překvapení

Diskuze o malawských endemických cichlidách!

Moderátor: Team AkvaMalawi

překvapení

Příspěvekod aquain » 03 zář 2008, 10:55

Dostala se mi do ruky kniha českého autora Miroslava Krauta- Tlamovci v akváriu. Ač pouze příručka, zapůsobila na mne (s ohledem na složitost tématu) naprosto fantastickým dojmem. Autor zcela jasně a přehledně popisuje jak jednotlivé druhy, tak jejich výskyt v lokalitách jezera a hlavně podmínky chovu v akváriích. M. Kraut zřejmně čerpá poznatky s vlastních skušeností o které se neváhá podělit s úzkým kruhem milovníků těchto neskutečně zajímavých cichlid.
Přeji autorovi hodně vůle a chuti do vytvoření dalšího díla!
aquain
uživatel webu
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 říj 2005, 21:52

Příspěvekod Marek1115 » 03 zář 2008, 13:44

Vynikající. :D

Já vám vaše nadšení a překvapení přeji, jestli bylo předmětem článku podpořit vaši radost.

Jinak pod názvem článku jsem si představoval něco krapet jiného, ale toť problém z titulky obecně.

Příště bych snad zvolil lepší formulaci titulku (např. "vynikající příručka o tlamovcích" a to nemám prosím literární talent :o ) a lepší zařazení do jiné kategorie, ale toto snad admini opraví.

Tak ať se vám daří
Uživatelský avatar
Marek1115
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Obrázky: 25
Registrován: 23 lis 2005, 18:45
Bydliště: Jesenice/Praha

Příspěvekod aquain » 04 zář 2008, 20:59

Moc nerozumím tomu co jste mi chtěl zdělit :shock: , možná že něco opraví admini, ale knížka má jasný název TLAMOVCI V AKVÁRIU... :wink:
Jinak dík za poučku :(
aquain
uživatel webu
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 říj 2005, 21:52

Příspěvekod wladys » 04 zář 2008, 22:29

aquain píše:Moc nerozumím tomu co jste mi chtěl zdělit :shock: , možná že něco opraví admini, ale knížka má jasný název TLAMOVCI V AKVÁRIU... :wink:
Jinak dík za poučku :(


Marek chtěl zřejmě říct,že zde ve Fóru existuje jedna kategorie KNIHY.Tam měl patřit tenhle příspěvek.A nazvat příspěvek překvapení je taky mimo mísu,vzhledem k tomu oč v příspěvku jde.Název si můžeš opravit sám a to zařazení určo Martin zvládne. :o

PS: Je dobré si ty pravidla přečíst. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod aquain » 05 zář 2008, 08:17

Ty jsi admin ? A v rubrice KNIHY je to též..
aquain
uživatel webu
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 říj 2005, 21:52

Příspěvekod aquain » 05 zář 2008, 08:19

Jo a až budu psát příspěvek, tak si nechám poradit od Vás titulek
aquain
uživatel webu
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11 říj 2005, 21:52

Příspěvekod Marek1115 » 05 zář 2008, 09:32

Chtěl jsem jen trochu poštouchnout. :o

Naprosto chápu podstatu článku a nespochybňuji ani očividné nadšení pro věc ze strany autora tohoto tématu. Naopak, díky za informaci, a až se ke mě ona kniha dostane, rád si ji přečtu.

Stačí si opravdu pouze přečíst pravidla tohoto webu. :o

Takže klídek a pohodu vám i vašim rybám
Uživatelský avatar
Marek1115
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Obrázky: 25
Registrován: 23 lis 2005, 18:45
Bydliště: Jesenice/Praha


Zpět na Akva Tlamovci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků