nové akva

Diskuze o malawských endemických cichlidách!

Moderátor: Team AkvaMalawi

nové akva

Příspěvekod Sokol » 22 lis 2010, 17:21

Ahoj chtěl bych si pořídit nové akva , a chci se zeptat na skladbu akva... je o rozměrech 70x70vyška 50...rohové tzn 190l.... pročetl jsem celé diskuzní forum a vím že velikost je dost malá.... jde o komplet od fluvalu ... termostat 200w filtr fluval II. zajímá mě jakou by jste mi doporučili skladbu ryb, kusů,párováni atd chci nějakou barevnější variaci... jsem začatečník ... nevite o nějaké pěstírně okolí Příbrami středni čechy??? mám předvybrané(podle rad na vebu) pseudotropheus saulosi kolik bych jich mohl koupit a jesli můžu kombinovat s jiným druhem vhodný do mého akva... a v jakém poměru... .... vím že se to pořád opakuje ale budu rád když mi někdo pomůže poradit.... muj mail je jenista.jan@seznam.cz
Sokol
nový uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 lis 2010, 14:26

nové akva

Příspěvekod dawy » 22 lis 2010, 22:15

Pokud sis už předvybral Pseudotropheus saulosi, tak to není úplně špatná volba. S kombinováním druhů bych se spíš krotil. Saulosky jsou sice malé, ale vnitrodruhová agresivita je dost patrná - při míň jak cca 6 rybách ti dominantní samec ostatní uštve. Velké hejno bude líp prosperovat, ale zase budeš mít možná trochu přerybněno... Osobně bych tam dal pro začátek jen ten jeden druh (řekněme tak 10-15 kousků), počkal až ti rybky vyrostou a až odchováš mladý, stejně půjdeš do většího :wink:
Uživatelský avatar
dawy
uživatel webu
 
Příspěvky: 11
Registrován: 24 říj 2010, 13:31
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod Zdendis » 22 lis 2010, 22:41

Mam trochu vetsi AQ a po mesicnim procitani fora sem se rozhodl pro Salousky s tim ze Coral red sou hezci a urcite bych nemenil , ryby sou nedherny uz se zacinaji barvit samecci .Rozhodnuti bude na tobe ale jednodruhove AQ je dobra rada .Pravdu tu maji v tom ze zacnes premyslet o vetsi nadrzi .At se dari a jeste premyslej muzes si usetrit finance a nebo udelat " dvoji " radost a budes mit AQ dve :D
Zdendis
uživatel webu
 
Příspěvky: 21
Obrázky: 8
Registrován: 29 říj 2010, 11:08
Bydliště: Č. Budejovice


Zpět na Akva Tlamovci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků