Aké ryby do tisícky-tanganjika

Obecná diskuze o tanganické akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod rhymes » 03 bře 2009, 09:23

TO kodas/turok: Myslim že by bylo vhodné si na toto téma otevřít někde jinde ... "triky" měl úplně jinej dotaz
Uživatelský avatar
rhymes
častý přispívatel
 
Příspěvky: 253
Obrázky: 44
Registrován: 23 říj 2008, 16:27
Bydliště: Broumy, okr. Beroun
Kolik let děláte akvaristiku?: 5

Příspěvekod Turok » 03 bře 2009, 10:57

rhymes píše:TO kodas/turok: Myslim že by bylo vhodné si na toto téma otevřít někde jinde ... "triky" měl úplně jinej dotaz


příjde mi to zbytečné .. navíc tuhle rybu mu to akva poradily tak jsem psal proč ji tam nedávat.
Uživatelský avatar
Turok
uživatel webu
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 18
Registrován: 14 úno 2008, 14:29

Příspěvekod zencakd » 03 bře 2009, 12:22

záleží na tom, na co chceš koukat. Tropheus + Petrochromis Famula je dobrá kombinace, zkoušel jsem i dohromady s Callochromis macrops a taky to funguje, ale nekombinoval bych to. Mám rád Eretmody, velmi dobře spolu fungují. S Petrákama se dají i ophthalmotilapia, ale je to stejné jako u callochromisů - jiný biotop. Xenotilapie si zaslouží akvárko sami pro sebe, jsou to nádherné ryby, ale zcela jiná strava než tropheus a petrochormis.

Pokud půjdeš do petrochromisů, minimum je 20ks, ale lépe více, určitě ne 10, to se ti zabijou, především trewavasae. Některé famuly, jsou ale velmi agresivní (Kaiser),Tembwe je asi nejvíce mírumilovná.


David
Uživatelský avatar
zencakd
častý přispívatel
 
Příspěvky: 360
Obrázky: 27
Registrován: 12 srp 2005, 09:59
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod triky » 03 bře 2009, 19:31

Ďakujem za názory. Ak tomu dobre rozumiem Tropheus 30ks/forma je na mne ešte sú v hre aj Ilangy/+Petrochromis 20ks je dobrá kombinácia. A po čase ešte niečo pridám...možno tie Eretmody a kuknem aj na tie Ophthalmotilapie.
Uživatelský avatar
triky
uživatel webu
 
Příspěvky: 18
Obrázky: 13
Registrován: 19 lis 2006, 15:21
Bydliště: ŽILINA

Předchozí

Zpět na Akva Tanganyika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron