Výhodná koupě topítka

Diskuze o akvaristické technice, příslušenství a veškerém zařízení!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Výhodná koupě topítka

Příspěvekod Martin Novák » 06 kvě 2005, 23:13

Sháníte-li nějaká levná topítka, tak jsem našel na netu firmu, která je vyrábí ve všech wattážích a prodává za jednotnou cenu 200Kč bez DPH!
Obrázek
To je celkem slušné. Ovšem nevím nakolik je firma kvalitní (resp. jejich výrobky). Máte-li někdo s firmou Thermos zkušenosti, určitě je sem napište.
Kontakt na firmu: http://web.quick.cz/vbartusek/
Naposledy upravil Martin Novák dne 16 črc 2005, 12:44, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Topítka

Příspěvekod Jirka » 08 kvě 2005, 10:42

Ahoj, nevím jak je ta zpráva o topítkách aktuální, ale ta firma na netu asi moc neobchoduje a o svoje stránky se také moc nestará. Já mám polský AquaEl a jsem s ním velice spokojen. Stál mne 329 Kč. Je to v porovnání s ostatními polovina ceny( cca 600Kč). Na topítku není co zkazit. Důležité je, aby bylo vodotěsné a mělo termostat a přehledné nastavení. U tohoto druhu- nevím, nevím. :(
Jirka
nový uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 dub 2005, 18:58

Příspěvekod Shalibaba » 08 kvě 2005, 11:40

Je to fakt asi na uváľenou. Já pouľívám kvůli cenám topítka ATMAN (třeba 300W za 335 Kč) a aľ na jedno bezproblémový provoz. U toho jednoho nechápu, ale začalo propouątět zezhora. Neľ jsem ho vyndal tak schořelo.
Uživatelský avatar
Shalibaba
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 721
Obrázky: 4
Registrován: 05 dub 2005, 09:25
Bydliště: okres Klatovy

Příspěvekod Martin Novák » 08 kvě 2005, 11:48

Ano, myslel jsem si to. Ta firma nebudí moc dojmu kvalitního výrobce a snaží se nalákat zákazníky na nízké ceny (primární marketingová strategie). Asi by se to vyplatilo nakoupit ve velkém.
Uživatelský avatar
Martin Novák
administrátor
administrátor
 
Příspěvky: 1501
Obrázky: 93
Registrován: 19 bře 2005, 16:49
Bydliště: Písek
Kolik let děláte akvaristiku?: 22


Zpět na Akva Technika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků