R. Zídek VS H. Dařbuján

Diskuze o malawských endemických cichlidách!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod V.Malawi » 06 srp 2009, 13:10

wladys píše:Radim má ryby v naprostém pořádku,o ryby pečuje jak o vlastní :lol: :o Já u něj bral skoro celé osazenstvo do mé větší Tanganyiky a ryby byly a jsou naprosto v pořádku.Není čeho se bát.....Pan Dařbuján mě zklamal svou neochotou...prý se mu nevyplatí prodávat ryby v malém množství... :roll:
Hold,pan Dařbuján má vysoko laťku asi se nechce zdržovat s běžným chovatelem,,, 8)
Uživatelský avatar
V.Malawi
častý přispívatel
 
Příspěvky: 322
Obrázky: 1
Registrován: 27 úno 2006, 17:37
Bydliště: Vlčnov
Kolik let děláte akvaristiku?: 20

Příspěvekod bedna » 06 srp 2009, 13:40

V.Malawi píše:
wladys píše:Radim má ryby v naprostém pořádku,o ryby pečuje jak o vlastní :lol: :o Já u něj bral skoro celé osazenstvo do mé větší Tanganyiky a ryby byly a jsou naprosto v pořádku.Není čeho se bát.....Pan Dařbuján mě zklamal svou neochotou...prý se mu nevyplatí prodávat ryby v malém množství... :roll:
Hold,pan Dařbuján má vysoko laťku asi se nechce zdržovat s běžným chovatelem,,, 8)


Prave, ze me rekl neco podobneho, ze "se mu nechce s dvemi pary Eretmodusu na nadrazi" :oops:
Uživatelský avatar
bedna
častý přispívatel
 
Příspěvky: 383
Obrázky: 59
Registrován: 27 kvě 2009, 21:00

Příspěvekod FontosR » 06 srp 2009, 15:01

Taky mi bylo řečeno kdysi od H. Dařbujána že v malém neodesílá. Je to škoda, tentokrát bych bral ale více ryb takže teď bych měl šanci :lol: Nejspíše ale asi objednám u R. Zídka :o
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Předchozí

Zpět na Akva Tlamovci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků