calvus+erethmods???

Obecná diskuze o tanganické akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod canart » 06 kvě 2007, 22:47

Je to zbytocna debata....Mauve nikdy nemysli nic v zlom, nejake tie skusenosti s rybami ma, tak by som si skor vazil, ze odpovie, aj ked kritickejsie. Aj ked je forum priatelske, nikde nie je napisane, ze sa tu mame hladkat a pritakavat, aj ked nesuhlasime.

S tou osadkou neexperimentuj, akva je na Eretmodusy prilis male, takze netreba diskutovat o kombinacii, ktoru si spomenul. Par ludi tu napisalo svoj nazor, skus ho respektovat. Zivoty tych ryb (vid. tiez Tvoje byvale Tropheusy) za to nestoja. Chovaj sa k nim prosim Ta ako k zivym tvorom a nie ako k veciam, ktore mozes kedykolvek nahradit novymi. Nic v zlom....iba radime.
Uživatelský avatar
canart
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 918
Obrázky: 72
Registrován: 04 dub 2005, 22:28
Bydliště: Nitra - SR

Příspěvekod Šámes » 06 kvě 2007, 22:55

jistě..já jsem rád za každou radu.. :o ..a proti Mavuemu opravdu nic nemám a vážim si toho že odpoví..a k rybkám se chovám jako k živím tvorů..jediné ryby které mi umřely.a taky první které mi umřeli byli trofíci,které jsem měl na zkoušku..zkouška nevyšla takže experimentovat nebudu...a taky si je už pořizovat nebudu.. :o ..až do nového akva..a to ještě nevím jestli bych tam nedal jen leptosomi a erethmody.. :)
Uživatelský avatar
Šámes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 212
Obrázky: 32
Registrován: 17 úno 2007, 16:50
Bydliště: Most-Vtelno

Příspěvekod A+I » 07 kvě 2007, 09:34

3) O věcech, o kterých moc nevíš, se nerozpakuješ dávat rady

Sames, hlavne ten bod 3 od Mauveho, ten si vem k srdci! Nesmis se zlobit, ale kdyz se tu lidi na neco ptaj, ocekavaji odpovedi na zaklade zkusenosti rozhodne delsich nez jeden nebo par mesicu. Tohle forum procita plno lidi a nejenom tech, kteri sem chodi pravidelne. Takze pak ani nevi, ze jim radi zacatecnik, kterej vlastne vi o veci daleko min nez ti, co se ptaji.
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod MilaKH » 07 kvě 2007, 09:37

první které mi umřeli byli trofíci,které jsem měl na zkoušku..zkouška nevyšla takže experimentovat nebudu...
Tímhle mi vstávají hrůzou vlasy na hlavě. :roll:
Uživatelský avatar
MilaKH
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 937
Obrázky: 84
Registrován: 05 kvě 2006, 13:00
Bydliště: Kutná Hora

Předchozí

Zpět na Akva Tanganyika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků