Hromadný úhyn 27ks ryb za noc

Diskuze o akvarijních nemocech!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod kolarr1 » 07 črc 2009, 13:21

Ahoj pratele kamaradi!To jste vsichni na dovolene?Je tady nejak smutno zadne veci a keci se vubec nedeji...potapec a metalak tady dlouho nebyli Pietro je na chate Ala taky nevim kde no nic moc musim obcas zajit ke klukum od vedle SK...
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod mareks » 08 črc 2009, 09:55

:lol: to víš prázdniny
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Příspěvekod bedna » 08 črc 2009, 10:48

kolarr1 píše:Ahoj pratele kamaradi!To jste vsichni na dovolene?Je tady nejak smutno zadne veci a keci se vubec nedeji...potapec a metalak tady dlouho nebyli Pietro je na chate Ala taky nevim kde no nic moc musim obcas zajit ke klukum od vedle SK...


Neboj, dnes mi dojdou trofici, musim zaklepat. Snad bude vse v pohode a nebudu potrebovat tvou pomoc (samozrejme i od dalsich) :oops:
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod kolarr1 » 08 črc 2009, 12:55

No vida aspon Mara se objevil jak je co noveho kam se chystas na dovcu?
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod kolarr1 » 08 črc 2009, 12:59

bedna píše:
kolarr1 píše:Ahoj pratele kamaradi!To jste vsichni na dovolene?Je tady nejak smutno zadne veci a keci se vubec nedeji...potapec a metalak tady dlouho nebyli Pietro je na chate Ala taky nevim kde no nic moc musim obcas zajit ke klukum od vedle SK...


Neboj, dnes mi dojdou trofici, musim zaklepat. Snad bude vse v pohode a nebudu potrebovat tvou pomoc (samozrejme i od dalsich) :oops:
Ahoj tak to mi pak dej vedet v jakem stavu dorazili atd urcite bude vse v poradku neboj uzijes si legrace oni si dobre zvyknou ve velkem hejnu to je v pohode a kdyz se o ne budes starat dobre jak jiz uz urcite vis tak zadnou pomoc potrebovat urcite nebudes.
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod mareks » 08 črc 2009, 13:32

kolarr1 píše:No vida aspon Mara se objevil jak je co noveho kam se chystas na dovcu?


:D já již třetím rokem odpočívám o dovolené na domku a na zahradě se svýmu kamarády krumpáčem a lopatou občas se přidá i přítelkyně zbíječka , moji moc hodní kamarádi potapěči mi posílají do emailu pravidelně pozvánky na výlety na Kajmany, Sulawesi apod. a moc se diví že já na to nic 8) . Dokonce kolega divemaster z Pardubic se pokaždé když mě potká ve firmě neopomene zmínit jak bylo super na Leštince a na Borku - prostě na zabití! :P . Jinak moc novinek nemám, dodělal jsem dvířka pod akvárkem byly vypadlý, koupil jsem spínač pro noční osvětlení, vyházel pár šutrů jelikož se tam hapkám pletly :lol: , nosí mi samice Lupingu a začínaj se vybarvovat samci od všech druhů, chudák Dimík co je tam nejdýl a byl zvyklej na mbuny jezdí pořád na ta místa kde se schovávali mladý a smutně tam kouká a čeká.
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Příspěvekod kolarr1 » 08 črc 2009, 13:46

mareks píše:
kolarr1 píše:No vida aspon Mara se objevil jak je co noveho kam se chystas na dovcu?


:D já již třetím rokem odpočívám o dovolené na domku a na zahradě se svýmu kamarády krumpáčem a lopatou občas se přidá i přítelkyně zbíječka , moji moc hodní kamarádi potapěči mi posílají do emailu pravidelně pozvánky na výlety na Kajmany, Sulawesi apod. a moc se diví že já na to nic 8) . Dokonce kolega divemaster z Pardubic se pokaždé když mě potká ve firmě neopomene zmínit jak bylo super na Leštince a na Borku - prostě na zabití! :P . Jinak moc novinek nemám, dodělal jsem dvířka pod akvárkem byly vypadlý, koupil jsem spínač pro noční osvětlení, vyházel pár šutrů jelikož se tam hapkám pletly :lol: , nosí mi samice Lupingu a začínaj se vybarvovat samci od všech druhů, chudák Dimík co je tam nejdýl a byl zvyklej na mbuny jezdí pořád na ta místa kde se schovávali mladý a smutně tam kouká a čeká.
Jo jo to ti teda nezavidim ale vim zase o cem je rec a ty kamarady take znam rucni z kterych jsou pak mozoli atd.No uz aby jsi to dodelal a mohl zase vyrazit pod vodu obcas...To je hezke ze ryby funguji a vse kolem to je super.No nedavno jsem se byl zapotapet v Norsku a na Lestince ted me cekaji S.Hermanice za mesic pak na podzim filipiny ale nejak se mi uz moc nechce asi starnu.Ty jsi jezdil na Lestinku k Pavlovi Pocepickemu nebo k Prazakum co ten znamy s Pardubic jak se jmenuje treba znam?No hlavne at ti to doma na baracku utika a kdyby jsi potreboval neco od truhlariny klidne dej vedet.
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod mareks » 08 črc 2009, 14:19

kolarr1 píše:
mareks píše:
kolarr1 píše:No vida aspon Mara se objevil jak je co noveho kam se chystas na dovcu?


:D já již třetím rokem odpočívám o dovolené na domku a na zahradě se svýmu kamarády krumpáčem a lopatou občas se přidá i přítelkyně zbíječka , moji moc hodní kamarádi potapěči mi posílají do emailu pravidelně pozvánky na výlety na Kajmany, Sulawesi apod. a moc se diví že já na to nic 8) . Dokonce kolega divemaster z Pardubic se pokaždé když mě potká ve firmě neopomene zmínit jak bylo super na Leštince a na Borku - prostě na zabití! :P . Jinak moc novinek nemám, dodělal jsem dvířka pod akvárkem byly vypadlý, koupil jsem spínač pro noční osvětlení, vyházel pár šutrů jelikož se tam hapkám pletly :lol: , nosí mi samice Lupingu a začínaj se vybarvovat samci od všech druhů, chudák Dimík co je tam nejdýl a byl zvyklej na mbuny jezdí pořád na ta místa kde se schovávali mladý a smutně tam kouká a čeká.
Jo jo to ti teda nezavidim ale vim zase o cem je rec a ty kamarady take znam rucni z kterych jsou pak mozoli atd.No uz aby jsi to dodelal a mohl zase vyrazit pod vodu obcas...To je hezke ze ryby funguji a vse kolem to je super.No nedavno jsem se byl zapotapet v Norsku a na Lestince ted me cekaji S.Hermanice za mesic pak na podzim filipiny ale nejak se mi uz moc nechce asi starnu.Ty jsi jezdil na Lestinku k Pavlovi Pocepickemu nebo k Prazakum co ten znamy s Pardubic jak se jmenuje treba znam?No hlavne at ti to doma na baracku utika a kdyby jsi potreboval neco od truhlariny klidne dej vedet.


doufám že ná sněkdo neseřve že to patří do SZ, :? až budeš na Filipínách tak jeď určitě na coron bay, no Leštinka je Leštinka my jezdili k oboum ,naposledy jsem tam byl vyzkoušet HeavyLight pod ledem u Pocepickejch, truhlariny jsem potreboval dost (mam tam skoro vsechno ze dreva) ale to jsem tě bohužel neznal a už jsem dal zalohu mistnimu truhlari na schody na zahradu a víko na studnu coz jsou posledni veci spis bych ted potreboval nejaky sikovny fasadniky a vymahacskou frimu na dluhy. myslim ze pristi rok bysme se mohli srazit nekde u vody
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

Příspěvekod kolarr1 » 08 črc 2009, 14:52

No urcite se nekde sejdeme az do toho zase prasknes to je jasny jinak se mej uzivej dovolenou a zase nekdy ahoj...no nikdo nam snad nadavat nebude vzdyt kecame o vode a rybach....
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Předchozí

Zpět na Akva Choroby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron