Přestal žrát

Diskuze o akvarijních nemocech!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod rain » 16 dub 2009, 10:51

No, tak baktopur jsem v uterý nesehnala ani v Hornbachu ani ve zverimexu, tak jsem včera ráno poslala přítele na veterinu, vysomrovat recept na Entizol :lol:
Rovnou mu ho za pár korun prodali, prý není první kdo si tam pro něj kvůli rybkám přišel. Taky říkal že kdyby nezabral a ještě nějaká tlamka umřela, udělal by rovnou i rozbor :4: . Sice doufám že nebude třeba ale byla jsem příjemně překvapená.
Tak jsem rozpustila 1 tabletu na cca 50l a vylila do akvárka, zkrouhla osvětlení, zkusila nasypat pár vloček abych věděla jestli mají pořád všichni chuť k jídlu - ok.
Zítra asi vyměním část vody, k rozpuštěné tabletce přidám trochu krmení ať to máme 100% podchycené a uvidíme no. Pro jistotu jsem ještě objednala ten baktopur.
A až ukončím léčbu, mám slíbený vyždímaný bordel z filtru. ::s27::
Dneska pořádně očíhnu jak na tom tlamky jsou, jestli jsou všechny ok, popř. jestli nemají nějaká další příznaky. No a budu doufat že už se nám takovéhle věci vyhnou (že budu příště víc přemýšlet co hážu do akva).
A kdyby měl někdo jakoukoliv připomínku - sem s ní. :)
rain
uživatel webu
 
Příspěvky: 47
Obrázky: 7
Registrován: 19 úno 2009, 13:50
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod kolarr1 » 16 dub 2009, 11:02

Ahoj no vidis ze jsi to vyresila a mas docela dobrou naladu tak je asi vsechno celkem v poradku no rozhodne mej urcite po ruce ten baktopur direct je fakt dobry a kdyz uvidis zase nekdy nejakou rybu se stranit ostatnim a nezrat tak ho ihned nasad do akva a bude fajn mej se a at to maka jak ma!
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod rain » 20 dub 2009, 07:35

Tak po skoro týdnu léčby je všechno ok, žádná jiná tlamka nemá příznaky, jsou aktivní, žerou, .... Dokonce i ancistrusi a hrotnočelci neutrpěli žádnou újmu.
Byla jsem den a něco pryč, včera přijdu k akvárku a koukám se že má jedna afra něco s tlamkou, už letím pro foťák abych se zeptala co je to zase za hnusnou nemoc, podívám se pořádně a koukám že má v tlamce jikry :lol:
Sameček holkám umřel tak si asi budu muset pospíšit s koupí nového :P
rain
uživatel webu
 
Příspěvky: 47
Obrázky: 7
Registrován: 19 úno 2009, 13:50
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Akva Choroby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků