Zakládání 540l Tanganyika

Obecná diskuze o tanganické akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod RadoA » 14 úno 2010, 08:40

wladys píše:Pokud chceš inspiraci koukni na tuto fotku http://rybicky.net/fotogalerie.php?sekc ... c=7223&s=1 Autor sice tuto nádrž jako Tanganyiku nemá.Nyní je již zarostlá ,ale tato fotka je ze začátků s minimem rostlin a já si nemohu pomoct,ale mě to reefové jezero připomíná. :o

Wow! :shock:
Uživatelský avatar
RadoA
uživatel webu
 
Příspěvky: 50
Obrázky: 2
Registrován: 27 říj 2007, 15:47

Aqua

Příspěvekod Matthes » 14 úno 2010, 09:13

Ano je to pecka musím uznat, uvidíme jak říkám jet nyní někde k řece pro kameny :lol: tohle bylo jediné co jsem ve sklepě vyhrabal :) Jo jinak nádrž hodím do Vaše nádrže až bude osvětléní na které čekám.
to jonathane: s tou fantazii, modré dno nemám a potapěč se mi tam taky neprochází :evil: :) já vím ten váš "upjatý" standart 3D pozadí a tmavé kameny to nesplňuje... taková drzost dát do africké nádrže vápenec :lol:
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Aqua

Příspěvekod melanochromis1975 » 14 úno 2010, 22:50

Matthes píše:Ano je to pecka musím uznat, uvidíme jak říkám jet nyní někde k řece pro kameny :lol: tohle bylo jediné co jsem ve sklepě vyhrabal :) Jo jinak nádrž hodím do Vaše nádrže až bude osvětléní na které čekám.
to jonathane: s tou fantazii, modré dno nemám a potapěč se mi tam taky neprochází :evil: :) já vím ten váš "upjatý" standart 3D pozadí a tmavé kameny to nesplňuje... taková drzost dát do africké nádrže vápenec :lol:


Akva dela pozadi, ale i s pravne zvolenou tapetou to muze vypadat good. Co se tyce tech tvych vapencovych kousku, tak mne se treba libi. nemusi to byt hned vylov z reky, hlavni je, aby celkovy dojem akvaria byl... hlavne ze se ti to tobe libi. :)
Uživatelský avatar
melanochromis1975
častý přispívatel
 
Příspěvky: 261
Obrázky: 23
Registrován: 23 dub 2009, 18:43
Bydliště: London
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Re: Aqua

Příspěvekod jonathane » 15 úno 2010, 07:54

Matthes píše:Ano je to pecka musím uznat, uvidíme jak říkám jet nyní někde k řece pro kameny :lol: tohle bylo jediné co jsem ve sklepě vyhrabal :) Jo jinak nádrž hodím do Vaše nádrže až bude osvětléní na které čekám.
to jonathane: s tou fantazii, modré dno nemám a potapěč se mi tam taky neprochází :evil: :) já vím ten váš "upjatý" standart 3D pozadí a tmavé kameny to nesplňuje... taková drzost dát do africké nádrže vápenec :lol:


myslím, že to není jen o 3d pozadí...sorry já bych asi šel hledat kameny a nebo bych je koupil v baumaxu...tohle bych si nikdy do Tanganyiky nedal.......
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Aqua

Příspěvekod Matthes » 15 úno 2010, 09:40

Zatím to nechám takhle ještě by se to mohlo zlepšit až to poroste řasou a udělám to osvětlení. Na kameny z řeky taky dojde ale až to počasí dovolí :o
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Petr Poppl » 14 bře 2010, 12:36

jonathane nic proti ale radit nekomu jak si ma udelat akva a sam si ho nechat stavet od Radima to me prijde divny :) Matthes si to aspon stavi sam :)
Uživatelský avatar
Petr Poppl
uživatel webu
 
Příspěvky: 72
Obrázky: 14
Registrován: 03 pro 2009, 20:50

Příspěvekod jonathane » 14 bře 2010, 13:08

Petr Poppl píše:jonathane nic proti ale radit nekomu jak si ma udelat akva a sam si ho nechat stavet od Radima to me prijde divny :) Matthes si to aspon stavi sam :)


jj prave proto jsem si ho nechal postavit u Radima, nez aby mě popadl takovejhle amok a dal si tam sejra :o :o :o ........dalsi AQ už bude v moji režii...teda aspon kameny..... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

re

Příspěvekod jonathane » 14 bře 2010, 13:12

Petr Poppl píše:jonathane nic proti ale radit nekomu jak si ma udelat akva a sam si ho nechat stavet od Radima to me prijde divny :) Matthes si to aspon stavi sam :)


jj já na to prostě měl, Radimův styl se mi líbí, protože to je jako přirozený pohled pod hladinu, tak proto ta volba....sory, ale dávat do Tanganyika ementál...s jejím biotopem nemá lutr nic společného....a ten pohled pod hladinu je potom jak v REEFu
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Aqua

Příspěvekod Matthes » 14 bře 2010, 17:25

řeči typu "ja na to prostě měl" mě baví na to má každý víc si vážím toho když si to udělám sám i když se mi to hned nepovede!... nový prozatimní vzhled :lol: uvidíme jak rostliny dlouho vydrží
Přílohy
DSC09017.JPG
DSC09017.JPG (134.9 KiB) Zobrazeno 1456 krát
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

re

Příspěvekod jonathane » 15 bře 2010, 07:59

to nebylo na Tebe Matthes...já na to prostě neměl čas se zabývat s AQ a chtěl jsem ho........další už bude v mé režii
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

PředchozíDalší

Zpět na Akva Tanganyika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků