ATMAN AT 3338

Diskuze o akvaristické technice, příslušenství a veškerém zařízení!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod canart » 21 dub 2006, 12:16

Ja mam podobnu skusenost ako Shalibaba s 3337. Pri zavreti jedneho ventilu (na hadici do akva z filtru) zacal nedavno tiect. Inak pri prevadzke netecie. Mam s nim velmi dobre skusenosti, je absolutne tichy.

Shali: uz si zhanal nahradny diel? Ak ano, kde? A kolko stoji ten ventil?
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

Příspěvekod Shalibaba » 21 dub 2006, 13:06

Sehnal během chvilky.
Výhradní dovozce pro ČR je JK Animals. Když jsem ho loni od Radima dostal se zlomenou hřídelkou tak jsem si ji objednal přímo od majitele této firmy asi za 10 Kč + poštovné - rovnou jsem za pár korun vzal i těsnění mezi košíčky.
Teď když jsem scháněl ventil, tak mi řekli, že již takhle po málu nezasílají, tak mi dali kontakt na prodejnu blízko mého bydliště a do týdne jsem to tam měl.
Cenu si nejsem jist, protože jsem bral ještě rotor, protože mám filtr na zemi na plovoučce a soused podemnou si stěžoval, že prý mu to hučí a vibruje strop :), tak jsem hned objednal nový, protože je to typ debila, kterýmu vadí skutečně všechno. Pak jsem ho položil na dva proužky polystyrenu a je klid, takže mám rotor do rezervy nevybalený. Abych se vrátil k ceně, platil jsem 100 Kč a asi 150Kč, ale teď nevím kolik za co, ventili se prodávají v sadě 2 ks, jsou k tomu i nějaká náhradní těsnění. Jediný průšvih je v tom, že jsou oba dva stejné, ale originální ventil na výstupu z filtru má konec přizpůsobený na užší hadici než ventil přívodní..... Teď mi došlo, že možná v tom starém ventilu by stačilo vyměnit to kroužkové těsnění - tedy pokud je to těsnění na kohout a ne na ventil - nevím, nepovedlo se mi ho rozebrat.
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Re: ATMAN AT 3338

Příspěvekod kamila2406 » 02 čer 2013, 16:42

Mám akvárko cca570 lt s filtrem Atman AT 3338, již celý rok jsem nemusela nic opravovat, měnit ani čistit. Šlape to samo a je to výborný. Ale vzhledem k velikosti tohoto akvárka jsem se rozhodla ho prodat, kdo by měl zájem ozvěte se na můj e-mail karelova@cortelazzi.cz. Je to nádherné akvárium se skříní, s rybama, 4 sumci, veškerá vnitřní výbava a krása. Zašlu bez problému fotky. cena 11500 kč. Odvézt si ho ale musíte sami.
kamila2406
nový uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 čer 2013, 16:35
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: ATMAN AT 3338

Příspěvekod easy » 02 čer 2013, 19:48

kamila2406 píše:vzhledem k velikosti tohoto akvárka jsem se rozhodla ho prodat


...jdeš do většího?
Uživatelský avatar
easy
uživatel webu
 
Příspěvky: 31
Obrázky: 30
Registrován: 04 lis 2012, 00:32
Bydliště: Valtice
Kolik let děláte akvaristiku?: 3

Re: ATMAN AT 3338

Příspěvekod wladys » 02 čer 2013, 19:49

kamila2406 píše:Mám akvárko cca570 lt s filtrem Atman AT 3338, již celý rok jsem nemusela nic opravovat, měnit ani čistit. Šlape to samo a je to výborný. Ale vzhledem k velikosti tohoto akvárka jsem se rozhodla ho prodat, kdo by měl zájem ozvěte se na můj e-mail karelova@cortelazzi.cz. Je to nádherné akvárium se skříní, s rybama, 4 sumci, veškerá vnitřní výbava a krása. Zašlu bez problému fotky. cena 11500 kč. Odvézt si ho ale musíte sami.


Toto patří do Inzerce. :1:
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: ATMAN AT 3338

Příspěvekod kamila2406 » 02 čer 2013, 20:34

Bazen už mám
kamila2406
nový uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 čer 2013, 16:35
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Předchozí

Zpět na Akva Technika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron