ARGULUS = FISH LICE = KAPRIVEC = rybi parazit

Diskuze o akvarijních nemocech!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod brova » 24 črc 2009, 07:13

Tak to mi je Pecky líto :cry: ...chudinka :( . Já bych klidně dokoupil ale je mi jasné, že budete mít s Ivikem asi strach aby se to vše neopakovalo. Pokud nechcete dokoupit, tak bych počet 4 zase tak špatně neviděl. :o Ty moje potvůrky až tak družné mezi sebou nejsou......zrovna nedávno si samec vytvořil teritorium - naležato břidlici a vyhání odsud všechny, včetně svého druhu......hlavně mu v žaludku leží pancíci. :o
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod A+I » 24 črc 2009, 08:15

Ty nase zatim drzi pospolu, pres den jsou vetsinou spolu zalezle pod jednim vypouklym kamenem. No ale ono jim toho taky moc nezbyva, kdyz jsou jen ve 40 litrovem akvarku :( . Krmime je jenom vecer, protoze pres den stejne nevylezou se najest. Poradne to zradlo pro ne nemame jeste vylaborovane. Zeleninu zadnou nezraly, z granuli taky nicmoc a jediny co jeste celkem sni jsou algae wafers od Hikari. Takovy krasny dvojbarevny tablety Tetra Veggie Xtreme vubec nechcou. (Ale nasim Mrenkam taky nejedou :o , to vyhral nedavno Ivik na akvarijni schuzi :lol: ).
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod brova » 24 črc 2009, 08:38

Neboj, až budou Pecky ve velkém tak budou jezdit i přes den. Alespoň ty moje L 015 jezdí pořád. :lol: Oni na zeleninu moc nejsou.....občas jim dám spařenou okurku ale mají i rádi spirulinové tablety a SAK (55,green a energy). Nejvíc jim ovšem chutná mražené a nebo živé - patentky, artemie a koretry.......to by se umlátily. :lol:
Také jim dávám mražené Loricaria special, to obsahuje: Hrášek, salát, špenát, mrkev, sojové boby, kukuřičný škrob, krevetí maso, mušlí maso, vířník, řeřichu, okřehek vodní a spirulinu.....to je pro ně delikatesa. :o :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod A+I » 24 črc 2009, 08:58

Broviku, to zni dobre to mrazene zradlo Loricaria special, na to mam chut i ja :lol: ! Jak to vypada, kdo to vyrabi? (A nebo je to cesky vyrobek?). Zive mrazene uz neriskuju ani za nic!
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod brova » 24 črc 2009, 09:47

To mražené krmivo je odsud - http://www.aquamaster.cz/joomlacz/content/view/270/87/
Tady je přehled jaké mají: http://www.aquamaster.cz/joomlacz/content/view/271/88/

Jen si nemysli, také mám občas strach, když krmím živým a nebo mraženým :? ale pak, když vidím, jak rybkám úúúúplně září oči radostí, tak prostě musím. :lol: :lol: :lol:
Akary, když vidí jak nesu v odměrkách mražené, tak pomalu vyskakují nad hladinu.....jen aby byly první. :lol: A to nemluvím o tom, že by nejraději vyvalily čelní sklo. :roll: :o
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Akva Choroby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků