výlet k jezeru

Obecná diskuze o tanganické akvaristice!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Danouš » 05 úno 2006, 20:29

Nevím jestli jste to četli, ale Hynek Dařbuján už má na svých stránkách reportáže ze svých cest k jezerům Malawi a Tanganika. Je to moc zajímavé počtení - http://www.hynek-darbujan.cz/
Uživatelský avatar
Danouš
přispívatel
 
Příspěvky: 190
Obrázky: 40
Registrován: 27 bře 2005, 13:04
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Rostratus » 06 úno 2006, 20:56

Ja som to čítal a preto mám taký názor, že uskutočni? taký výlet nieje žiadna sranda.
Uživatelský avatar
Rostratus
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 627
Obrázky: 80
Registrován: 07 dub 2005, 22:27
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod ax » 08 úno 2006, 04:04

Mam to v planu s nekolika malo lidmi se ktery mi se potapime. Cil je zatim Malavi. Nevim, zda to stihnem letos na jare (po obdobi destu), aby taky na safari bylo neco videt, dost to zalezi, zda me rodina pusti (prckovi jeste neni rok, takze to je "trochu" problem). Pokud by nekdo mel opravdu seriozni zajem se domluvit, tak nemam nic proti tomu, ale to znamena se poradne poznat, uz jsem nejednu akci delal a nechci opakovat neprijemne zazitky.
ax
častý přispívatel
 
Příspěvky: 216
Registrován: 13 črc 2005, 01:39
Bydliště: Mořina (pod Velkou Amerikou)

Příspěvekod zencakd » 08 črc 2006, 07:47

Ještě jsem kolem toho něco hledal a rozpočet je cca:

1) letenka Praha - Lusaka 24.000

2) doprava Lusaka - Mpulungu (celý den autobusem) - max 3.000 i se s svačinou, dá se určitě půjčit i jeep, ale to je zbytečné, protože ho u jezera nevyužejeme. Cesta je dlouhá, ale můžeme si třeba povídat o rybičkách a tak nám to uteče :-)

3) ubytování v Toby's lodge (importní stanice, všichni doporučují a využívá jí i Konings) je 100USD na noc, tedy na 10 dní cca 25.000Kč

4) potápění s přístrojem zatím nemám info, ale nebude to víc jak 100USD za den, takže to máme dalších 25.000Kč. Rozdíl bude zda budeme mít vlastní výstroj nebo ne. My máme vybavení i fo?ák pod vodu.

Celkem jsem tedy na 75.000Kč/osobu na pěkných 14 dnů u jezera. Pokud máte někdo lepší info, sem s tím!

David
Uživatelský avatar
zencakd
častý přispívatel
 
Příspěvky: 360
Obrázky: 27
Registrován: 12 srp 2005, 09:59
Bydliště: Ústí nad Labem

Předchozí

Zpět na Akva Tanganyika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků