Zářivky

Diskuze o akvaristické technice, příslušenství a veškerém zařízení!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod sarka.x » 26 črc 2010, 08:19

Díky Vláďo, určitě jsi mi pomohl. S tou Narvou mám trochu problém, že svítí až moc fialově, takže ta Philipska v kombinaci se Serou bude to pravé. Doufám, že jí seženu...
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod sarka.x » 26 črc 2010, 09:15

Zářivka objednána, zítra bude doma. Zkusím ji v kombinaci se Serou i nad Tropheuse, když bude dobrá, půjde i tam :o
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod wladys » 26 črc 2010, 20:18

Pak to pěkně nafoť. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod jerry1 » 27 črc 2010, 11:47

Sarko nedavno jsem resil podobny problem (asi vis vsak jsi na to reagovala) a nakonec jsem koupil tu philipsku a jsem spokojen v kombinaci s 880 skywhite je supr. Zkusenosti mam jeste s tou biolux od osramu a ta je take moc dobra.
Ta Aquarellka je lehce do fialova, ale ne tolik a pro malawi myslim dobra volba.
Biolux zvyraznuje mene, ale podle me prakticky nezkresluje - taky supr.
Se sera blue sky bohuzel nemam zkusenosti a tak Ti nemohu pomoci s kombinaci :-(
Myslim, ze jsi s tou Aquarellkou udelala dobre :o
Uživatelský avatar
jerry1
častý přispívatel
 
Příspěvky: 408
Obrázky: 49
Registrován: 23 srp 2006, 16:16
Bydliště: Beroun

Příspěvekod sarka.x » 27 črc 2010, 12:27

Tak mám Philips Aquarelle, ale vrátím jí. Nad Tropheusy nepadá v úvahu, ryby jsou pod ní hnědo-modro - fialový, barevně to zkresluje a barvy jsou nepřirozený :?
Nad Malawi jí taky nedám použiju zase Seru Blue sky v kombinaci s Osramkou, nebo 2 Sery mám je všechny doma a kdyžtak uvidím.
Už si tak nepamatuju jak svítila ta Narva Colour ale myslím, že byla lepší.
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod melanochromis1975 » 27 črc 2010, 13:04

sarka.x píše:Tak mám Philips Aquarelle, ale vrátím jí. Nad Tropheusy nepadá v úvahu, ryby jsou pod ní hnědo-modro - fialový, barevně to zkresluje a barvy jsou nepřirozený :?
Nad Malawi jí taky nedám použiju zase Seru Blue sky v kombinaci s Osramkou, nebo 2 Sery mám je všechny doma a kdyžtak uvidím.
Už si tak nepamatuju jak svítila ta Narva Colour ale myslím, že byla lepší.


Skusila si nekdy Power-glo od Hagenu ? Na malawky idealni- krasne vyniknou barvy ryb a pekne pod ni roste rasa. Jestli se nemylim, tak ji pouzivaji i na morske akvarium pro koraly. Ja jsem s ni vice nez spokojeny.
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod sarka.x » 27 črc 2010, 16:50

melanochromis1975 píše:Skusila si nekdy Power-glo od Hagenu ? Na malawky idealni- krasne vyniknou barvy ryb a pekne pod ni roste rasa. Jestli se nemylim, tak ji pouzivaji i na morske akvarium pro koraly. Ja jsem s ni vice nez spokojeny.


Tu jsem nezkoušela. Tu Philipsku ještě tedy zkusím nad to Malawi :3:, ale nad Tanganiku (Tropheuse) to není na 100% dobrá volba.
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod A+I » 30 črc 2010, 22:03

Melanochromis, neudela nahodou ta Power-glo akva moc cerveny - ruzovy? Ja jsem to zkousela nad nase Moby a vsechny kameny a pisek byly tmavoruzovy, hruza. Ja myslim, ze je to videt i na tech 2 fotkach, co mas ve sve Galerii. Predposledni fotka vypada na Power-glo a ta posledni je znacne vylepsena po pridani actinic blue. Am I right? :)

Sarko, jaky odstin ma ta Philips Aquarelle?
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod sarka.x » 30 črc 2010, 22:22

A+I píše:
Sarko, jaky odstin ma ta Philips Aquarelle?


jsou "růžovoučký" :o
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod A+I » 30 črc 2010, 22:56

Tak to by mozna mohl vedet Wladys (nebo i nekdo jiny), jestli je rozdil v barve zarivek Philips Aquarelle a Power-glo. Docela by mne to taky zajimalo. :)
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

PředchozíDalší

Zpět na Akva Technika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron