Mimochodem moje reakce je taková upřímná a hlavně slušně napsaná a jasně se tu ukazuje kdo z vás si v diskusích a podobně vždy začne s nějakými hovady a dalšími urážkami.
Je vidět, že ani nerozumíš tomu co tu sám podle smajlíka bleješ.
Bezpáteřní je ten, kdo je nějak záludný podlézavý nebo se kloní k většiněne atd...
Ne ten kdo ti na rovinu říká, že tvoje pozadí je hnusně natřený a opracovaný polistyren, který při bližším pohledu je zcela vidět a rozeznat a taky ti radí že strkat puk do vody k rybám je tak trochu hazard s jejich zdravím.
No každopádně bych se zeptal uživatele Canart co se mu krom ryb líbí na té nádrži když píše: pěkné aqo a zajímavé pozadí.
Canart, ty by si chtěl takovou nádrž s takovým pozadím, že jsi tak férový a píšeš že se ti to líbí???
Když se mi něco líbí, tak bych podle mě mohl i klidně říct že bych si to dokázal představit u sebe v obýváku.
Ale tohle je fakt amaterismus a ještě uboze a nepovedeně okopírovanej. :?
Předem děkuji canartovi za jeho vyjádření se.

PS :když nakreslí dítě obrázek, tak je zvykem mu to pochválit, aby se mu dodala chuť do další tvorby, zvedlo sebevědomi atd..., ale když hnusně zpívá, maluje, nebo tvoří nějakou jinou činnost normální dospělý člověk a myslí si že je v tom dobrej, ale opak je pravdou, měl by se najít jiný člověk, který by mu na rovinu měl říct, ať se na to vysere, protože se svým konáním, o kterém si myslí že je super, se akorát zesměšňuje.




Tak jinak.Pane Havleno,prosím vás,mohl by jste moji osobu vynechat z vašich komentářů.Snažně vás o to prosím.Opravdu s váma nechci komunikovat a nestojím o vaše hodnocení.Děkuji Kuzma Václav
Uživatelský avatar
vaku70
uživatel webu
 
Příspěvky: 54
Obrázky: 9
Registrován: 26 srp 2012, 19:44
Bydliště: Nová Paka
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Tanganyika Moba 510L

Příspěvekod rhymes » 26 úno 2013, 13:01

Každý dělá jak nejlépe umí a vždy s tím nejlepším úmyslem, také se každému líbí něco jiného! Já to akva měl možnost přesně před rokem vidět live a za mě - je parádní, i když bych si ho doma do obýváku nedal, ale Vašek ho taky nemá v obýváku 8)
Vašku, krásný ryby... ať se daří a nenech si to tu zošklivit!
Uživatelský avatar
rhymes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 253
Obrázky: 44
Registrován: 23 říj 2008, 16:27
Bydliště: Broumy, okr. Beroun
Kolik let děláte akvaristiku?: 5

Re: Tanganyika Moba 510L

Příspěvekod vaku70 » 27 úno 2013, 01:25

rhymes píše:Každý dělá jak nejlépe umí a vždy s tím nejlepším úmyslem, také se každému líbí něco jiného! Já to akva měl možnost přesně před rokem vidět live a za mě - je parádní, i když bych si ho doma do obýváku nedal, ale Vašek ho taky nemá v obýváku 8)
Vašku, krásný ryby... ať se daří a nenech si to tu zošklivit!

Díky a neboj.Akvaristiku už mě znechutili jiní borci,proto se teď chovám,tak jak chovám.Mám své akva a mám ho rád.Stejně jako ostatní zvířata,které máme doma.Ani pan Havlena s tím nic nenadělá. ::s27::
Uživatelský avatar
vaku70
uživatel webu
 
Příspěvky: 54
Obrázky: 9
Registrován: 26 srp 2012, 19:44
Bydliště: Nová Paka
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Tanganyika Moba 510L

Příspěvekod hr » 27 úno 2013, 09:54

Pan Havlena cituje co mu napsal pan Kuzma:

"Poslední poznámka.Stejně jako už ti to řekli na tlamovcích,tak ani tady nejsi admin,tak nebudeš určovat lidem co a kam mají psát.
Tak se měj ty chytrolíne.

Jinak co se týká akvária tak pan Kuzma asi ví proč ho má někde ve sklepě, protože takovej kýč do obýváku nepatří.
Pane Kuzmo ty si inteligent, ty mi tu píšeš ať na tebe nereaguju a hned v další reakci si bereš moje jméno do huby.
To mě baví. :lol: :lol: :lol:

Pro ty kdo pana Kuzmu neznají, tak bych rád upozornil na to, že je i výborný herec a zahrál si v jednom snímku i sám sebe.
Kdo neviděl tak doporučuji celý snímek.
Kdo nemá čas a chce vidět pouze pana Kuzmu, tak v čase 0:14:00
http://youtu.be/EQLECPBtGJs

Jinak doporučuji pro autentičnost celé humorné sceny, stahnout s titulkama zde.

www.ulozto.cz/xq9EtHX/sveraz-narodniho- ... dvdrip-avi
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Re: Tanganyika Moba 510L

Příspěvekod Matthes » 05 bře 2013, 16:18

Ahoj Moby máš pěkné, podle fotek to už asi budou pěkní macci co? Kolik mají? Z kolikati hlavého hejna si vybral konečný stav? podle fotek soudím poměr pohlaví na 3+5. A jaká je konečný počet osádky s Goldama? :)
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Tanganyika Moba 510L

Příspěvekod vaku70 » 05 bře 2013, 17:59

Matthes píše:Ahoj Moby máš pěkné, podle fotek to už asi budou pěkní macci co? Kolik mají? Z kolikati hlavého hejna si vybral konečný stav? podle fotek soudím poměr pohlaví na 3+5. A jaká je konečný počet osádky s Goldama? :)

Ahoj
Nevím přesně jak jsou velký,dlouho jsem je neměl venku,ale počítám samec tak 18-20cm.Bylo jich 10ks.2ks mě vyskočily z akva mezerou u hadice od filtru už dřív.Mám je od P.Otradovce a tak nějak jsme to trefili.
V srpnu jim budou 2 roky.
Goldnů jsem přivezl 10 a zatím jsou všichni v akva.
Uživatelský avatar
vaku70
uživatel webu
 
Příspěvky: 54
Obrázky: 9
Registrován: 26 srp 2012, 19:44
Bydliště: Nová Paka
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Předchozí

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků