300 litru + 2+6 Saulosi...co k nim ?

Diskuze o malawských endemických cichlidách!

Moderátor: Team AkvaMalawi

300 litru + 2+6 Saulosi...co k nim ?

Příspěvekod Kruan » 11 zář 2009, 11:03

co si myslite o teto kombinaci ?
akva 300 litru

Pseudotropheus Saulosi Coral Red (ty uz tam mam - 2+6)

a k nim neco z tohoto...

Sciaenochromis fryeri Maleri Island. (2+8 )
Aulonocara jacobfreibergi Eureca ? (2+8 )
Labeotropheus trewavasae (2+8 )

nebo doporucte nejake zajimave barevne ryby... uz me ta zluto modra moc nebavi :)
Uživatelský avatar
Kruan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 592
Obrázky: 61
Registrován: 25 říj 2005, 13:32
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod wladys » 11 zář 2009, 18:37

Pokud fryeri,tak určo míň stačí 6 ryb třeba 3+3 rozhodně né dva samce..viz mé problémy rozebírané u mé nádrže. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Kruan » 02 říj 2009, 21:14

tak nakonec jsem tam dal ALUNOCARA DRAGONS BLOOD 2-3+5-6..jeste neni uplne jasne pohlavi....ale vetsi problemy mi delaj Saoulosky...nechal jsem dva samce a to je teda problem...jeden samec uz zacina byt drobet okousanej...hrozne se spolu rezou....Alunocar si vubec nevsima..jen okusuje toho druheho samce....mam zkusit sehnat tretiho samce a nebo to mam nechat at si to poresi sami mezi sebou ?
Uživatelský avatar
Kruan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 592
Obrázky: 61
Registrován: 25 říj 2005, 13:32
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod wladys » 02 říj 2009, 23:35

Jestli nechceš,aby to ten slabší odnesl,tak určo sežeň ještě aspoň jednoho samce.Ale i tak nemusíš mít vyhráno.Skupina ho nemusí příjmout.Joo ne nadarmo se říká,že pokud skupina funguje nemělo by se do ní moc zasahovat. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Kruan » 03 říj 2009, 09:22

za chvili pro nej pojedu do akvaristiky....tak uvidime :)
ale ona ta skupina nefungovala...uz pres pul roku se netreli a byl to tam samej samec...
Uživatelský avatar
Kruan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 592
Obrázky: 61
Registrován: 25 říj 2005, 13:32
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Kruan » 12 říj 2009, 12:00

tak uvidime...samci se trochu prestali rvat,protoze tam jsou tri a tak se prohaneji navzajem...a dokonce se mi zacali ryby mnozit...zase mam vsude schovane male soulosky a stale nejaka samice "nosi"....parada...Aulonocary jsou nadherne....mam tu jednu perlu....kupoval jsem Aulonocary u Radima Zidka a kdyz jsem byl tedka ve zverimexu tak jsem tam zahledl par techto Dragonu ....cena ? 900kc za samici a samce !!!!! to j sem sel teda do kolen....
jo mimochodem zacly se mi mnozit zase piskorky a uz stihaji "pozrat" skoro vsechen bordel na dne....jsem rad ze akva zase zacina fungovat...
Uživatelský avatar
Kruan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 592
Obrázky: 61
Registrován: 25 říj 2005, 13:32
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Karpatska » 12 říj 2009, 12:33

Tak nech sa ti darí.

Tie ceny v niektorých "zverimexoch" sú fak premrštené :/
Karpatska
častý přispívatel
 
Příspěvky: 348
Obrázky: 39
Registrován: 23 črc 2008, 20:05
Bydliště: Martin

Příspěvekod Kruan » 19 říj 2009, 10:26

tak nic :( dokoupeny samec uz je v panu :(
Uživatelský avatar
Kruan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 592
Obrázky: 61
Registrován: 25 říj 2005, 13:32
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Kruan » 02 lis 2009, 14:15

takze ti dva smaci se stale rezou ....subdominantni samec je radne vyblednul ale uz neni okousanej a ani hubu nema bilou....ale desne se prohanej pres cele akva...musim nekde sehnat dospeleho samce....a nebo holt pockat a nechat si tam jen jednoho a pockat az mi doroste nova populace samcu...
Uživatelský avatar
Kruan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 592
Obrázky: 61
Registrován: 25 říj 2005, 13:32
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod malawka » 27 lis 2009, 13:01

Jak tak čtu tu vaši diskuzi, koupila jsem si rybky v základu a teď mám v 250l akva 4 samce a 1 samičku Pseudotroph. saulosi coral Reded. Plánovala jsem 2 méně dominantní samce (zbarvení hodně podobné samici) vylovit a dokoupit samice, ale když jsem to dobře pochopila, tak není dobré nechávat jenom 2 samce. Mně se ti 2 dominantní sem tam šťouchnou, ale není to nic hrozného a sem tam, když se přiblíží ten nedominantní, tak ho jenom postraší. Takže mám dokoupit jenom samice? A kolik? Ta jedna je teď těhulka . Problém se mi objevuje i u Lab. Yellow – mám 2 samce a 2 samice, takže budu muset taky sehnat ještě samičky, a ten méně dominantní je pořád schovaný v rohu za rostlinou a jakmile vyleze, tak už po něm vyjede ten dominantní. Mám o něho obavy. Dík za vaše zkušenosti – jsem začátečník
Uživatelský avatar
malawka
uživatel webu
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 lis 2009, 16:31
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Akva Tlamovci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron