Bílé dlouhé výkaly u ryb.

Diskuze o akvarijních nemocech!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod yossarian » 29 říj 2009, 23:04

diky kluci za lakavej popis. Ja si myslim ze i ponure vody se spatnou vyditelnosti maji neco do sebe ,ale to urcite vite :o Urcite do toho pujdu hrozne mne to laka a neni nic lepsiho nez to vyzkouset. diky za odkaz mrknu na to
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod A+I » 30 říj 2009, 00:38

Ja se tady na tu fotku www.dir-cz.cz nemuzu ani podivat. Ja bych pod vodou urcite se svym orientacnim smyslem zabloudila, nevedela bych kde je vrch a kde dno, kde je vpravo, vlevo a dopredu a nez bych nasla cestu zpatky, dosel by mne kyslik. Obdivuju vasi odvahu!
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod kolarr1 » 30 říj 2009, 16:17

Radim Zídek píše:Hrozne mne laka si udelat potapecskej kurz. Je neco k videni v nasich vodach pod hladinou?
V českých vodách je poměrně hodně živo, kapři, sumci, jeseteři (lomy) okouni, úhoři, štiky, slávky atd. atd. Je potřeba počítat s horší viditelností, studenou vodou (hlavně v lomech) a oproti moři s ponurou a tmavou vodou. Něco ze života v českých vodách a nejen to, najdeš na naších webech: www.dir-cz.cz (dir diving) a www.donfelder.cz (dir diving + rekreační).
Potápěčský kurz určitě není od věci, pokud se tomu budeš věnovat.
Ahoj Radime co ty mas spolecneho s temito odkazy co jsi sem dal neco z toho vlastnis nebo jsi clenem?Ja jenom treba k vuli nejake spolupraci nebo tak abych vedel co planujete vylety akce atd dekuji.
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod yossarian » 31 říj 2009, 11:16

dneska jsem pozoroval asi u dvou ryb dlouhe vykaly nejsou bile jen delsi nez normalne je to v poradku? diky za kazdou radu
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod Metys » 31 říj 2009, 11:24

Mne se to enkdy stava taky, obzvlast kdyz nejsem cely den doma a ryby oziraji rasu z pozadi, pak maji delsi hutne vykaly ktere hned neodpadnou, protoze nezerou pisek ale jen rasu ktera je spatne stravitelna.
Metys
přispívatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 10
Registrován: 05 bře 2008, 10:31

Příspěvekod yossarian » 31 říj 2009, 12:58

Porad je krmim pravidelne ,ale je mozne ze nejake kusy se radi nazerou rasy v akva vice . No kazdopadne diky za tip a doufam ze to nebude nic vazneho.
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod A+I » 31 říj 2009, 22:48

Neboj, pokud jsou jinak normalni, je to OK. Sice je to slabe vyboceni z normalu, protoze spravne se maji hned ulamovat, ale ze jsou nekdy delsi, neni nic neobvykleho :o . To, co pise Metys, dava docela logiku, protoze vsem nasim malickym prckum Trofikum to vzdycky takhle visi a ti vlastne cely den odobavaji jen rasy z kamenu.
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod yossarian » 31 říj 2009, 23:01

Uf jsem rad ze jste mne uklidnili :D Zrovna vcera jsem si chvalil jak krasne rostou a najednou tohle :shock: tak snad to bude tim jak rikate. diky :o
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Předchozí

Zpět na Akva Choroby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron