Jake zvolit pozadi....

Diskuze pouze o rybách rodu Tropheus & Petrochromis!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Marek1115 » 27 úno 2006, 15:49

Zasparovano. Nejsem se svoji praci zcela spokojen, jelikoz spara na pravo jde zvaste ve spodnich partiich videt a zkusenenu pozorovateli jiste neunikne. Ve finale to vadit nebudde, jelikoz tam budou kameny, ale preci jen me to mrzi. Jinak ta spara nalevo se povedla tak jak jsem chtel a s ni jsem zcela spokojen.

Jsem velice rad, ze se vam moje pozadi libi a jste pro mne takovy motor, ktery me zene neustale vpred. :wink:. Jsem presvedcen o tom, ze bych to pozadi udelal lepe, kdyby byla druha moznost, ale to je asi udel kazdeho, kdo se touto cinnosti zabyva.

Take bych rad jeste vyuzil vasich estetickych vloh a polozil vam otazecku. Jdu schanet kameny a resim problem, jestli celou strukturu kamenu koncipovat jako "kamenolom" (cili vsechny kameny sede s drsnejsimi hranami), nebo valouny a polovalouny bud v sede, nebo v ruznych odstinech. Podotykam, ze si naprosto uvedomuji rozlicny vkus kazdeho z vas i to, ze v techto vecech je slozite radit, ale presto......

mejte se

Marek
Přílohy
DSC_0001_2JPEG of.jpg
Uživatelský avatar
Marek1115
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Obrázky: 25
Registrován: 23 lis 2005, 18:45
Bydliště: Jesenice/Praha

Příspěvekod Jenda » 27 úno 2006, 16:04

Ty jo, chlape, pekne jsi to zamaskoval... :24:
A jaky kameny... Vezmi ty co mas nejlipo nekde po ruce :-) nebo projed galerie a uvidis, co se Ti samotnemu libi...
Uživatelský avatar
Jenda
častý přispívatel
 
Příspěvky: 208
Obrázky: 15
Registrován: 09 čer 2005, 14:22
Bydliště: Slany

Příspěvekod Bob » 27 úno 2006, 16:14

Na fotke to vyzera valmi dobre a ziadne spary tam nie je vidiet. Az som si musel otvorit prvu fotku aby som zistil, ze kde boli tie spoje. Co sa tyka kamenov. Dal by som tam skor tie valouny vo farbe pozadia aby to spolu ladilo :D
Uživatelský avatar
Bob
častý přispívatel
 
Příspěvky: 275
Obrázky: 103
Registrován: 08 črc 2005, 11:10
Bydliště: Michalovce, SR

Příspěvekod kuba » 27 úno 2006, 16:16

já bych dal se zaoblenými hranami podle mě ti budou líp sedět k pozadí, ale spíše různé tvary, jenom valouny- stejný tvar se mě nelíbí. Ale jak píšeš, co člověk to názor.
kuba
častý přispívatel
 
Příspěvky: 229
Obrázky: 14
Registrován: 15 lis 2005, 01:07
Bydliště: Březnice u Zlína

Příspěvekod maxim » 27 úno 2006, 20:50

Klobúk dolu ako sa Ti to podarilo.S kameňmi budeš musie? poexperimentovať,ale verím,že to bude dokonalé.
maxim
přispívatel
 
Příspěvky: 111
Obrázky: 1
Registrován: 07 úno 2006, 15:41
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Marek1115 » 27 úno 2006, 21:15

MAXIM: no, proste jsem to zaretusoval. Prvni jsem vsechny vetsi mezery vyplnil silikonem a nechal zatvrdnout. Pri druhe vrstve jsem opakoval postup s tim, ze jsem uz rukou dorozmazal precnivajici silikon a potom zahazel . No a pri treti vrstve jsem vse zopakoval a dodelal malickosti.

More prace a more cekani, nez to patricne zatvrdlo.

To, co rikal Radim, tedy "ez si měl spíš udělat po obvodu nějákého kamene a né svisle dolů", je pravda a priste tak jiz ucinim. Zbytecne jsem si celou praci zkomplikoval.
Uživatelský avatar
Marek1115
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Obrázky: 25
Registrován: 23 lis 2005, 18:45
Bydliště: Jesenice/Praha

Příspěvekod Lgaspo » 27 úno 2006, 21:47

Velmi pekne pozadie. Gratulujem !!!
Uživatelský avatar
Lgaspo
technická podpora
technická podpora
 
Příspěvky: 1510
Obrázky: 52
Registrován: 05 kvě 2005, 14:38
Bydliště: Bratislava - SR
Kolik let děláte akvaristiku?: 10

Příspěvekod J » 28 úno 2006, 08:54

Nech budu kamene akekolvek - dal by som na ne rovnaku povrchovu upravu ako na pozadie - nech to vyzera homogenne. Nepaci sa mi ked je pozadie napr. nalepena bridlica a pole su na seba naukladane kremenne valuny - nevyzera to velmi prirodzene.
J
uživatel webu
 
Příspěvky: 46
Obrázky: 50
Registrován: 01 úno 2006, 08:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Marek1115 » 28 úno 2006, 10:53

To J: Tak to nesouhlasim. Proc nicit kameny. To jsem mohl rovnou ty kameny vymodelovat a bylo by to totalne jednolite. Kameny tam musi byt, sem na nich ulitlej. Neco jineho je nalepena bridlice, s kterou nikdy nedosahnes daneho efektu, pokud nepouzivas pote jenom bridlici, coz nebude nikdy vypadat jak v jezeru.
Jinak diky za postreh. Uz me taky napadlo, ale uz pred casem jsem to zavrhnul...
Uživatelský avatar
Marek1115
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Obrázky: 25
Registrován: 23 lis 2005, 18:45
Bydliště: Jesenice/Praha

Příspěvekod Jerry » 28 úno 2006, 11:23

I já ti to musím pochválit. Opravdu se mi to pozadí moc líbí. Povedlo se ti... Ohledně těch kamenů bych volil něco zaobleného. Nějaké kameny podobné pozadí. Použít na ně povrchovou úpravu, jako na pozadí je možná dobrý nápad.

Už jsi zkoušel jak vypadá pozadí pod vodou?
Uživatelský avatar
Jerry
častý přispívatel
 
Příspěvky: 278
Obrázky: 71
Registrován: 04 zář 2005, 23:17
Bydliště: Lanškroun

PředchozíDalší

Zpět na Akva Tropheus & Petrochromis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků