Konec Tanganyiky

Obecná diskuze o tanganické akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod supina » 11 bře 2008, 00:17

Ne, ne, problém s tím nemám. Jen si myslím , že nebýt to ty, kdo přišel s takovým pojetím, tak by to asi schytal mnohem víc. Reakce , jako kýč a pod. by určitě nechyběly. Vím, žes mockrát dokázal, že akvaristiku opravdu umíš a tím to taky je, že to většina lidí bere jako recesi, nebo tak nějak... Jinýmu by to tak hladce neprošlo.
supina
častý přispívatel
 
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2006, 19:24
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvekod wladys » 11 bře 2008, 00:57

Jde spíše o to co vlastně Radim stvořil.Jestli jde o mě tak já tomu nevěřím,že by něco takového měl doma.Spíše si myslím,že nás tak trochu lakuje.A jen nás chce držet v napětí. :lol:
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod omega » 11 bře 2008, 09:07

klobouk pred radimem dolu, z osobni "katastrofy" udelal pravdepodobne nejctenejsi vetev cele diskuse ...
TO supina: tim, ze to je Radim vime, ze si z nas utahuje a mozna z puvodne bezdecneho rypnuti se vyklubala ukazka toho, co tady relativne velka skupina "akvaristu" predvadi...
omega
přispívatel
 
Příspěvky: 141
Obrázky: 38
Registrován: 20 pro 2006, 08:56
Bydliště: Choceň

Příspěvekod Lgaspo » 11 bře 2008, 09:32

Zidek, Zidek - si poriadne cislo :lol: :lol: :lol:

Ale paci sa mi, ze nie si dogmaticky a skostnately a si otvoreny novym myslienkam a napadom
Mozno by si mal zajst este dalej a prist s niecim novym. Hrady, potapaci, vraky lodi,... - to tu uz vsetko bolo.
Co tak koleso od bycikla, rozbite WC alebo umyvadlo, plastove flase, plechovky od piva... moznosti su neobmedzene :o

Podla mna toto budu najnovsie trendy v akvaristike a Ty sa mozes stat ich priekopnikom.
Pokial mi ostatni este len zbierame odvahu na cosi take, ty uz budes skusenym harcovnikom.
Len si predstav, budes novodobym Amanom v oblasti akvaristickej moderny AIA (ALL IN AQUARIUM, citaj aja)

A ako Ta poznam, Ty mas potencial doviest tento styl do dokonalosti
Nevahaj a ukaz celemu svetu, ze aj v strednej Europe sa rodia Amanovia - Zidanovia*

Tak co maestro, najdes na to guraz ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

* - zhoda mena so slavnym futbalistom je cisto nahodna. Zidekanovia sa mi zdalo prilis komplikovane
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod aaron » 11 bře 2008, 10:03

no s tymi flasami v akva som uz videl na akva.sk fore musim povedat ze to bola zaujimava myslienka :lol:
aaron
uživatel webu
 
Příspěvky: 99
Obrázky: 3
Registrován: 10 bře 2008, 11:39
Bydliště: Porad - Košice

Příspěvekod Mauve » 11 bře 2008, 14:26

Je pravda, že ty hrady vypadají po zařasení celkem dobře, ty blikátka tomu dávají také jiný rozměr, na co si ale asi nezvyknu, je plastový model
Pink Cadillac Coupe de Ville 1960 s figurkou Elvise. To už je možná trochu moc, i když řasa to trochu vyrovná, no ale........
Uživatelský avatar
Mauve
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1148
Obrázky: 43
Registrován: 06 kvě 2005, 09:51
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Radim Zídek » 11 bře 2008, 14:49

TO Lgaspo: touto myšlenkou jsem se zaobýral již před léty. Bohužel tenkrát jsem neměl tak velké akvárium abych tam narval záchodovou mísu atd. Poslední dobou při potápění v českých vodách je takových to artefaktů pod vodou opravdu hodně, takže se mě to již okoukalo. Přemýšlím spíš o něčem ještě zajímavějším, ale to až někdy jindy. To je na dlouhé povídání.
Jinak pro všechny zůčastněné, není to recese!!!!! :o
Uživatelský avatar
Radim Zídek
moderátor
moderátor
 
Příspěvky: 1068
Obrázky: 249
Registrován: 19 bře 2005, 19:11
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod brova » 11 bře 2008, 15:42

...potápěče má kde kdo ale Elvise..........no to je nápad :24: ........ :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Re: re

Příspěvekod jonathane » 11 bře 2008, 18:22

supina píše:
jonathane píše:To Supina:
tak to necti.......

jonathane: Nech to prosímtě na mně, co mám číst! Myslím, že kohokoliv jinýho(než R. Z.) by jste tady za takový názory trošku "rozebrali"...


To rikam.....tak to tady necti...... :P :P :P :P
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Příspěvekod Ruda » 11 bře 2008, 20:15

Já mám v akva gumáky od hnoje. Ryby mají schovku a ještě hnojím rostliny.
Uživatelský avatar
Ruda
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 992
Obrázky: 84
Registrován: 19 pro 2006, 20:14
Bydliště: Vrchlabí

PředchozíDalší

Zpět na Akva Tanganyika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron