naše první Malawi

Prezentace vašich akvárií včetně fotografií a hlasovací ankety. Možnost přidat i vlastní prezentaci.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Tak co, jak se Vám líbí naše Malawi

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Příspěvekod Danouš » 22 lis 2005, 19:35

Černé pozadí vypadá s šedými kameny moc dobře.
Jak jsi udělal povrchovou úpravu na tom polystyrenu?
Uživatelský avatar
Danouš
přispívatel
 
Příspěvky: 190
Obrázky: 40
Registrován: 27 bře 2005, 13:04
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Rostratus » 22 lis 2005, 22:28

Mne sa tiež páči toto akvárium. Vlastne sa mi páčia všetky nádrtže čo sú na tomto portáli, pretože každé je niečim výnimočné. K tým kameňom : takýto nápad som mal aj ja kedysi keď som chcel namiesto cca 50kg kameňa v mojom akváriu urobi? jeho kópiu z polystyrénu a povrchovo upravi? ako sa bežne robia pozadia (epoxy+tužidlo). Myslím, že je to dobrý nápad, takto si vytvori? kameňe aspoň tie najväčšie a najtažšie.
Uživatelský avatar
Rostratus
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 627
Obrázky: 80
Registrován: 07 dub 2005, 22:27
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod Melounek » 24 lis 2005, 15:09

zhruba za měsíc budu zakládat nové akva a pořád jsem byl na vážkách, jaké pozadí zvolit, dost vážně jsem uvažoval o černé tapetě. Tvoje akva rozhodlo a jeden problém by tak byl vyřešen. Dost dobré akvárium, i když souhlasím s těmi, kteří by v něm rádi viděli více rybek :wink:
Melounek
uživatel webu
 
Příspěvky: 24
Registrován: 15 lis 2005, 18:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Mut.be » 25 lis 2005, 16:33

Ty kameny jsou udělány podle návodu, který je na tomto webu. Použil jsem obyč polystyrén za 55,-kč, barvířskou barvu v prášku za 50,-kč, epoxy 1200 2malé plechovky dohromady za 370,-kč + líh. Na to že jsem to dělal poprvé a trochu jsem se toho bál, dopadlo to nad mé očekávání. Můžu jen doporučit. Rybám se to líbí a teď jak to začíná porůstat zelenou řasou, vypadá to realisticky a ještě mají přirozené krmivo.
To pozadí, volili jsme mezi tmavě modrou a černou. A vyhrála černá, víc se nám líbila.
A na rybách se už pracuje, scháním je, ale nemůžu narazit na ty, které bych chtěl.
Uživatelský avatar
Mut.be
uživatel webu
 
Příspěvky: 62
Obrázky: 6
Registrován: 11 lis 2005, 18:12
Bydliště: Hranice na Moravě

Příspěvekod memeo » 29 pro 2005, 21:55

Je to zajímavé,ale fajnový.Ta tapeta s kameny je super.Jde to k sobě.
Přeji ať se daří.
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod VAVŘÍN » 23 lis 2006, 19:10

Musím se příznat, že na první pohled jsem byl hodně překvapen, těmi kameny. To že jsou uměle vytvořeny, je opravdu moc dobrý nápad. Vypadá to opravdu pěkně. Kdybys to tady nenapsal, tak nikdo nepozná, že jsou umělé.
Přeji ti hodně úspěchů :o
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Příspěvekod V.Karlowatz » 23 lis 2006, 20:14

Tie kamene vyzerajú dobre aj keď majú zvláštny tvar, ale fantázii sa medze nekladú. Pridal by som ryby, ale celkový dojem je veľmi dobrý.
Uživatelský avatar
V.Karlowatz
přispívatel
 
Příspěvky: 178
Registrován: 02 lis 2006, 17:55
Bydliště: doma

Předchozí

Zpět na Vaše nádrže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků