calvus+erethmods???

Obecná diskuze o tanganické akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

calvus+erethmods???

Příspěvekod Šámes » 06 kvě 2007, 20:02

Ahoj všichni...do budoucna si přinesu nové erethmody a chtěl bych se zeptat jestli bych je mohl mít s Alt.calvus..akva 160l..díky :o
Uživatelský avatar
Šámes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 212
Obrázky: 32
Registrován: 17 úno 2007, 16:50
Bydliště: Most-Vtelno

Příspěvekod arena64 » 06 kvě 2007, 20:56

ve 160?? NE
arena64
přispívatel
 
Příspěvky: 101
Registrován: 06 led 2006, 22:04
Bydliště: Teplice

Příspěvekod memeo » 06 kvě 2007, 20:58

Ty by měli být v akva od 300 litrů , takže ne é.........
Uživatelský avatar
memeo
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1288
Obrázky: 50
Registrován: 13 lis 2005, 21:38
Bydliště: Uhlířské Janovice,okr.Kutná Hora

Příspěvekod Šámes » 06 kvě 2007, 21:06

ptam se proto..že mam calvusy v 90l(jsou tam 2)..jestli je můžu dát zpátky nebo ne.. :)
Naposledy upravil Šámes dne 06 kvě 2007, 21:46, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Šámes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 212
Obrázky: 32
Registrován: 17 úno 2007, 16:50
Bydliště: Most-Vtelno

Příspěvekod Mauve » 06 kvě 2007, 21:15

Šámesi, je mi záhadou, proč se ptáš, když už to všechno dávno víš, viz. http://www.akvamalawi.com/phpBB/viewtop ... =eretmodus
Uživatelský avatar
Mauve
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1148
Obrázky: 43
Registrován: 06 kvě 2005, 09:51
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Šámes » 06 kvě 2007, 21:20

Mauve píše:Šámesi, je mi záhadou, proč se ptáš, když už to všechno dávno víš, viz. http://www.akvamalawi.com/phpBB/viewtop ... =eretmodus

tam jsem psal že calvusy jsou potvory..pouze...a taky jsem psal že jsem je dal pryč..a proto se ptam jestli je tam můžu dát zpět..o tom v tom příspěvku co si sem dal nebyla řeč :roll:
Uživatelský avatar
Šámes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 212
Obrázky: 32
Registrován: 17 úno 2007, 16:50
Bydliště: Most-Vtelno

Příspěvekod Mauve » 06 kvě 2007, 21:32

...................a čekaj mě erethmodi(3ks)a měl jsem tam Altolamprologusi ale to sou potvory.....................

To tam píšeš.
Já jen čekám, že by ses třeba začal zajímat o to, jestli nejsou tvé akvaristické počiny poněkud problematické, nebo jak to říci tak nějak abys neměl pocit, že mám pocit, že na to zatím tak trochu nestačíš.
Šel jsem si schválně pročíst zpětně tvé příspěvky - podle mne na správné provozování akvárií s těmito rybami nestačí mít jen vysoké sebevědomí. :roll:
Uživatelský avatar
Mauve
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1148
Obrázky: 43
Registrován: 06 kvě 2005, 09:51
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Šámes » 06 kvě 2007, 21:45

Mauve píše:...................a čekaj mě erethmodi(3ks)a měl jsem tam Altolamprologusi ale to sou potvory.....................

To tam píšeš.
Já jen čekám, že by ses třeba začal zajímat o to, jestli nejsou tvé akvaristické počiny poněkud problematické, nebo jak to říci tak nějak abys neměl pocit, že mám pocit, že na to zatím tak trochu nestačíš.
Šel jsem si schválně pročíst zpětně tvé příspěvky - podle mne na správné provozování akvárií s těmito rybami nestačí mít jen vysoké sebevědomí. :roll:

Mavue...na tohle radši nic psát nebudu... :!: ..jak si správně napsal...mé akvaristické počiny jsou mé akvaristické počiny..opravdu nevím co proti mě máš..tím chci říct že vždycky když sem něco napíšu,začneš mi připomínat to co jsem napsal a nenapsal...většina lidí tady jsou vztřícní a laskavý..tím nemyslím že ty ne,ale tím že mi budeš stále připomínat že si mám radši koupit mečovky není moc velká ukázka vztřícnosti a laskavosti...
Uživatelský avatar
Šámes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 212
Obrázky: 32
Registrován: 17 úno 2007, 16:50
Bydliště: Most-Vtelno

Příspěvekod Mauve » 06 kvě 2007, 21:59

1) Osobně proti tobě nemám vůbec nic

2) Připomínám ti, co jsi napsal, protože zapomínáš, co jsi napsal a doufám, že si za svými názory alespoň trochu stojíš

3) O věcech, o kterých moc nevíš, se nerozpakuješ dávat rady

4) O mečovkách jsem nikde nic nepsal. Jak jsem ti psal, prošel jsem si tvé minulé příspěvky a stojím si za svým názorem, promiň, že nejsem podle tebe laskavý. Můj názor je pouze můj názor, já jsem ochoten připustit, že se mýlím.
Uživatelský avatar
Mauve
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1148
Obrázky: 43
Registrován: 06 kvě 2005, 09:51
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Šámes » 06 kvě 2007, 22:09

s těma mečovkama to mělo byt v uvozovkách,tvůj názor ti samozřejmně neberu,taky jsem psal že si nemyslím že by si laskavý nebyl a za svýmy názory si stojím :o ..a taky si myslím že to semnou neni zas tak špatný když se mi ty ryby množí.. :)
Uživatelský avatar
Šámes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 212
Obrázky: 32
Registrován: 17 úno 2007, 16:50
Bydliště: Most-Vtelno

Další

Zpět na Akva Tanganyika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron