křížení tlamovců

Diskuze o malawských endemických cichlidách!

Moderátor: Team AkvaMalawi

křížení tlamovců

Příspěvekod Mc Milan » 19 bře 2011, 16:11

zdravím všechny,chtěl bych se zeptat-je možné aby se tito tlamovci: Pseudotropheus saulosi coral red a Pseudotropheus elongatus mpanga navzájem samovolně zkřížili? mám je v akvarku několik let a víceméně mne zajímá toto téma.někde jsem kdysi četl,že se nedoporučuje chovat elongaty například se sauloskami,takže se ptám odborníků. děkuji,zdraví Mc Milan z Opavy.
Mc Milan
uživatel webu
 
Příspěvky: 30
Obrázky: 0
Registrován: 23 pro 2009, 19:32
Bydliště: Zeyerova 2,Opava 5

Příspěvekod worf » 19 bře 2011, 19:25

Choval jsem je společně několik let a nikdy se nestalo že by se mezi sebou zkřížili.
Uživatelský avatar
worf
uživatel webu
 
Příspěvky: 29
Obrázky: 8
Registrován: 25 kvě 2007, 12:04

Příspěvekod A+I » 20 bře 2011, 07:40

V akvariu s Malawi rybami se klidne muze zkrizit vsechno se vsim. Nikdo se Ti tu nemuze zarucit, ze se Saulosi s Elongaty nezkrizi - tim spis, ze je to jeden rod a podobne zbarveni. :(
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

krizeni tlamovcu

Příspěvekod Mc Milan » 20 bře 2011, 14:36

dekuji za nazory,ja samozrekme od nikoho nevyzaduji zaruku toho,ze se nemohou mnou zminovani tlamovci zkrizit,takovy naivka nejsem. toto byla pouze zvedavost. jinak chovam tyto dva druhy ve 200 litrovem akvarku,(vetsi se do panelakoveho bytu nevleze) a pravidelne se mi mnozi.oba druhy se mi velmi libi-takze z toho pramenil tento dotaz. preji vam vsem prijemny vikend a radost u akvaria.Mc Milan
Mc Milan
uživatel webu
 
Příspěvky: 30
Obrázky: 0
Registrován: 23 pro 2009, 19:32
Bydliště: Zeyerova 2,Opava 5


Zpět na Akva Tlamovci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron