Lamprologus melleagris-dýchaní

Diskuze pouze o rodech Lamprologus, Neolamprologus a Altolamprologus!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Lamprologus melleagris-dýchaní

Příspěvekod yossarian » 07 led 2009, 00:02

Mám tyto rybky asi 2 mesice a pořád se mi zda ze dychaji dost rychle a casto pouzivaj i tlamku k dychani. S nima v nadrzi jsou alto comp a u tech se mi zda dychani v poradku. Nemuzete se nekdo podivat na sve lamprologuse jak dychaj a napsat mi abych mohl porovnat? :o Jinak jsou naprosto v poradku litaj jak splaseny imponuji si a apetit maj jak stado hrochu.
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod Karpatska » 07 led 2009, 00:41

Jeden samec dýcha, že si pomáha aj papuľkov dosť rýchlo ale ten druhý zase vôbec si nepomáha, takže neviem.
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod yossarian » 07 led 2009, 00:57

Karpatska píše:Jeden samec dýcha, že si pomáha aj papuľkov dosť rýchlo ale ten druhý zase vôbec si nepomáha, takže neviem.
No proste si dychaj jak chtej potvory :lol: dik za info :o
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most

Příspěvekod brova » 07 led 2009, 09:10

Zrychlené dýchání může být i stresem. Já to občas pozoruji na dominantních samcích po boji a nebo na rybách které dostaly na frak. Ale je to jen moje doměnka z pozorování.....během krátké doby se dostanou do normálu. :o
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod Karpatska » 07 led 2009, 09:18

brova píše:Zrychlené dýchání může být i stresem. Já to občas pozoruji na dominantních samcích po boji a nebo na rybách které dostaly na frak. Ale je to jen moje doměnka z pozorování.....během krátké doby se dostanou do normálu. :o



Ten čo dýcha rýchlejšie je jednoznačne sub-dominantný a dominantný ten oprotinemu fakt dýcha ako keby ani nedýchal :D, takže to bude aj zo stresu čiastočne.
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod yossarian » 07 led 2009, 11:08

Karpatska píše:
brova píše:Zrychlené dýchání může být i stresem. Já to občas pozoruji na dominantních samcích po boji a nebo na rybách které dostaly na frak. Ale je to jen moje doměnka z pozorování.....během krátké doby se dostanou do normálu. :o



Ten čo dýcha rýchlejšie je jednoznačne sub-dominantný a dominantný ten oprotinemu fakt dýcha ako keby ani nedýchal :D, takže to bude aj zo stresu čiastočne.
No je pravda ze mam ty rybky docela mlade a teprv si mezi sebou delej jasno a nemaj to jeste mezi sebou vyresene ,takze rvacky jsou behem dne naprosto bezne. snad to bude tim :o diky vam za informace
yossarian
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 914
Obrázky: 21
Registrován: 31 říj 2008, 02:00
Bydliště: Cajzl-Most


Zpět na Akva Tribut Lamprologini

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron