Uviznuta rybka v krku jine ryby

Diskuze o akvarijních nemocech!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod brova » 23 lis 2009, 09:59

Ještě se mrknu na burze, kolik se tam pohybuje cena, a když se moc lišit nebude, tak je vezmu tady od Radka. :o

http://hypancistrus-aquarium.wz.cz/shop/
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod sarka.x » 23 lis 2009, 10:35

brova píše:Ještě se mrknu na burze, kolik se tam pohybuje cena, a když se moc lišit nebude, tak je vezmu tady od Radka. :o

http://hypancistrus-aquarium.wz.cz/shop/


Myslíš burzu na P-8, Čumpelíkova? Jesli je tam najdeš, písni mim prosím třeba na SZ za kolik je tam mají. Dík :o
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod A+I » 23 lis 2009, 11:01

brova píše: Já jsem právě Wlado přemýšlel o kombinaci těch mini ráčků s krevetkami Caridina cantonensis CRYSTAL RED a Neocaridina heteropoda YELLOW.
Broviku, jen Te chcem upozornit, ze pokud si smichas Red a Yellow shrimpy, tak jejich potomci budou krasne nevyrazne sedohnedi. :o

Sarko, Ivik ma nachystanej nejakej substrat, ktery se sklada ze samych malickych tmavohnedych kulicek (podobnych hline). Prej to je to nejlepsi na rostliny. Tak se chysta to tam co nejdriv dat. Jmenuje se to Plant Succes - Flora Base od firmy Red Sea. Kdyz tak sem dame pak aspon info, jaky to je. :)

Wladys, nemuzeme verit, ze ta Thorakatka to nejenze prezila, ale ze nema zkrivenej ani fousek. To snad neni ani mozny. Ta musi mit tuhej korinek!! :lol:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod brova » 23 lis 2009, 11:53

A+I píše:Broviku, jen Te chcem upozornit, ze pokud si smichas Red a Yellow shrimpy, tak jejich potomci budou krasne nevyrazne sedohnedi. :o


Někde jsem Álo právě vyštudoval, že se kříží pouze krevetky stejného druhu (varianty mezi sebou). :3: Proto jsem myslel, že Neocaridina heteropoda a Caridina cantonensis, se křížit nebudou. :1: .....přinejhorším mám ryby, které mají krevetky tuze rádi. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod brova » 23 lis 2009, 11:55

sarka.x píše:Myslíš burzu na P-8, Čumpelíkova? Jesli je tam najdeš, písni mim prosím třeba na SZ za kolik je tam mají. Dík :o


Určo Ti Šárko, písnu. Nevím, jestli se v nejbližší době dostanu do Čumpelíkové, ale nejpozději 12.12. Ti dám vědět z Úval. :o
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod sarka.x » 23 lis 2009, 12:18

Sarko, Ivik ma nachystanej nejakej substrat, ktery se sklada ze samych malickych tmavohnedych kulicek (podobnych hline). Prej to je to nejlepsi na rostliny. Tak se chysta to tam co nejdriv dat. Jmenuje se to Plant Succes - Flora Base od firmy Red Sea. Kdyz tak sem dame pak aspon info, jaky to je. :)

Našla jsem to na netu, ale u nás asi bohužel :( takový dno by se mi líbilo...
Přílohy
5697.jpg
5697.jpg (55.89 KiB) Zobrazeno 3164 krát
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod A+I » 23 lis 2009, 12:20

Broviku, ja tem shrimpum moc nerozumim pac se o ne zas tak moc nezajimam, ale to tvrdi Ivik, ze se zkrizi a jejich mlade budou uplne nevyrazne. Tak jsem Ti to jen pretlumocila. Prej to vsude pisou. :1: :lol: . On o nich porad neco cte a cte. :21:
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod A+I » 23 lis 2009, 12:30

Sarko, to je presne ono, tady mi to jeste lezi u nohy, jak mne to Ivik prinesl at ten nazev sem muzu napsat. :lol: . U vas to neni? Treba to nekde sezenes. Nebo aspon neco podobnyho. On to dostal vic nez pred mesicem zadarmo v jedne nasi oblibene akvaristice za to, ze jim poradil, jak usetri plno penez pri uprave vody Tercovcum. Jeste to nemame vyzkouseny (to by meli Geosaci pekne zalepeny pusy), ale pak dame vedet.
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod brova » 23 lis 2009, 12:49

A+I píše:Broviku, ja tem shrimpum moc nerozumim pac se o ne zas tak moc nezajimam, ale to tvrdi Ivik, ze se zkrizi a jejich mlade budou uplne nevyrazne. Tak jsem Ti to jen pretlumocila. Prej to vsude pisou. :1: :lol: . On o nich porad neco cte a cte. :21:



:lol: :lol: :lol: Já jim taky moc Álo nerozumím. :1: ...... Katy naštěstí ano, už je chovala i odchovávala. Tuším, že chovala asi 4 druhy. :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod A+I » 23 lis 2009, 12:55

Broviku, ja totiz na ty shrimpy nemam silnou povahu. Ja uz jsem se tolikrat zbytecne vydesila, ze tam jsou zas nejaky chciply a to byly jenom jejich svleceny saticky :lol: :lol: . Mne to neni zapotrebi porad se tak lekat! :12: 8)
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

PředchozíDalší

Zpět na Akva Choroby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron