Interiér akvária pro Trofíky

Diskuze pouze o rybách rodu Tropheus & Petrochromis!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Petr Ruzicka » 08 črc 2009, 18:50

Jsou parádní. Teď je pořádně pozoruj, ať můžeš včas zasáhnou,když bude nějaký problém. Ať se jim u Tebe dobře daří.
Uživatelský avatar
Petr Ruzicka
přispívatel
 
Příspěvky: 120
Obrázky: 46
Registrován: 16 črc 2008, 19:48
Bydliště: Liberec
Kolik let děláte akvaristiku?: 15

Příspěvekod romco » 08 črc 2009, 18:55

tie su krasne a ked budu velky to bude bomba...kolko ich mas??
nech sa im dari....
Uživatelský avatar
romco
častý přispívatel
 
Příspěvky: 303
Registrován: 22 dub 2009, 09:10
Bydliště: Čachtice-Slovensko

Příspěvekod bedna » 08 črc 2009, 19:07

Jo, jsem z nich unešen, jak krásně hrají barvami, dokonce začali ožďubávat kameny, tak jsem jim šupl hned půlku tabletky spiruliny a baštěj! Hodinu po převozu. Mám jich 23, doufám, že to zvládnou všechny. Každopádně zítra musí asi proběhnout odkalení dna, protože jsem je musel vylít z pytlíků, vůbec se jim nechtělo :) Už si našli škvíru pod největším kamenem a pěkně ji vykutali, jak šnekáči... :)
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod wladys » 08 črc 2009, 19:28

Ryby jsou to pěkné....nedivím se ,že máš radost.

Nikdy nevylívám vodu z pytlíků do nádrže.Vždy smíchám část vody z nádrže a vodu s pytlíku ve větším kýblu,ryby tam chvilku nechám a pak je přelovím do nádrže. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod bedna » 08 črc 2009, 19:36

Trošku jsem se o ně bál, tak jsem spěchal. Každopádně jsem pytlíky "koupal" v akvárku a dolil je, co to šlo vodou z akvária. Tak byli asi čtvrt hodiny, protože se pán, co je posílal trošku spletl ohledně příjezdu vlaku. :(

(Mluvil jsem s ním a že vlak přijede v 16:27... Doletím na nádraží a vlak má spoždění 40 minut. Tak jsem se ještě zeptal, kde se mám hlásit za hodinku pro balík a hle, balík už došel o dvě hodiny dříve. Paní mi volala, ale nedovolala se. Poté jsem zjistil, že telefoní číslo mělo poslední dvě čísla prohozeny, tak snad doufám, že už si tu smůlu vybrali, protože já už jí měl tento rok až moc.)
Přílohy
DSCF3496.jpg
až bude tma, budou lepší fota :)
DSCF3496.jpg (148.44 KiB) Zobrazeno 1963 krát
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod kolarr1 » 09 črc 2009, 08:27

Ahoj ahoj!!!Tak fakt vypadaji uzasne rozhodne je nech tyden rozkoukat a nehrab se ani neodkaluj nadrz nic tim neskazis akorat by jsi je ted stresoval!Pak dej nejake foto celkove nadrze a vse kolem AQ vypada to moc dobre z tech par mensich foto.
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod bedna » 09 črc 2009, 09:15

Jo, hrabat do toho nebudu, rano jsem zkontroloval vsechno, co slo, nejvetsi obavy jsem mel z dusicnanu, ale je to v klidu. NO2 nemeritelne a NO3 10mg... :) Jinak kluci furt smejdi piskem, ozdubuji kameny a maji se cile k svetu. S tim, ze by byly stresovane nemuzu souhlasit. Zkousel jsem jim sypat z ruky suche krmivo a normalne prijeli az za mnou. Nechapu to, ale jsem stastny, jine ryby by se baly, tyto jsou uplne v pohode. Dokonce jednu zajimal i muj prst :D Jsou skvele! Fotos budou :o
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod kolarr1 » 09 črc 2009, 09:48

To si pis ze jsou skvele oni se totiz jako jediny daji vycvicit jako cirkusaci ja je mel naucene zrat z ruky v klidu se nechali vzit do ruky fakt bez problemu jedina ryba o ktere muzu rict ze je inteligent!Bez problemu vedi naprosto presne ze jsi jejich pan vzdy poznaji.Ja mel problem stim ze kdyz prisel nekdo cizi tak byli fuc schovany vzdy to chvilku trvalo nez se ukazali ale s rodinou pohoda.
Uživatelský avatar
kolarr1
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 636
Obrázky: 21
Registrován: 10 bře 2009, 15:36
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod bedna » 09 črc 2009, 10:56

Jo jo, jsem videl duboisaky u pana Mecy, taky, strcil do akvarka ruku a mel jednoho v ruce :lol:
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod jerry1 » 09 črc 2009, 11:45

Rybky mas peckovy a nedivim se, ze jsi z nich tak paf - ja byl na zacatku prilepeny na skle kazdou chviku! A na novou TV co jsem si koupil se jen prasilo :lol:
Na fotky se tesim, ale zatim to vypada moc pekne.
Jinak co se tyce toho krmeni z ruky nebo "loveni" = uchopeni rybky do ruky, tak to delaji i me malawky - zobou mi z ruky a pokud ji strcim do AQ, tak v ni za chvili mam dobrovolne nejakou rybku, ktera se necha vytahnout a zase vratit zpet ...... clovek by cekal, ze okamzite strachy zdrhne, ale opak je pravdou, ony udelaji jen takove male kolecku a opet prijedou a casto se mi stalo, ze jsem je za chvili opet tahal (samo jen treba na par sekund) - hlavne u trewasaku. Je to mile :o
Preju Ti at Ti delaji jen a jen radost :!:
Uživatelský avatar
jerry1
častý přispívatel
 
Příspěvky: 408
Obrázky: 49
Registrován: 23 srp 2006, 16:16
Bydliště: Beroun

PředchozíDalší

Zpět na Akva Tropheus & Petrochromis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron