Prvorodička Tropheus Ikola

Diskuze pouze o rybách rodu Tropheus & Petrochromis!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Prvorodička Tropheus Ikola

Příspěvekod xrewq » 08 říj 2006, 19:12

Tak jsem dnes koukal 3 hodiny na mé první tření co jsem kdy videl. Ryby co jsem měl před Afrikou se mě nikdy nevytřely :( . A ted otázka. Rybku chci ponechat v akvu po celou dobu nošení. V akvu je dalších 44 tropheusů, 6 neolamprologů, 8 eretnomodů a 6 kusů variabilichromis mori. Myslíte si že přežije nějaký potěr v tomto akvu ? Nejde my o počet, ale nechci aby nepřežil ani jeden. Pokud by měli všici umřít tak to ji radši přendám do jiného akva ale mám jen 60l. Bude ji to stačit ??? Přežije nekdo ????? díky za rady.
Akva vypadá takto http://www.akvamalawi.com/phpBB/viewtopic.php?t=1488 jen sme přeházel a přidal kameny v pravo na fotce.
Uživatelský avatar
xrewq
častý přispívatel
 
Příspěvky: 298
Obrázky: 44
Registrován: 07 bře 2006, 20:46
Bydliště: Dolní Čermná (okr. Ústí nad Orlicí)

Příspěvekod hadik » 08 říj 2006, 23:05

Z prvních výtěrů většinou nic moc nebývá, jak bych řekl, samičky se teprve "učí" nosit. Proto bych doporučoval nechat ve společenské nádrži. Jinak si myslím, že ve společenství Neolamprologů moc šancí na přežití nebude, i když při větším množství úkrytů..., asi jen nejšikovnější jedinci. Sám to posuzuji podle laleupů a cylindricusů, kteří šli po všem, co se v akva hnulo. 60 l akva na izolaci dospelé samice se mi jeví jako poměrně málo, to spíše tam dát až mladé rybky, ve stáří 3-4 týdny. Hodně štěstí!
Uživatelský avatar
hadik
uživatel webu
 
Příspěvky: 80
Obrázky: 14
Registrován: 05 dub 2005, 00:13
Bydliště: Praha


Zpět na Akva Tropheus & Petrochromis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků