Variabilichromis moori

Komentáře ryb v databázi MyFish. Pouze komentáře, nepište prosím dotazy.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Variabilichromis moori

Příspěvekod Lgaspo » 19 dub 2006, 08:24

[align=center]Variabilichromis moori

Zde můžete zadávat Vaše zkušenosti s chovem tohoto druhu a jeho variací[/align]
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod mikro » 09 lis 2006, 20:58

Mam 6ks tehle potvurek :) Snazil sem se poznat pohlavi, hledal sem neco po svete a nasel sem pekny clanek tu : http://www.destin-tanganyika.com/Articl ... -moori.htm ale Francouzky neumim. Podle mezinardonich znaku na obrazku sem poznal samicku a samecka, ale v realu to jaksi poznat moc nende. Nemate tedy jeste nejaky znak podle ceho poznat male/female ? dekuji :o
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Příspěvekod xrewq » 09 lis 2006, 21:53

No já mám taky 6 tehle potvůrek. Rozeznat pohlaví ale nedokážu. Mám je teprve 7 měsíců a jediné co mě na nich prdí je že jsou dost teritoriální. Radim mě je vnutil jako že jsou uplně v pohodě, ale zapoměl dodat že si obsaděj svůj kousek akvárka (tak 150x150x150mm a tam vůbec nikoho nepustěj. Jediný co celej den dělaj je že vyháněj ostatní rybky. Když mě třeba dost bujně rostla řasa tak se tropheusové pěkně pásly a ožíraly všechny kameny tak, že byli takřka čistý, pouze tam kde byli tyhle mršky ale byla řasa jak prales a nikoho tam nepistili ji spásat a samy ji nešrali. Jo jediný co mě nejde do hlavy je proč sou 4 z nich takřka úplně bílí a 2 už dost hnědnou odzačátku co je mám.
Uživatelský avatar
xrewq
častý přispívatel
 
Příspěvky: 298
Obrázky: 44
Registrován: 07 bře 2006, 20:46
Bydliště: Dolní Čermná (okr. Ústí nad Orlicí)

Příspěvekod mikro » 09 lis 2006, 21:59

tak tak. u mne kazdej strazi kaminek, ten kterej je nejvetsi ma nejvetsi kamen. Moc se nervou spise se prohanej. Do dneska sem myslel ze z koupenych 6ks mam jich jenom 5, ale dneska cca po mesici se odnekud vynoril posledni 6-ty. vyhublej potrhanej neco sezob a hned zase mezi kameny.Uz videt zase neni :shock: Barva? uz cernaji, velikost cca 4-5cm ale kdyz se zacnou prohanet blednou do zluta
Uživatelský avatar
mikro
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1165
Obrázky: 28
Registrován: 24 lis 2005, 17:27
Bydliště: Milevsko/Brno

Příspěvekod xrewq » 13 lis 2006, 11:08

Tak s tou barvou jsme na tom stejně. Když je klidná tak je tmavší, ale když se začne honit tak zesvětlá.
Uživatelský avatar
xrewq
častý přispívatel
 
Příspěvky: 298
Obrázky: 44
Registrován: 07 bře 2006, 20:46
Bydliště: Dolní Čermná (okr. Ústí nad Orlicí)


Zpět na MyFish

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron