dezorientace?

Diskuze o akvarijních nemocech!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod sarka.x » 06 dub 2010, 00:05

bohousek píše:Sak sem psal TURBO spenat :o


Já vím Bohoušku... jen mě to pobavilo :lol: (sice mimo téma, také trochu "dezorientace" ..... http://www.youtube.com/watch?v=MdeQFKE4 ... ature=grec) snad mi prominete :lol:
sarka.x
častý přispívatel
 
Příspěvky: 543
Obrázky: 4
Registrován: 29 pro 2008, 14:25
Bydliště: Praha
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod TomBr » 06 dub 2010, 07:12

Jiné příznaky jsem nezpozoroval. Takhle blba jen ta jedna ryba, a ted už jí nemůžu najít, tak bude se točí někde za kamenem, nebo se z toho vzpamatovala.
Známej chová terčovce a prej se mu taky jeden podobně točil, bylo to z nějakýho parazita, tak mě vystrašil. No a vy zase uklidnili :)
TomBr
uživatel webu
 
Příspěvky: 33
Obrázky: 6
Registrován: 05 říj 2009, 10:52
Bydliště: Třebíč (Vysočina)

Příspěvekod PIETRO » 06 dub 2010, 10:40

TomBr píše:Jiné příznaky jsem nezpozoroval. Takhle blba jen ta jedna ryba, a ted už jí nemůžu najít, tak bude se točí někde za kamenem, nebo se z toho vzpamatovala.
Známej chová terčovce a prej se mu taky jeden podobně točil, bylo to z nějakýho parazita, tak mě vystrašil. No a vy zase uklidnili :)

Ano v určitém stádiu Spironukleózy se projevují tyto symptomy. Ryba rotuje kolem své osy. V takové fázi nemoci nelze rybu úspěšně léčit. Může se jednat také, o jiná závažná onemocnění???
Uživatelský avatar
PIETRO
častý přispívatel
 
Příspěvky: 347
Obrázky: 0
Registrován: 14 bře 2008, 13:12
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Taroto » 06 dub 2010, 11:00

no tak ji rychl enajdi a můžeš na ni zkusit vydělat nějaký prachy v cirkusu než chcípne. Jestliže zmizela tak se někde válí za kamenem a kamarádi ji tam okusují.
Taroto
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Registrován: 30 črc 2006, 13:24

Příspěvekod TomBr » 06 dub 2010, 12:07

No já doufám že se z toho zmátořila a zmizela mi v davu. Jinak to s tím cirkusem bych mohl zkusit. Koukejte dneska večer na zprávy a pokud tam bude někdo kdo vychoval akrobatickou rybu, tak to jsem já :)
TomBr
uživatel webu
 
Příspěvky: 33
Obrázky: 6
Registrován: 05 říj 2009, 10:52
Bydliště: Třebíč (Vysočina)

Příspěvekod TomBr » 08 dub 2010, 07:27

Tak cirkus bohužel nebude, včera umřela.
TomBr
uživatel webu
 
Příspěvky: 33
Obrázky: 6
Registrován: 05 říj 2009, 10:52
Bydliště: Třebíč (Vysočina)

Předchozí

Zpět na Akva Choroby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků