Osádka, ale ako ju doladiť?

Obecná diskuze o tanganické akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Karpatska » 16 lis 2009, 21:11

dik yossarian :D neboj ja ti tiež držím palce už od začiatku ako si dával akva dokopy.

btw. Kedže som si nedal poradiť, tak teraz budem trpnuť ako to dopadne ale každopádne mám ak bude zle 250 L akva v zálohe. Nieje najväčšie ale pre jednu menšiu skupinu by bolo. (ak by sa začali krížiť- čiže kopec času mám)

No aspoň niečo mi vyšlo sú to Trofíci F1 aj Murago aj Chimba
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod yossarian » 16 lis 2009, 23:28

Toho si vazim ze mi drzis palce od sameho zacatku :D zatim se dari :o diky
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod Karpatska » 17 lis 2009, 01:50

yossarian píše:Toho si vazim ze mi drzis palce od sameho zacatku :D zatim se dari :o diky


Si pohodák, tak som si ťa už od začiatku obľúbil ešte kapacita Wladys, ten mi tiež pomohol,keď som niečo potreboval. Keď sa to tak v celku zobere sú tu na webe väčšina v pohode ľudia.(pomohlo mi samozrejme viac ľudí s webu- aby som niekoho neurazil, že som ho nespomenul :) )

Bol si aj v podobnej situácii, keď si mal dať preč Commpresákov ale vedel si, čo chceš. Srdce ma bolelo tiež aj keď ja som si ešte 3-ch nechal ale v druhom akva.
Najviac sa teším keď budú mladé určite aj ty :D.
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod yossarian » 17 lis 2009, 15:33

Mas pravdu jsou tu super lidi :o nebyt jich tak jsem asi uz o nejake rybky prisel.
Ty compresaci mne mrzeli a hlavne potom co jsem si s nima uzil ty starosti, se mi spatne davali pryc. Ale trofici jsou trofici vzdycky jsem je chtel :D a nejaky mlady urcite casem privitam. Jsem zvedavej na ty tvoje muraga s molirama jak se jim bude zit do hromady :) davej infa :o
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod Karpatska » 17 lis 2009, 17:19

jj dám info ale moliro nemám :D
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod yossarian » 17 lis 2009, 17:54

Vubec nevim kde jsem prisel na to ze mas molira :oops: Uz mi ten box trochu leze na hlavu :?
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod Karpatska » 17 lis 2009, 18:17

yossarian píše:Vubec nevim kde jsem prisel na to ze mas molira :oops: Uz mi ten box trochu leze na hlavu :?


ja viem lebo moliro písal, že samu muraga skrížili s molirama preto si myslím :D.
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod Karpatska » 18 lis 2009, 10:36

Ahojte ak sa niekomu páčia T. Murago(aj ostatné rybky aby sa neurazili), tak som pridal ešte jedno video - je dlhšie a zahrňuje nazačiatku kúsok s predošlého lebo som to nevedel rozdeliť.

http://www.youtube.com/watch?v=HaxWapgL6cU

btw. som bol smutný cyprichromisy ráno vypustila samička ostatné rybky si ich nevšímali, tak cca 10 min v poho a potom, čo sa nestalo samci cypráčov zožrali po jednom mladom skoro som skolaboval a vytiahol som ale už len dve mladé a boli 4. Keby som to nevidel, tak neverím by som povedal na leleupky, chalinochromisy ale lamprologusa ale nie na cypráčov/samcov/. Uviedol som pre zaujimavosť lebo som o tom ešte nepočul.
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod Karpatska » 27 lis 2009, 13:13

Ahojte pridávam video s Eretmodusmi ako keby sa začínali trieť alebo si to len želám. Takže smelo píšte, čo si o tom myslíte.

http://www.youtube.com/watch?v=4zvfJON0dv8

Karpatska

btw. moje super T5 žiarivky prdli obe naraz, bol som z toho všoku stalo sa to niekomu? a mali len 11 mesiacov.
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod yossarian » 27 lis 2009, 17:58

Ty tam mas zivota a ty eretmodi jsou super :o Rekl bych ze to bylo namlouvaní, tak držim palce at to dotahnou do konce.
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

PředchozíDalší

Zpět na Akva Tanganyika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků