P. demasoni

Diskuze o malawských endemických cichlidách!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Taroto » 12 dub 2010, 22:24

Sláva, konečně jsem uvedl do provozu upravenou nádrž

http://www.akvamalawi.com/phpBB/viewtop ... 2254#52254
Taroto
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Registrován: 30 črc 2006, 13:24

Příspěvekod Pecan » 12 dub 2010, 22:27

....už jsem si všiml...máš tam komentář :lol: :lol:
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

Příspěvekod lubnek » 04 zář 2010, 22:44

Asi je zbytecne reagovat na starsi forum, ale preci jen zareaguju. Je asi uplnej nesmysl se bavit o dulezitosti namaceni granuli, navic pokud jde o demasoni. Pokud jich mas pod 10, nedivim se, ze ti odchazi.Ja je mam v akvariu samotne, 25 ks. Krmim pouze sera flora,spirulinu ve vlockach, 2x tydne granugreen, pouze ale par granulek, pul hodiny namacim. 1x tydne mrazeny cyclop.
Nevim, proc tu resis a polemizujes o duvodnem namaceni granuli. Ja namacim granule uplne pro vsecky akvaria a jakykoliv granule. A ze si jim daval pangase, jako no coment. Pak se spis divim, ze tam toho jednoho demasona jeste mas.

Kdyz mi pritelkyne hodila rybam granule nenamocene, za tyden 2 demasoni lehli. Jinak zadnou smrt nemam. Kdyz jsem s nimi zacinal, vychcipali mi komplet vsecky (vymlatili se, mala skupina) podruhe s nima (uz je to nejaky patek) jsem komplet zmenil krmeni a pocet ryb. Tak, jak pisu vyse. uspesne od nich odchovavam mlade a ryby jsou uplne v pohode. Radost pohledet.

Zdravim
Uživatelský avatar
lubnek
přispívatel
 
Příspěvky: 156
Obrázky: 8
Registrován: 09 zář 2009, 17:04
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Taroto » 05 zář 2010, 02:10

no jasný už to vim, já jsem ze začátku měl v AQ i hapky a proto ten pangas atd.. ten počet jsem asi taky nevychytal a prostě to šlo do háje. Jinak je to nádherný druh, ale chtělo by to single AQ jen pro ně a to mi žena nedovolí. Poslední přeživší denasonku dostal oskar k narozeninám. V Malawským AQ už mám jen hapky, a za 3 měsíce umřela jen jedna ryba jelikož ho větší brácha pěkně zřídil. Naštěstí měl Oskar svátek :o) a nemusel jsem nic splachovat.
Taroto
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Registrován: 30 črc 2006, 13:24

Příspěvekod FontosR » 05 zář 2010, 07:00

lubnek píše:Asi je zbytecne reagovat na starsi forum, ale preci jen zareaguju. Je asi uplnej nesmysl se bavit o dulezitosti namaceni granuli, navic pokud jde o demasoni. Pokud jich mas pod 10, nedivim se, ze ti odchazi.Ja je mam v akvariu samotne, 25 ks. Krmim pouze sera flora,spirulinu ve vlockach, 2x tydne granugreen, pouze ale par granulek, pul hodiny namacim. 1x tydne mrazeny cyclop.
Nevim, proc tu resis a polemizujes o duvodnem namaceni granuli. Ja namacim granule uplne pro vsecky akvaria a jakykoliv granule. A ze si jim daval pangase, jako no coment. Pak se spis divim, ze tam toho jednoho demasona jeste mas.

Kdyz mi pritelkyne hodila rybam granule nenamocene, za tyden 2 demasoni lehli. Jinak zadnou smrt nemam. Kdyz jsem s nimi zacinal, vychcipali mi komplet vsecky (vymlatili se, mala skupina) podruhe s nima (uz je to nejaky patek) jsem komplet zmenil krmeni a pocet ryb. Tak, jak pisu vyse. uspesne od nich odchovavam mlade a ryby jsou uplne v pohode. Radost pohledet.

Zdravim
V jak velké nádrži je chováš :?:
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Příspěvekod lubnek » 05 zář 2010, 11:40

120 x 50 x 40

d x h x v

jsou tam samotni a dari se jim vice nez dobre, zadne umrti, samci vybarveni, zadna ryba se nestrani, samice nosi mlade...

nez dorostly do dospele velikosti, mel jsem je v mensim.
Uživatelský avatar
lubnek
přispívatel
 
Příspěvky: 156
Obrázky: 8
Registrován: 09 zář 2009, 17:04
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Taroto » 05 zář 2010, 12:58

to může vypadat fakt pěkně, jako taková miniatura monodruhového Frontoz AQ
Taroto
častý přispívatel
 
Příspěvky: 245
Registrován: 30 črc 2006, 13:24

Příspěvekod FontosR » 05 zář 2010, 14:40

Foto by prosím nebylo :o
Uživatelský avatar
FontosR
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1454
Obrázky: 34
Registrován: 03 říj 2006, 12:51
Bydliště: KADAŇ

Příspěvekod lubnek » 05 zář 2010, 18:31

jakmile mi dojde fotak z reklamace, vyfotim, nejak v tydnu snad
Uživatelský avatar
lubnek
přispívatel
 
Příspěvky: 156
Obrázky: 8
Registrován: 09 zář 2009, 17:04
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod mareks » 07 zář 2010, 15:25

pozdě ale přeci :D demasonky nebrat!!! chcípe to chcípe to a zase to chcípe, chcípalo mi to ač jsem krmil na jedničku, voda na 1* a stejně chcípali asi sjem si s nima nepovídal večer před spaním , ostatní ryby ok , asi je to "syndrom demasoni" :(
Uživatelský avatar
mareks
častý přispívatel
 
Příspěvky: 404
Obrázky: 38
Registrován: 03 kvě 2006, 10:50
Bydliště: Hudlice okr. Beroun

PředchozíDalší

Zpět na Akva Tlamovci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron