Labidochromis sp. 'Hongi'

Komentáře ryb v databázi MyFish. Pouze komentáře, nepište prosím dotazy.

Moderátor: Team AkvaMalawi

Labidochromis sp. Hongi

Příspěvekod tama » 23 zář 2007, 21:19

Dát pryč 15 cm samce nemůžu, nemám kam. Ale uplně přerovnat (znovu) akva bych mohla zkusit. Mladé mám několik měsiců, nové ryby dávám do akva vždy po krmení, po přerovnání několika kamenů a ve tmě.Vždy bylo všechno O.K. Je možné,že se tyto druhy nesnášejí?
Jinak mam malé (200 lt) akvárko, ryby: RB - 1+(1+3), Yelolow 2+2+1?,Aulonocara sp. Chilumba 1+1, Neolamprologus leleupi 1, Julidochromis transcriptus 0+0+1,Maigana 1+1+6 a Ancistrus sp.1+1(mnohokrát mladé,ale Neolamprologus je vždy zlikviduje).Měli jsme i velké (dárek) akvarko,ale dala jsem ho pryč.V budoucnu asi zvolim kompromis:120x50x50(nebo 60?).
tama
uživatel webu
 
Příspěvky: 12
Registrován: 05 úno 2006, 23:36
Bydliště: Praha 9-Prosek

Příspěvekod V.Malawi » 23 zář 2007, 22:26

Tak ryb je dost,tady by mohlo pomoct(opakuji Wladyse)pokud nemáš kam dát dominátora(hlavní zebru),dá se to obejít...Je s tím sice moc práce ale jde to:všechny ryby(stačí velké) na pár hodin ven(kýbl,lavor)a předělat interiér,hlavně domin.teritorium,toho by to po návratu mělo natolik znejistět, že bude mít jiné starosti než se všechno srovná...Mě to fungovalo,bude-li i u tebe to je ve hvězdách....
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Příspěvekod tama » 24 zář 2007, 10:48

vylovit samce Zebry za chodu je pro mne nepredstavitelne!je to jedna z prvnich ryb a ma me prokouknutou.Klidne mi zere z ruky,ale kdyz mam neco za lubem,tak se ani neobjevi.
Ale zda se,ze se dospivajici samci Hongi likviduji sami.Dnes jsem zase objevila jednoho hodne unaveneho mladika a pak skoro svetleho prcka,ktery mu daval co proto.A dominantni samec zebry je, pri pronasledovani svych slecen, rozehnal.Puvodne jsem myslela, ze az Hongi dospeji, nektere samce dam pryc a ted tohle :shock: Snad ty dalsi 2 jsou samicky a ty necha byt.
tama
uživatel webu
 
Příspěvky: 12
Registrován: 05 úno 2006, 23:36
Bydliště: Praha 9-Prosek

Předchozí

Zpět na MyFish

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků