Navod Tetra test No3

Diskuze pouze o akvarijní vodě!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Pecan » 18 úno 2010, 21:23

MMMMM píše:ty jsem si nechal poslat a už podruhé nepřišli tak to řešíme telefonicky, podruhé to poslal v pondělí a nepřišlo. Nechce se mi kupovat něco dalšího, ph mám v akva dobré, tak snad i no2 a no3 bude ok, v neděli chci dát dalších 20 rybek. Jsem docela frajer, dávám rybky a nevím no2 a no3. Ale prý když je ph v pořádku mělo by být i NO.


To jsou hodnoty vody , které spolu naprosto nesouvisí....Bacha na to....už si to asi vyřešil, ne?
Pecan
častý přispívatel
 
Příspěvky: 289
Obrázky: 16
Registrován: 16 zář 2008, 10:53

Příspěvekod ufonn » 18 úno 2010, 22:17

wladys píše:Já používám testy od pana Rejfíře(Aquar) a maximální spokojenost. :o


jo ja je taky používám, taky spokojenost. Chci si objednat nové testy, ale stránky aquaru nějak nefungují, existuje firma ještě???

Díky
ufonn
uživatel webu
 
Příspěvky: 6
Obrázky: 0
Registrován: 30 říj 2008, 20:50

Příspěvekod wladys » 19 úno 2010, 00:59

ufonn píše:
wladys píše:Já používám testy od pana Rejfíře(Aquar) a maximální spokojenost. :o


jo ja je taky používám, taky spokojenost. Chci si objednat nové testy, ale stránky aquaru nějak nefungují, existuje firma ještě???

Díky


Starý pan Rejfíř loni zemřel a měl to po něm převzít syn.Taky jsem zjistil,že stránky nefungují.Zřejmě je to konec firmy,ale rád bych se mýlil.Pokud někdo ví více,tak sem prosím písněte.
Uživatelský avatar
wladys
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 3419
Obrázky: 198
Registrován: 02 kvě 2005, 15:01
Bydliště: Opava
Kolik let děláte akvaristiku?: 0

Příspěvekod bohousek » 19 úno 2010, 02:17

ja pouzivam rataj a zatim dobry:)
Uživatelský avatar
bohousek
častý přispívatel
 
Příspěvky: 471
Obrázky: 15
Registrován: 25 pro 2009, 12:48
Bydliště: Brno
Kolik let děláte akvaristiku?: 7

Příspěvekod A+I » 19 úno 2010, 11:05

Ja se ted podrobne divam na ten navod Tetra test NO3, to nez se s tim otestuje voda, tak to je pekna doba a navic to u vas musi vypadat jak v alchymisticke dilne carodeje Caryfuka :3: . Kolik se z toho jednoho baleni, ktere tu vyfotil Renda za 98,- Kc, udela vlastne tesu? My jsme je nikdy nemeli, pouzivame testy od API (Aquarium Pharmaceuticals, Inc.), ktere jsou jednodussi a rychlejsi:

NO2 je na 180 testu - nalit vodu do 5 ml zkumavky, pridat 5 kapek roztoku, zatrepat a pockat 5 minut. Delame toho mene, jenom s 3 kapkami, takze to vyjde na 300 testu.

NO3 je na 90 testu - nalit vodu do 5 ml zkumavky, pridat 10 kapek z prvni lahvicky, zatrepat, 10 kapek z 2. lahvicky, zatrepat a pockat 5 minut. Delame to jen do poloviny zkumavky a davame 5+5 kapek, takze to mame na 180 testu.

NH3/NH4 je na 130 testu - nalit vodu do 5 ml zkumavky, pridat 8 kapek z lahvicky 1 a 8 kapek z lahvicky 2, zatrepat a cekat 5 minut. I to delame jen z poloviny a 4+4 kapky, takze to vyjde na 260 testu.

Snad by to u vas nemuselo byt drahy objednat, tady stoji vsechny pod $10. Davam sem fotku.
Přílohy
DSCF9737.JPG
DSCF9737.JPG (69.61 KiB) Zobrazeno 875 krát
Uživatelský avatar
A+I
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 2910
Obrázky: 58
Registrován: 07 dub 2007, 22:11

Příspěvekod brova » 19 úno 2010, 12:25

wladys píše:
ufonn píše:
wladys píše:Já používám testy od pana Rejfíře(Aquar) a maximální spokojenost. :o


jo ja je taky používám, taky spokojenost. Chci si objednat nové testy, ale stránky aquaru nějak nefungují, existuje firma ještě???

Díky


Starý pan Rejfíř loni zemřel a měl to po něm převzít syn.Taky jsem zjistil,že stránky nefungují.Zřejmě je to konec firmy,ale rád bych se mýlil.Pokud někdo ví více,tak sem prosím písněte.


I já je používám a jsem z toho nešťastný, jestli firma zanikne. Ale někde na burze jsem testy viděl prodávat, pokusím se to zjistit, kdo je prodává a jestli to bude na stálo a nebo to je jen dočasně. :3:
Uživatelský avatar
brova
akvamalawi člen
 
Příspěvky: 1816
Obrázky: 101
Registrován: 22 srp 2007, 17:59
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Akva Voda

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků