Zážitky z prvních mimin

Diskuze o malawských endemických cichlidách!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Zážitky z prvních mimin

Příspěvekod efik » 01 pro 2008, 13:23

Zdravím všechny zkušené akvaristy. Nedávno jsem tady konzultovala zvětšenou tlamu u L. Yellow (v sekci choroby). Nevěděla jsem, jestli není náhodou nemocná. Nakonec se mi z té "nemoci" vyklubalo 6 malých rybiček :D. Rozhodla jsme se nechat samici v akváriu, tak si tam teď vesele plavou. Stařešinky si jich skoro nevšímají. Myslela jsem, že mi z nich zbyde sotva jedna a ony se zatím drží všechny. Myslíte, že až trochu povyrostou, že na ně ty moje stařešinky budou útočit? Ti malí drzouni si totiž hrozně troufají a mám pocit, že to brzo nějaká schytá. Nemůžete se někdo podělit o svoje zážitky z odchovu. Třeba jak se k nim chovají ostatní, když jsou v akváriu od malička a během toho jak rostou? Zajímalo by mě co mám čekat. Díky. Jinak je to ohromující zážitek to všechno sledovat. :D
Uživatelský avatar
efik
uživatel webu
 
Příspěvky: 35
Registrován: 27 bře 2006, 18:48
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod MilaKH » 01 pro 2008, 13:36

Podle mě se jim už teď vůbec nic nestane. Ostatní si na ně zvykly a mladé budou normálně prosperovat v akváriu. Podle toho co píšeš si zřejmě bez problémů chodí pro žrádlo..atd. Takže ti dorostou, zařadí se do hejna a ty budeš mít víc L. yellow :o
Uživatelský avatar
MilaKH
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 937
Obrázky: 84
Registrován: 05 kvě 2006, 13:00
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvekod V.Malawi » 01 pro 2008, 14:05

MilaKH píše:Podle mě se jim už teď vůbec nic nestane. Ostatní si na ně zvykly a mladé budou normálně prosperovat v akváriu. Podle toho co píšeš si zřejmě bez problémů chodí pro žrádlo..atd. Takže ti dorostou, zařadí se do hejna a ty budeš mít víc L. yellow :o
Tady nezbývá než souhlasit,,, :lol:
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20


Zpět na Akva Tlamovci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků