Otírání tlamovců

Diskuze o akvarijních nemocech!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod jazzi » 20 lis 2006, 18:25

taky me to rybky delaji obcas se i jakoby natrasaji je to docela sranda jak se klepou a jestew tu bylo psane normalni trus jak je to myšlenoi jako že jsou vykaly spise mencí ale jsou v jednom kusu nebo dlouhe ty nemam mam takove male bobky jak granulky to vypada to je dobre ne jednou jsem si myslel ze to delaji kvulitomu jak se hrabou v pisku jako ze si cistí skřele nevim ale jsou v poho v poho přijimaji potravu ploutve v celku asi to tak ma bejt
Uživatelský avatar
jazzi
uživatel webu
 
Příspěvky: 61
Obrázky: 51
Registrován: 12 srp 2006, 13:02
Bydliště: krnov

Příspěvekod Hroch » 21 lis 2006, 21:20

Otírání o kameny může být jakousi přípravou na tření , někde jsem to čet , moje ryby to taky občas dělají . Nejdřív jsem taky běhal s lupou okolo akvárka , ale nic jsem nenašel a potom jsem čet to o tom tření .
Uživatelský avatar
Hroch
častý přispívatel
 
Příspěvky: 415
Obrázky: 9
Registrován: 12 črc 2006, 12:01
Bydliště: Bobr

Příspěvekod jazzi » 22 lis 2006, 11:19

ja si to taky myslim ze to je priprava na treni delaji to hlavne samice aspon teda u me ale sem tam i o pisek doufam ze to neni žadna bakterie a ješte trela se mi o dno samece labidochromise yellow a tedkom ma plnou tlamku osobne jsem oplodněni neviděl ale myslim že s toho neco bude :)
Uživatelský avatar
jazzi
uživatel webu
 
Příspěvky: 61
Obrázky: 51
Registrován: 12 srp 2006, 13:02
Bydliště: krnov

Příspěvekod Hroch » 22 lis 2006, 21:29

delaji to hlavne samice

Jo , to můžu potvrdit .
Uživatelský avatar
Hroch
častý přispívatel
 
Příspěvky: 415
Obrázky: 9
Registrován: 12 črc 2006, 12:01
Bydliště: Bobr

Příspěvekod VAVŘÍN » 22 lis 2006, 21:37

Tak mě se ryby taky občas třou o dno. Zpočátku jsem se lekl, ale nyní už vím, že je to v pořádku.
Pokud vypadají celkově zdravě a neodmítají krmení, tak je to v pohodě. Je to jejich přirozená reakce.
Ale zase na druhou stranu, se to nesmí podcenit. Teda pokud se otírají často. Pak je to na pováženou a změření hodnot, je na místě. Nejlepší zjištění těchto negativních projevů, jsou jejich ploutve. Pokud nejsou roztřepené , tak se nic neděje. :o
Uživatelský avatar
VAVŘÍN
častý přispívatel
 
Příspěvky: 372
Obrázky: 78
Registrován: 15 srp 2006, 13:04
Bydliště: Děčín

Předchozí

Zpět na Akva Choroby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků