Bílé dlouhé výkaly u ryb.

Diskuze o akvarijních nemocech!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod PIETRO » 28 říj 2009, 15:47

:( Nazdar hošani. Nebudeme se tu hádat jak malí caparti na písku. Mám s toho špatný pocit, děkuji za pochopení vzniklé situace. Jde o to podat správné informace. Vím, že emoce je silná duševní záležitost ale snad se tu vezeme na jedné lodi a baví nás stejná věc, proto si raději budeme mezi sebou budovat přátelské pouta a ne se vzájemně pomlouvat atd.
Jsem rád, že to chápete. Ohledně Cryptobia iubilans versus- Cichlidy. Tato nemoc je velmi podobná spironukleóze. proto ji zmiňuji. Lze ji jen rozpoznat pod mikroskopem a odlišení není jednoduché. Jinak děkuji za obranu mé osoby.
Doufám, že nato rychle zapomeneme a budeme se zde bavit o užitečných věcech. :o
Naposledy upravil PIETRO dne 28 říj 2009, 22:33, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
PIETRO
častý přispívatel
 
Příspěvky: 347
Obrázky: 0
Registrován: 14 bře 2008, 13:12
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod yossarian » 28 říj 2009, 22:32

amen
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod kolarr1 » 29 říj 2009, 12:50

PIETRO píše::( Nazdar hošani. Nebudeme se tu hádat jak malí caparti na písku. Mám s toho špatný pocit, děkuji za pochopení vzniklé situace. Jde o to podat správné informace. Vím, že emoce je silná duševní záležitost ale snad se tu vezeme na jedné lodi a baví nás stejná věc, proto si raději budeme mezi sebou budovat přátelské pouta a ne se vzájemně pomlouvat atd.
Jsem rád, že to chápete. Ohledně Cryptobia iubilans versus- Cichlidy. Tato nemoc je velmi podobná spironukleóze. proto ji zmiňuji. Lze ji jen rozpoznat pod mikroskopem a odlišení není jednoduché. Jinak děkuji za obranu mé osoby.
Doufám, že nato rychle zapomeneme a budeme se zde bavit o užitečných věcech. :o
Ahoj P prosim te minuli vikend jsme byli na Hermanicich bylo to tak rychle ze jsem te nestacil ani skontaktovat ze prijedu rozhodli jsme to v patek.Rychle zbalit a vyrazit a vubec jsem si ani nevzpomel-tim se omlouvam jinak jsem nechal i tel v praci no co ti mam povidat jinak jsme dorazili kolem 19h vecer dali jsme nocni ponor voda mela 12C dole v 36m pouze 5C pekna kosa pak jsme se pekne zmastili ze jsme sli druhy den pod vodu az po obede vecer jsme vyrazili domu.Priste urcite nezapomenu!Jinak nechysta se neco nebo tak abych neco neprosvihl?Kdy budes poradat nejakou tu party na chate co jsi rikal....?
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod PIETRO » 29 říj 2009, 13:20

To je :( škoda, v sobotu jsem byl v Jakartovicích v lomu :roll: . Příště si to zapiš do hlavy pořádně :P .
no nevadí snad to někdy vyjde. Voda je tam fakt masakr i v létě :? .
Viděl jsi tam nějaké ryby??? Jinak akci chystám, to je pravda. Bude u nás na chatě a pokud to vyjde, bude sele a bečka piva.
Vše v čas napíši a budu případné zájemce informovat. Budu tam mít i jednoho vzácného hosta, tedy pokud to jeho zdravotní stav dovolí. Je to už starší pán a tak víte, jak to chodí.
Uživatelský avatar
PIETRO
častý přispívatel
 
Příspěvky: 347
Obrázky: 0
Registrován: 14 bře 2008, 13:12
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod kolarr1 » 29 říj 2009, 13:40

Jo rikam bylo to tak na honem ze jsem si vubec na to nevzpomel samozrejmne az tam na miste ale to jsem nemel notas telefon holt smula.Jinak ryby tam jsou porad stejne moc jich tam neni par okounu sem tam belice obcas rak myslim ze rybam by se tam moc nedarilo je to alkalicka voda bridlicovy ale nadherne cisty lom taky tam jezdime strasne radi uz asi 9let.Na tve party se tesim dej dopredu vedet mam toho strasne moc jinak prijedu rad klidne dovezu suda Plzne.Koho mas domluveneho za osobnost?Jinak kdyby chtel jet nekdo kolem Pardubic neni problem se domluvit a vzit ho.Kdy to cca planujes nekdy z jara nebo jeste letos?
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod yossarian » 29 říj 2009, 13:51

Hrozne mne laka si udelat potapecskej kurz. Je neco k videni v nasich vodach pod hladinou?
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod PIETRO » 29 říj 2009, 13:56

Plánuji to tak kolem Května, Pokud vše vyjde tak by se tam dostavil p. Lubomír Čuhel.
Snad ho znáš?? Je to kapacita v chovu tlamovců jeden z prvních průkopníků u nás.
:)
Uživatelský avatar
PIETRO
častý přispívatel
 
Příspěvky: 347
Obrázky: 0
Registrován: 14 bře 2008, 13:12
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod kolarr1 » 29 říj 2009, 14:22

yossarian píše:Hrozne mne laka si udelat potapecskej kurz. Je neco k videni v nasich vodach pod hladinou?
Ahoj reknu ti to z cela na rovinu potapecsky kurz neni na skodu a urcite by jsi ho vyuzil jak tady tak pri kazde navsteve v zahranici ci u more nikdy se ti nestrati jako ridicsky prukaz.Otazka spise je jestli by te to bavilo bylo by mozna dobre se s nekym domluvit aby te pod vodu tady u nas vzal a usoudis sam.Jinak u nas na slovensku v nemecku jsou docela dobre lomy slusna viditelnost i zajimave veci,ryby atd ale proste more to neni tam jsi jak v pohadce rika se co jeden ponor ve sladke vode v lomu je zkusenejsi nez 3ponory ve slane vode v mori.Bylo by to dlouhe psani o potapeni a vsem ale pokud to citis jdi do toho je to stav bez tize nadherna pohoda odpocinek zapomneni relax.Ja se tomu venuji jiz od 92roku skoncil jsem u divemastra mohu brat skupiny pod vodu i delat kurzi ale je tady jeste jeden skveli potapec a to je Mara (Mareks)ten delal technicky veci vraky atd.
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod kolarr1 » 29 říj 2009, 14:34

PIETRO píše:Plánuji to tak kolem Května, Pokud vše vyjde tak by se tam dostavil p. Lubomír Čuhel.
Snad ho znáš?? Je to kapacita v chovu tlamovců jeden z prvních průkopníků u nás.
:)
No Petre osobne ho neznam ale slysel jsem o nem vim ze pochazi nekde od Ostravy jeste se zabyva hodne frontozama? mozna mam jeste nejake stare knizky ktere jsem cetl nekdy pred 20lety kdyz jsem mel ve 200L kanciky perletove a akary modre.Jinak se tesim do kvetna je jeste dlouha doba uz ted mam zizen a chut...
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Radim Zídek » 29 říj 2009, 18:29

Hrozne mne laka si udelat potapecskej kurz. Je neco k videni v nasich vodach pod hladinou?
V českých vodách je poměrně hodně živo, kapři, sumci, jeseteři (lomy) okouni, úhoři, štiky, slávky atd. atd. Je potřeba počítat s horší viditelností, studenou vodou (hlavně v lomech) a oproti moři s ponurou a tmavou vodou. Něco ze života v českých vodách a nejen to, najdeš na naších webech: www.dir-cz.cz (dir diving) a www.donfelder.cz (dir diving + rekreační).
Potápěčský kurz určitě není od věci, pokud se tomu budeš věnovat.
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

PředchozíDalší

Zpět na Akva Choroby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron