Jake zvolit pozadi....

Diskuze pouze o rybách rodu Tropheus & Petrochromis!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Hach » 28 úno 2006, 11:33

Ohledne kamenu.
Kdyz tak o tom premyslim, tak nejlepsi kameny do Tanganyiky kterej jsem zatim videl, tak byly v loni v Albanii. Nadherne vapencove zaoblene a zihane ruznymy tvary (podobne ma ted v akva Radim) To jsem ale jeste netusil jake akva budu planovat. No a zase nadruhou stranu tahat to z Albanie neni zadna sranda:-) I kdyz ze sicilie jsem si lavu privezl, to jsem neodolal.
Ale u nas je kamenu urcite taky kopec, jen vybrat ty spravne. Tesim se na jaro az pujdu na lov :-D
PS: zapomel jsem pochvalit pozadi, libi se mi. Me se zatim nepodarilo docilit tak realistickeho tvaru. Ale uz mam vymysleou dalsi techniku co zkusim.
Uživatelský avatar
Hach
uživatel webu
 
Příspěvky: 47
Obrázky: 20
Registrován: 30 led 2006, 09:15

Příspěvekod Marek1115 » 28 úno 2006, 11:52

To Jerry: Pod vodou to vypada sede. Nejvice je to barevne podobne Danousovu akvarku. Po pridani do vody se pozadi sesvetli, ale prakticky na tomto pozadi to jeste vyskousene nemam. Vychazim s toho, jak vypadaji ostastni moje pozadi, co uz fungujou.
Uživatelský avatar
Marek1115
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Obrázky: 25
Registrován: 23 lis 2005, 18:45
Bydliště: Jesenice/Praha

Příspěvekod Danouš » 28 úno 2006, 16:23

Určitě bych použil oválné kameny omleté vodou. Já mám v akvvárku třeba břidlici. V řece se dá najít různých odstínů sedé až hnedé, žíhané, strakaté nebo jednobarevné. Já vždy koukal hlavně po zajímavých tvarech, nejak pokroucených nebo zvrásněných. Hlavně by neměli mít ostré hrany ( proto hledat v řece nebo potoce , kde už jsou hrany kamenů omleté)
Uživatelský avatar
Danouš
přispívatel
 
Příspěvky: 190
Obrázky: 40
Registrován: 27 bře 2005, 13:04
Bydliště: Olomouc

Předchozí

Zpět na Akva Tropheus & Petrochromis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků