bakterialni rozpad ploutvi?

Diskuze o akvarijních nemocech!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod honzi » 09 lis 2005, 14:43

Ahojky NAKATENGO:).
No teoreticky je mozne ze by byly ty skalary byly okousany, ale tam nemam nic co by je okousalo. Byly tam jeste neonky, ty jsou v pohode a par ancistrusu-vetsi kousky(13cm).

Ted jsem dojel ten baktopur a budu sledovat. Navic se mi tam objevila krupicka, takze jsem zvedl teplotu a trosku prisolil. Skoda ze ten Baktopur neni multi lecivo jako ta ESHA. Tu mi doporucili jeste i dalsi. Asi je fakt dobra. Co se da delat. Ted pockam tak do zitra, kdyztak odsaju pulku vody, zapnu zase biofiltr a chvili pockam, no a pak kdyztak zacnu s eSHOU. j
Co se tyka te odstate vody, tusim ze jsem psal ze byla 2-3 dny odstata, nikoliv 3 hodiny, ale nevim. Navic tam byl AQUA SAFE takze snad pohoda, ale je pravda ze to je akvarko od nekoho a mam obavu, ze ty nemoci tam mohli "zustat" po predchozim majiteli no a nebo jsem si je dotahl s novyma rybama. :(
honzi
uživatel webu
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 říj 2005, 10:56
Bydliště: Praha

Příspěvekod Luisika » 21 bře 2008, 16:50

sa to stalo aj mne uz som z toho hotova bo mi stale umieraju rybky:((( som to mala a som ich preliecila som si kupila nove a po niekolkych dnoch zas sa to stalo liecim ich ale si myslim e ten liek co mi v obchode poradili neni moc dobry:/ uvidim co bude a ak nic tak vsetko povymienam "odezinfikujem" a kupim nove rybky ale asi len gubky ako test ze co bude....nechapem tomu bo nikdy predty, sp takyto problem nemala som mala max krupicku co dostali od novych ryb a to som ich vyliecila....
Luisika
uživatel webu
 
Příspěvky: 3
Registrován: 21 bře 2008, 16:44

Příspěvekod Luisika » 12 kvě 2008, 23:37

takze chlor pomohol dala som obycajnu vodu z vodovodu a odvtedy mi ryby neumreli ale uz vo velkoobchodoch ryby nekupim neporebujemn taku infekciu:/
Luisika
uživatel webu
 
Příspěvky: 3
Registrován: 21 bře 2008, 16:44

Příspěvekod Luisika » 12 kvě 2008, 23:38

tqerr
Luisika
uživatel webu
 
Příspěvky: 3
Registrován: 21 bře 2008, 16:44

Předchozí

Zpět na Akva Choroby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron