Riasa alebo sinica?

Diskuze pouze o akvarijní vodě!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod wladys » 30 bře 2008, 20:22

No já bych té sodě až tak nevěřil.Nevěřím,že je to až tak jednoduché.Já se sinicí bojoval dvakrát a vždy pomohlo jen časté odkalování ,odstraňování nánosů sinic a častá výměna vody.Samozřejmě méně krmit.Sinice se vyskytuje v nádržích tak trochu zanedbaných....V jednom malém akvárku(20l) už sem byl zoufalý a zkusil sem použít entizol...řekl sem si....sinice je vlastně bakterie,proč nezkusit antibiotikum.Entizol sem měl po ruce,tak sem vyměnil polovinu vody odsál nánosy sinice a vrazil tam jednu tabletku.....toto jsem po týdnu zopakoval a dnes je akva bez sinice. :o
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod Brky » 30 bře 2008, 22:04

Ja mam na kolejich taky tak do 25 litru aqua je v nem par rybek 4 neonky, 2 pandy a 2 kakadu . A sinica se dela porad, mam v aqua filtr ktery je asi aj predimenzovany a vodu menim pravidelne, svetlo na spinacie hodiny, krmim pravidelne a snazimsa neprekrmovat 1x v tyzdni su bez zradla. Sinicu rozrusam par krat som uz precistil cele aqua. A vobec to nepomaha, sinica je tam stale. Neviem co mam robit. Mozno preprat piesok v Save??? :? fakt nevim.Ak vas niekoho nieco napadne. Dik za odpovede
Brky
častý přispívatel
 
Příspěvky: 365
Obrázky: 16
Registrován: 16 bře 2006, 15:40
Bydliště: Jilemnickeho 869/3

Předchozí

Zpět na Akva Voda

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron