nove akvarko

Diskuze o akvaristické technice, příslušenství a veškerém zařízení!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod ax » 02 srp 2005, 18:29

Nad Vsenorama (se Smichova tam dohodis) je super kameni. Jen je v lese. Mam ho v akva nekolik set kg..
ax
častý přispívatel
 
Příspěvky: 216
Registrován: 13 črc 2005, 01:39
Bydliště: Mořina (pod Velkou Amerikou)

Příspěvekod Psmrz » 06 srp 2005, 15:54

Tak tohle je zacatek. Doufam ze se brzo budu chlubit dalsim obrazkem.
PSMrZ
Přílohy
akva_zacatek.JPG
akva_zacatek.JPG (24.3 KiB) Zobrazeno 3023 krát
Uživatelský avatar
Psmrz
uživatel webu
 
Příspěvky: 16
Registrován: 30 črc 2005, 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martin Novák » 06 srp 2005, 16:13

Pěkné AQ! :-) Také si vzpomínám, když jsem si tu hromadu skla přivezl domů... ach ... pak té práce kolem ... celé mi to chybí :-D Průběžně nás můžeš informovat, jak si s prací daleko. Nebo pak na konci všeho vydej takový foto-seriál - jak si to celé dával dohromady :-)
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod nakatenga » 06 srp 2005, 18:09

No to je pěkný dáreček. Vidět takhle prázdnou nádrž na stojanu má na mně stejný účinky, jako vstoupit do nezařízený místnosti....
Jestli mě něco fakt baví, tak to plánování, shánění a navážení materiálu... ....a pak pomalá kompletace. Dodnes mne mrzí, že na stávající malawijskou nádrž jsem neměla víc času a hlavně tolik potřebnou inspiraci. Dnes už je to jinak, takže další nádrž bude vypadat jinak. Třeba mne bude inspirovat i ta tvoje - tak hurá do toho a oblíbený heslo: fotky sem fotky sem fotky sem
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Radim Zídek » 06 srp 2005, 19:35

Ježiši, já když to vidím....... tak mě tak svrběj ruce, hned bych se pustil do budování, kamení, písek..... 100x to vyházet a znova. To mě fakt chybí. :-)
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod ax » 06 srp 2005, 20:57

Kdyz to ja radeji sedet, dumat, v duchu to videt. A pak pripravit kameni (do lesa, pak vvarit) dojet do piskovny pro pisek, natahat trbuky a pak si do toho vlest a stavet. Tam se sice prerovnava, ale to uz je vlastne jen detail, uz mam v hlave vidinu, jak to bude vypadat. A pak to .... Vzdyt to znate.
Ale ted me to bavi i kdyz jinak. Jak jsem prave krmil, tak jsem u nich sedel a koukal, ze se mi zacinaji nekteri velikostne trhat (ze by sameckove?) a rostou a rostou. To prijde za par mesicu.
Jinak nespechej, opravdu si tohle obdobi uzij. Chce si to vsechno poradne rozmyslet. Hodne z toho uz pak pujde s tm akva dal bez rozumne sance to predelat (ano. jde to vzdy, ale toho usili muze byt potreba moc).
ax
častý přispívatel
 
Příspěvky: 216
Registrován: 13 črc 2005, 01:39
Bydliště: Mořina (pod Velkou Amerikou)

Příspěvekod Shalibaba » 07 srp 2005, 09:27

To psmrz: fakt závidím, pěkná nádrž, tam by se vešlo kamenů co?
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Psmrz » 07 srp 2005, 10:26

Jeste ze mam velky auto. Uz se koukam do mapy kde je reka Zdobnice, abych si natahal nejake maciky do AQ. Co myslite, lepsi kameny z vody (reky nebo potoka ) nebo i ze suchať Urcite chci nejake valouny ruznych velikosti. Kamen z lomu ma ostre hrany a to se mi nelibi.
PSMrZ
Uživatelský avatar
Psmrz
uživatel webu
 
Příspěvky: 16
Registrován: 30 črc 2005, 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvekod Radim Zídek » 07 srp 2005, 11:20

Já použil kamení z řeky (Zdobnice) dají se tam vybrat opravdu luxusní kousky a to kamení z vody už má takovou dobrou patinu.
PS: ale chce to tzv. rybářské broďáky.
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod nakatenga » 07 srp 2005, 12:23

Na akci "najdi správný kamínek" se taky těšim. Už jsem si vyhlédla pár pěkných kousků pár set metrů pod pramenem jednoho potoka v záp. Čechách. Akorát budu potřebovat partu bicanů a vůz taženej volem, co to dobrovolně z lesa potáhne.
Uživatelský avatar
nakatenga
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1073
Obrázky: 8
Registrován: 19 bře 2005, 19:34
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

PředchozíDalší

Zpět na Akva Technika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků