Malawi 120x50x40 Labidochromis Yellow 10ks + jaké další?

Diskuze o malawských endemických cichlidách!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Angusss » 14 dub 2011, 13:37

radex píše:Při vpouštění nové osádky do nádrže,kde již ryby nějakou dobu jsou a hrozí útoky,existuje pár fíglů.To s tím krmením to je bych řek krátkodobá prevence,tudíž ne tak účinná,jako když například stávající osádku můžu přemístit do jiné nádrže(aqa,sud,vana,atd..),kde je den,nebo dva nechám a v aqa zatím přemístím několik šutrů tak,abych původním rafanům „rozbil“ jejich teritoria.Nová osádka se za ten den či dva alespoň trochu rozkouká a když se vrátí starousedlíci,tak jsou z nich rázem taky skoro nováčci.Na to ses Jirko ale neptal že?


Sice neptal, ale rozhodně se mi to bude hodit vědět, díky :)
Angusss
uživatel webu
 
Příspěvky: 37
Registrován: 04 lis 2008, 16:12

Příspěvekod jerry1 » 14 dub 2011, 16:13

take bych se vyhnul zebram a dospelym rybam jak psal lubnek - nejlepsi je pridat ryby, ktere uz jsou dost velke, aby jim ti tvoji zlutaci nic neudelali (min 4 cm) a v pohode si zvyknou. Pokud chces ty I. sprengerae, tak opravdu krasne ma HD - videl jsem je osobne asi pred rokem a nemeli chybu a pry dot pohodova ryba (sam jsem je nikdy nemel). Caslav take neni od Prahy tak daleko. Saulosi jsou take v klidu a rozhodne to nejsou zadni extra rvaci, ale je to vzdy samo i o poctech, pokud vezmes alespon 10-15 ks tak v tom nevidim problem. Samci se vzdy trochu hasteri, ale nic co by bylo nebezpecne, pokud tedy nemas 2 samce. Socolofky take pohoda - zalezi co se Ti libi.
Uživatelský avatar
jerry1
častý přispívatel
 
Příspěvky: 408
Obrázky: 49
Registrován: 23 srp 2006, 16:16
Bydliště: Beroun

Příspěvekod Angusss » 14 dub 2011, 16:34

jerry1 píše:take bych se vyhnul zebram a dospelym rybam jak psal lubnek - nejlepsi je pridat ryby, ktere uz jsou dost velke, aby jim ti tvoji zlutaci nic neudelali (min 4 cm) a v pohode si zvyknou. Pokud chces ty I. sprengerae, tak opravdu krasne ma HD - videl jsem je osobne asi pred rokem a nemeli chybu a pry dot pohodova ryba (sam jsem je nikdy nemel). Caslav take neni od Prahy tak daleko. Saulosi jsou take v klidu a rozhodne to nejsou zadni extra rvaci, ale je to vzdy samo i o poctech, pokud vezmes alespon 10-15 ks tak v tom nevidim problem. Samci se vzdy trochu hasteri, ale nic co by bylo nebezpecne, pokud tedy nemas 2 samce. Socolofky take pohoda - zalezi co se Ti libi.


Kdo je "HD"? :) Nějaký kontakt, web?Určitě mrknu
Angusss
uživatel webu
 
Příspěvky: 37
Registrován: 04 lis 2008, 16:12

Příspěvekod Angusss » 14 dub 2011, 16:59

Angusss píše:
jerry1 píše:take bych se vyhnul zebram a dospelym rybam jak psal lubnek - nejlepsi je pridat ryby, ktere uz jsou dost velke, aby jim ti tvoji zlutaci nic neudelali (min 4 cm) a v pohode si zvyknou. Pokud chces ty I. sprengerae, tak opravdu krasne ma HD - videl jsem je osobne asi pred rokem a nemeli chybu a pry dot pohodova ryba (sam jsem je nikdy nemel). Caslav take neni od Prahy tak daleko. Saulosi jsou take v klidu a rozhodne to nejsou zadni extra rvaci, ale je to vzdy samo i o poctech, pokud vezmes alespon 10-15 ks tak v tom nevidim problem. Samci se vzdy trochu hasteri, ale nic co by bylo nebezpecne, pokud tedy nemas 2 samce. Socolofky take pohoda - zalezi co se Ti libi.


Kdo je "HD"? :) Nějaký kontakt, web?Určitě mrknu


Už jsem našel, díky :)
Angusss
uživatel webu
 
Příspěvky: 37
Registrován: 04 lis 2008, 16:12

Předchozí

Zpět na Akva Tlamovci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron