Multifasciáti a Tropheus?

Diskuze pouze o rodech Lamprologus, Neolamprologus a Altolamprologus!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod brova » 30 kvě 2009, 21:58

Mám s Multíkama stejné zkušenosti jako Luboš (Mauve), jsou pěkně přidrzlí. :lol: Napadali mi leleupi, cylindriky a nejvíc ancíky....ti ani strachy nechodili pro krmení. :( .....až lepidla jim srovnali kecky. :lol:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Příspěvekod Karpatska » 31 kvě 2009, 14:08

teda ti ich pozabíjali. U mna si icn napr. 15 cm prísavník skoro ani nevšímal aj ked ho sem tam dobli. A jeden cyprichromis samec asi dominantný mal svoje obľúbené miesto blízsko jedného páru multákov a ten im tiež dobre vždy zavaril, tak fakt neviem. Ale každopádne to vyskúšam ako budú spolu nažívať trofíci a multáci. Dám dva páry multákov a uvidíme.
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod bedna » 31 kvě 2009, 14:13

Karpatska píše:teda ti ich pozabíjali. U mna si icn napr. 15 cm prísavník skoro ani nevšímal aj ked ho sem tam dobli. A jeden cyprichromis samec asi dominantný mal svoje obľúbené miesto blízsko jedného páru multákov a ten im tiež dobre vždy zavaril, tak fakt neviem. Ale každopádne to vyskúšam ako budú spolu nažívať trofíci a multáci. Dám dva páry multákov a uvidíme.

Jé, to bych byl velmi rád. Podle mě ještě hodně záleží na interiéru nádrže a kdy tam díš které ryby, aby si stihli udělat teritoria... Uvidíme, každopádně piš, piš! Doufám, že to nedopadne nějak špatně pro tvoje ryby. Díky!
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod Karpatska » 31 kvě 2009, 16:50

No určite dám vedieť. Ale nenaháňam ažtak s tým, lebo všetky páry majú mladé. Tak neviem ako to urobiť. Ale určite to vyskúšam.
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod bedna » 31 kvě 2009, 18:18

Jo, ono mi to beztak bude chvilku trvat, než to dám dohromady. Musím slepit akvárko, filtr, našetřit na osvětlení, písek, pak to nechat zaběhnout a hlavně sehnat tropheusy od nějakého chovatele (nerad bych si je nechal poslat, ale asi mi nic nezbude). Takže tak asi měsíc a půl nejmíň, času dosti. :)

Každopádně, prosím, pokračujme v diskuzi!
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod Karpatska » 31 kvě 2009, 22:15

Určite budem, len ma tak napadlo je rozdiel tam dat 15 multákov a dva páry. Je jasné, že už colonia môže byť odosť viac otravná ako len tie dva páry. Predsa len oni držia proti útočníkom pokope, čiže čím viac tým pre nich lepšie.
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod A+I » 01 čer 2009, 00:55

Jestli to akva budes teprve vyrabet, tak ho udelej rovnou o neco vyssi a radeji i sirsi. Delka je OK.
A hlavne pak nezapomen vodu dobre zabehnout, at mas akva zajete nez do neho vpustis ryby! :)
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod Karpatska » 01 čer 2009, 08:57

bedna píše:Jo, ono mi to beztak bude chvilku trvat, než to dám dohromady. Musím slepit akvárko, filtr, našetřit na osvětlení, písek, pak to nechat zaběhnout a hlavně sehnat tropheusy od nějakého chovatele (nerad bych si je nechal poslat, ale asi mi nic nezbude). Takže tak asi měsíc a půl nejmíň, času dosti. :)

Každopádně, prosím, pokračujme v diskuzi!


Včera večer som vložil jeden pár multákov. Takže uvidíme akoto dopadne. Ráno som to kontroloval a len tak tak si držia svoje ulitky. Ale nevidím žiadny problém mať trofikov s multákmi ak tak len v počte. Lebo keby ich tam bolo veľa ako som písal asi by sa zopreli :D.
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod bedna » 19 čer 2009, 10:48

Tak jsem opět zde, hlavně kvuli Karpatska, jak dopadl pokus? :) Už jsem se asi rozhodl...
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod Dano74 » 19 čer 2009, 11:01

Tieto dva druhy sa znasaju. Len Trophici im obcas prebagruju teritorium :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Dano74
častý přispívatel
 
Příspěvky: 217
Obrázky: 21
Registrován: 07 črc 2007, 12:36
Bydliště: Bratislava - SR

PředchozíDalší

Zpět na Akva Tribut Lamprologini

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron