akva 1500 L

Diskuze o malawských endemických cichlidách!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Re: akva 1500 L

Příspěvekod frontos » 05 dub 2015, 07:07

Díkes za odpověď ,jo mišmaš to je -skušenosti v malawi jsou nulové,ale nechtěl sem pořizovat 300 litru a pak to zvedat... kdž bylo místo tak rovnou pořadnou vanu a chvíli s tím bojovat .Odchovy určitě nezvažuji ale nikdy neříkej nikdy uvidíme co za pár let.
Co se mě týče tak Livingstoni a Copad.borley tak nechci livingstoni ale Nimbochromis Venustus a k nim Placidochromis Phenochilus Tanzania vim že to jsou velké ryby ale nádrž je taky velká.Takže prostuduji variantu jedna .co se týče tvé vychytávky Cheilochromis Euchilus tak to slyším fakt poprvé.Něco o ní snad pohledám a snad bude taky někde k mání když se mi bude líbit
Co se týče Melanochromis Labrosus tak ty bych tam taky chtěl zakomponovat kde je sehnat??100% nevím ale má je v nabídce Hynek Dařbuján z Čáslavi-nevím ale je opravdu má.Neobvolával sem chovatele dokud nemám vybrane osazenstvo.
diky za nasměrování
frontos
uživatel webu
 
Příspěvky: 7
Obrázky: 7
Registrován: 19 pro 2014, 18:21
Kolik let děláte akvaristiku?: 13

Re: akva 1500 L

Příspěvekod miran » 05 dub 2015, 13:17

No ty si zajímavý extrém :lol: lidi strkají afriku ze startu do 100litrových nádržích a při pročítání rad,že minimum je 300 se hroutí a pláčou,že není místo a ty jdeš ze startu do 1500L.Ono na té 300 se člověk hlavně naučí jak dostat tu nádrž do celkové roviny,aby fungovala jak technicky tak aby byly ryby v pohodě.Co se týče livingstoni nebo Venustus to je prašť jak uhoď,pokud bych si měl zvolit nějaké nimbochromis tak jedině Linni,co se týče Labrosusu tak označení melanochromis je staré,už je řazen samostatný druh Abactochromis.Hynek je má akorát na obrázku,když sem tam byl naposledy(asi 2roky zpět) tak mu tam plavaly nějaké kusy,ale odchovy určitě nemá.ty ryby se těžko shánějí i v německu,U mě doma plavou dvě varianty divokých ryb z lokalit Lupingu a Mbenji(fotky jsou v galerii),ale zatím žádný odchov jsou to mladé ryby.
miran
přispívatel
 
Příspěvky: 170
Obrázky: 27
Registrován: 21 led 2013, 13:05
Kolik let děláte akvaristiku?: 30

Předchozí

Zpět na Akva Tlamovci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron