Tropheus duboisi & iné malawky

Diskuze o malawských endemických cichlidách!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Troph3us » 01 led 2010, 08:12

vlkopes píše:
A+I píše:Rado, precti si o Tropheusech driv nez se budes na neco ptat. Tou otazkou jsi mne jen ujistil, ze o nich nevis vubec nic, a to ani to nejzakladnejsi. Tropheusi ziji v hierarchii a chovaji se v hejnu o aspon 25, radeji vsak vice, kusech. Pokud pridas 4 ks do Tveho Malawi, tak je strasne lituju uz ted. :( :(


Tenhle příspěvek je přesně důvod proč bych se zde už na nic neptal. Vždyť se jen zeptal na radu.


Taky se mu dostala a to 100% a ve velice slusne forme. Jinak se Ondrovi ani nedivim za jeho pocity.
Uživatelský avatar
Troph3us
častý přispívatel
 
Příspěvky: 302
Obrázky: 29
Registrován: 27 zář 2008, 10:02
Bydliště: Děčín
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Aqua

Příspěvekod Matthes » 01 led 2010, 09:19

Neříkám, že jsem PAN chovatel, ale když se člověk zaregistruje na takovémto webu tak si myslím, že Afriku dělá nějakou dobu nebo o ni má velký zájem, popřípadě si přečte co nejvíc! Dostanou mě lidé, kteří si chtějí do nádrže koupit jen 4ks Tropheusů. Takový člověk je pro mě I...T ! Být na mě vůbec bych takovému člověku ryby neprodal, protože vím jak by to dopadlo! To je můj názor :roll:
Uživatelský avatar
Matthes
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 735
Obrázky: 104
Registrován: 17 úno 2009, 18:55
Bydliště: Havířov
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod wladys » 01 led 2010, 10:34

vlkopes píše:
A+I píše:Rado, precti si o Tropheusech driv nez se budes na neco ptat. Tou otazkou jsi mne jen ujistil, ze o nich nevis vubec nic, a to ani to nejzakladnejsi. Tropheusi ziji v hierarchii a chovaji se v hejnu o aspon 25, radeji vsak vice, kusech. Pokud pridas 4 ks do Tveho Malawi, tak je strasne lituju uz ted. :( :(


Tenhle příspěvek je přesně důvod proč bych se zde už na nic neptal. Vždyť se jen zeptal na radu.



Zeptal a dostal odpověď,se kterou maximálně souhlasím.Doufám,že si z toho vezme nějké ponaučení.
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod diskoclub » 01 led 2010, 12:34

Také musím se všema souhlasit. Pokud někdo neví že tropheus je hejnová ryba, tak at si je raději nekupuje. Ušetří peníze a ryby se nebudou trápit.Pro pány kteří mají podobné odpovědi jako vlkopes:ty asi taky moc nevíš..kdyby jsi věděl tak se nebudeš stekat.Jinak 4 ks je hodně málo, ale viděl jsem nádrže kde mají jenom 2 ks bemba.....a když jsem těm lidem napsal, že je to špatně tak se ještě steklali...ona ta nádrž možná chvíli funguje...ale podle mně se v takovém akva ryby vymlátí..
Uživatelský avatar
diskoclub
uživatel webu
 
Příspěvky: 64
Registrován: 25 říj 2009, 22:16
Bydliště: břeclav

Příspěvekod Rado » 02 led 2010, 13:47

Takže nedoporučujete. To je to čo som chcel. Máš pravdu, mám o nich info so stránok s netu a aj na ten mám málo času. Išlo mi iba o to, že je to pekná ryba a nerád by som aby trpela moja stará osádka, laebo oni. Tých tropheusov mi ponúkol kamošov známi čo sa ich chce zbaviť. Takže ostávam pri malawkách a začínam uvažovať o novej nádrži . Ešte raz vďaka za názory!
Rado
uživatel webu
 
Příspěvky: 55
Registrován: 28 pro 2009, 00:19

Předchozí

Zpět na Akva Tlamovci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků