ktery filtr pro malawi 400l ?

Diskuze o akvaristické technice, příslušenství a veškerém zařízení!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod flyer » 26 zář 2007, 08:16

no náhradní díly jsou i na Tetratec, ale problém je, že je asi nikdo k nám nedováží.....

http://www.akvarieforretningen.dk/produ ... b=0&page=1

a tady http://www.akvamalawi.com/phpBB/viewtop ... a&start=10 Waldik pise, ze mu na akvahumble objednali novy adapter, takze dily asi dostupne jsou...
flyer
uživatel webu
 
Příspěvky: 26
Registrován: 10 srp 2007, 09:11

Příspěvekod Ruda » 26 zář 2007, 08:35

to Džuzepe: Řekl jsem jenom svůj názor. Nějaké známé, co mají filtry mám a tak mě z toho EHEIM vychází nejlépe. Ještě tě možná rozčílím, když řeknu, že Trabant a Mercedes tě oba dovezou do Prahy, jen každý v jiném pohodlí a jinak. Tím nechci říci, že majitelé filtru Tetratec a nebo Fluval, jsou trabantisti, bylo to jen takové srovnání :P
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

Příspěvekod lubosov » 26 zář 2007, 08:50

Tetra Tex je super, len tie prívody by mohli byť variabilné. Napr. by ich mohli vyrábať z materiálu, ktorý by sa dal ľubovoľne ohýbať a tvarovať - to by bolo ono. Čo sa týka Eheimu tak isto má prívody pevné a veľké divy s tým nenarobíš. TetraTex vs Eheim - kvalita tá istá len u Eheimu platíš za značku a spotrebou el. energie pri tom istom čerpacom výkone je Tetra lepší. :o
Nedostatkom Tetra je stále nedostupnosť všetkých náhradných dielov či už v SK alebo CZ. :evil:
Uživatelský avatar
lubosov
uživatel webu
 
Příspěvky: 57
Registrován: 20 zář 2006, 21:36
Bydliště: Bratislava

Re:

Příspěvekod easy » 20 led 2013, 12:01

wladys píše:......já musel podélnou výztuhu zkrátit


...můžu se zeptat, jakým způsobem? Musel jsi ji vyřezat ven z akva? Mimo přepadu budu mít za pozadím ještě At-203, k čemuž jsem se rozhodl když už bylo akva doma a právě ta výztuha mi tam vadí :roll: . Jinak akva je 951 l , tak až bude hotovo, udělám prezentaci :5:
Uživatelský avatar
easy
uživatel webu
 
Příspěvky: 31
Obrázky: 30
Registrován: 04 lis 2012, 00:32
Bydliště: Valtice
Kolik let děláte akvaristiku?: 3

Předchozí

Zpět na Akva Technika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron