Knihy: Cichlids in their natural habitat

Odborná literatura o akvaristice zaměřená na chov cichlid!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod mikro » 14 úno 2006, 22:21

Kamaradi modelari obednavaj celkem bezne z USA. zksuim se jich zeptat, neb dam kontakt, at to jde rovnou s vama... :-)
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Příspěvekod Lgaspo » 14 úno 2006, 22:32

mikro píše:Kamaradi modelari obednavaj celkem bezne z USA. zksuim se jich zeptat, neb dam kontakt, at to jde rovnou s vama... :-)


To by bolo super mikro. Dik !!!
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod mikro » 14 úno 2006, 22:35

;-)
jenom co sem nasel...
http://www.finexpert.cz/Kratkezpravy/AR.asp?ARI=3499
jeste chvilku... uz se neco rysuje..
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Příspěvekod tapisleca » 14 úno 2006, 22:38

Hele já si dopisuji s jednou známou ze San Franciska, je to také akvaristka a ta mě teď posílala balík se žrádlem pro ryby, tak já se jí také zkusím zeptat, jak by to šlo udělat.
Uživatelský avatar
tapisleca
častý přispívatel
 
Příspěvky: 202
Registrován: 06 lis 2005, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvekod canart » 14 úno 2006, 22:42

Tapisleca: ako jej uhradzas USD?
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

Příspěvekod mikro » 14 úno 2006, 22:55

Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Příspěvekod tapisleca » 15 úno 2006, 00:57

To canart: nene to byl dárek od ni za mé rady a porady a pokec, ale teď mě napsala, že Ax si nechava posílat NSL tak by mohl vědět co a jak.
Uživatelský avatar
tapisleca
častý přispívatel
 
Příspěvky: 202
Registrován: 06 lis 2005, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvekod bbfh » 15 úno 2006, 10:40

Axa som sa pytal, nemoze nam pomoct.
Uživatelský avatar
bbfh
častý přispívatel
 
Příspěvky: 458
Registrován: 05 říj 2005, 13:26
Bydliště: Senec

Příspěvekod tapisleca » 15 úno 2006, 23:39

Takže jsem kontaktoval tu známou z Ameriky a tady je její odpověď:
Ten PayPal funguje tak, ze aspon jeden z vas by musel mit ucet s penezma. Takovej ucet, ze s tou kartou muzes platit i venku mimo CR, jako treba American Expres, Visa... Ja mam takovej ucet v
Komercce a kdyz jsem tu byla dvakrat na dovolene v lete 2000 a 2001, tak jsem to tady mohla pouzivat. A ten PayPal je spolecnost, pres kterou pak jde ta transakce. Napred PayPal zaplati ty penize za ty knizky a potom si je vezme z vaseho uctu. Takze kdyz je nahodou nakej problem, tak to si pak resi PayPal uz sam. Ivik vam napise jak to zalozit. Dela se to na i-net. A nebo by vam to zalozil, ale to by potreboval naky informace, jako cislo uctu, adresu atd.
Jak jsem se divala, tak vam udelal moc dobrou cenu. My bysme to pro vas mohli koupit a poslat, ale jak rikam, s tim poslanim je strasnej problem. Pres obycejnou postu je to s prehledem nejlevnejsi. Vsechny ostatni prepravni spolecnosti jesou drahy. V lete jsem posilala malejm klukum sandalky. Bylo to lehky jako pirko, a ve Fedex chteli 40$, sla jsem vedle na postu a platila jsem 14.50. Kdyz jsem posilala ty mozaiky, tak Fedex chtel strasne moc (uz si nepamatuju kolik) a UPS chtelo 1.200$. Na poste to stalo 175$. Jenze rucej za dodavku az k
adresatovi, zatimco posta ruci jen po hranice USA. A kdyz ten balik
pojistim, tak tam nejaka zaruka sice je, ze bych snad dostala naky penize zpatky, ale ty dva mozaikovy baliky byly pojisteny kazdej na 100$ a tady v CR museli platit 200,- Kc za kazdej, takze 400,- coz mne desne namichlo! Nejlepsi by bylo, kdyby vam to poslali primo oni, protoze by urcite meli zaruku na doruceni, ale mam strach, jestli z toho
nebudete platit jeste clo. To placeni cla je neco novyho, protoze jeste do
minulych Vanoc pred rokem jsem pojistovala baliky aspon na 300$ a nic nikdy platit nemuseli.
Snad vam aspon pomuze, kdyz vam Ivik pomuze zalozit ten PayPal. Ale zkuste si nejak zjistit jak je to s tim clem, od jake castky se to plati a
kolik.
No takže asi tak, kdyžtak dejte vědět co s tím Pay Pal?
Uživatelský avatar
tapisleca
častý přispívatel
 
Příspěvky: 202
Registrován: 06 lis 2005, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvekod canart » 16 úno 2006, 00:10

Tapisleca, ako som pisal, nie je problem zalozit PayPal, to je otazka par minut vyplnit formular....potrebujes vsak embosovanu platobnu kartu, aby si registraciu a potom aj platby mohol realizovat. Tam je pes zakopany.
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

PředchozíDalší

Zpět na Knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků