Aké množstvo tropheusov?

Diskuze pouze o rybách rodu Tropheus & Petrochromis!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod hr » 24 úno 2011, 16:55

..
Naposledy upravil hr dne 25 úno 2011, 11:09, celkově upraveno 1
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

Příspěvekod vrabec » 24 úno 2011, 17:05

Sbýrka faktů atd. Radexi nezvládáš učivo základní školy a chceš poučovat?
To že sem tvůj brácha nepáchne jak píšeš, tak si myslím, že tenhle web o nic nepřichází. Jsi vulgární a povýšený nevím z jakého titulu.
vrabec
uživatel webu
 
Příspěvky: 13
Registrován: 16 lis 2008, 12:06

Příspěvekod telkos » 24 úno 2011, 17:46

Elvis píše:
radex píše:Měla by ses nad sebou trošku zamyslet a přestat prudit.


Ty se tady neustále snažít bourat zažitá pravidla zkušených akvaristů.
V každé diskusi píšeš že jinak (jak píšeš ty) je to uřčitě lepší.
Myslím že ty by ses měl nad sebou hodně zamyslet a takové drzé chování si odpustit! (tímto jsem namyslel to že se snažíš bourat zažitá pravidla zkušených akvaristů ale reakci výše)
Tohle je diskuse!

ZAMYSLET se může jen ten, který mozek má :o :wink: Jo a ze závistivcem diskutovat nejde :lol: to je marné.. :?
telkos
uživatel webu
 
Příspěvky: 31
Registrován: 09 črc 2010, 13:13

Příspěvekod Elvis » 24 úno 2011, 18:10

radex píše:to Elvis.Ano je to diskuse a já diskutuji.Něco jsem radil Radovy a tu se přiřítila A-i a začala vyvracet mé vlastní zkušenosti.To jak dlouho zde prezentuji některé své nádrže neznamená,že od té doby se věnuju i rybám.Proto mohu s klidným svědomím říct že nejsem v akvaristice žádný zajíc.Narozdíl od některých jedincům bez vlastních zkušeností a názoru,se zde snažím poradit ze zkušenosti a pozorování ryb v mých akváriich a né nějaké hlášky,které jsem někde slyšel,nebo četl.Už je to tu zase jedna dychtivá paní se přiřítí se svou gramofo'novou deskou rad a začne shazovat mé vlastní názory.Nesnažím se bourat pravidla zkušených akvaristů a myslím si že i já mám za ty roky,které se věnuji tomuto koníčku Spousty zkušeností.


Jen že neustále nazýváš vlastní zkušenosti ostatních "nějaké hlášky,které jsem někde slyšel,nebo četl" a zkušenosti své vydáváš za jediné správné.
A+I jen radila dle svých vlastních zkušeností které byli prostě v rozporu s tvojí předchozí radou ale to je prostě v diskusi normální.Tvoje reakce byla zkrátka přehnaná a plná urážek.
Uživatelský avatar
Elvis
častý přispívatel
 
Příspěvky: 290
Obrázky: 14
Registrován: 19 črc 2005, 23:23
Bydliště: Martin Ehl;Nový Bor

Příspěvekod hr » 24 úno 2011, 18:30

..
Naposledy upravil hr dne 25 úno 2011, 09:53, celkově upraveno 1
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

re

Příspěvekod jonathane » 24 úno 2011, 18:37

hele, hele klídek.....neříkej nám tati a mami v závěru svého skvělého komentáře jo?
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Příspěvekod hr » 24 úno 2011, 18:42

..
Naposledy upravil hr dne 25 úno 2011, 11:10, celkově upraveno 1
hr
častý přispívatel
 
Příspěvky: 459
Obrázky: 14
Registrován: 02 pro 2009, 13:32

re

Příspěvekod jonathane » 24 úno 2011, 21:07

hele Ty borče, vypadni si to z tohodle fóra, děláš tady ze sebe akorát pěknýho pitomce......všechnoznámvšudesembylaodvšehomámklíče i od hajzlu :x :x :x
Uživatelský avatar
jonathane
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1182
Obrázky: 73
Registrován: 08 črc 2005, 19:33

Příspěvekod tomes.st » 24 úno 2011, 22:44

Asi by měl zasáhnout nějaký povolanější!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
tomes.st
přispívatel
 
Příspěvky: 131
Registrován: 12 led 2010, 14:20
Bydliště: Kašperské Hory

Příspěvekod RedDragon » 25 úno 2011, 00:27

[font=Comic Sans MS]Tak nevím jestli nejsou nějaký skrvny na slunci nebo co se děje, všude se jen všichni hádáte tady i na tlamovcích :3: mnozí sem chodí se zájmem o akvaristiku a ne kvůli žabomyším válkám, to si můžu pustit telenovelu :lol: tak se podme bavit o rybách a neřešme kraviny. Radex mám jednu jedinou připomínku jak píšeš že všichni máme naučené vše z internetu, tak je to asi pravda kde jinde získat větší přehled než na internetu? Když si koupíš knížku tak tu vydal člověk který má svůj styl chovu a rozhodl se o tom napsat jak mám ale vědět že je to opravdu tak správně? Není právě na diskuzích to že je zde více autorů svých "knih" každý má svůj názor na chov ryb? Je pravda že nejlepší je vlastní zkušenost to tě naučí nejvíc ale koupit ryby a experimentovat třeba pro mě moc není, nejde o ty prachy co dáš do ryb a oni při pokusech chcípnou ale bylo by mi líto těch ryb.
V tomto musíž uznat že to tak prostě je já jsem se rozhodl pro chov Pseudotropheus Demasoni načetl jsem si spoustu materiálů o této rybě ale i to mi moc nestačilo a když jsem se tu zeptal na doporučené krmivo tak jsem se nestačil divit z 90% se všade píše je to všežravec doporučujeme granulované krmivo - a ono ejhle všichni co je mají tak krmí vločkama sera florou protože demíci jsou bíložravci a doporučuje se pro ně přísná dieta. A od toho to tu přece je! Kdybych se nezeptal tak i jeden po druhém s nafouknutým břichem umíraj.
Radex sorry že jsi jediný koho jméno jsem zde napsal ale to s těma znalostma jen z internetu byla asi jediná věc mi vadila kvůli tomu co jsem už napsal.
nebudu dál řešit urážky. Každý kdo se tu snaží radit má většinou ve svém profilu nádrž která jim funguje a když funguje dobře tak proč o tom nenapsat. Že tak jak to dělá on to taky jde.[/font]
Uživatelský avatar
RedDragon
uživatel webu
 
Příspěvky: 95
Obrázky: 26
Registrován: 13 pro 2010, 15:23
Bydliště: Havlíčkův Brod

PředchozíDalší

Zpět na Akva Tropheus & Petrochromis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron