záběh aq

Diskuze pouze o akvarijní vodě!

Moderátor: Team AkvaMalawi

Příspěvekod Troph3us » 29 srp 2009, 18:29

jak chces tahat tech 100 litru vody? lepsi je vzit si kybl a vyzdimat do nej filtr a to pak prilit do akva. Zabehovky ja pouzivam ancistruse, ale je uplne jedno co tam das, akorat to musi byt zdrave.
Uživatelský avatar
Troph3us
častý přispívatel
 
Příspěvky: 302
Obrázky: 29
Registrován: 27 zář 2008, 10:02
Bydliště: Děčín
Kolik let děláte akvaristiku?: 22

Příspěvekod MMMMM » 29 srp 2009, 19:15

to já vím proto se ptám jestli neznáte někoho z mého okolí. 2x50l barel v pohodě přitáhnu.
MMMMM
častý přispívatel
 
Příspěvky: 234
Obrázky: 8
Registrován: 14 črc 2009, 21:20

Příspěvekod MMMMM » 30 srp 2009, 07:31

Tak záběhovky již mám v pondělí slíbené ale mám pár praktických otázek, které mě napadli když jsem poprvé napustil akva.

1.Mám dvě vnitřní čerpadla Maxi Jet Power Head 1200, ale zdají se mi dost hlučné (nevím jestli to tak má být nebo je to u vnitřních čarpadel správně), hodně to způsobuje nasávání vzduchu aby to trochu bublinkovalo.

2.Protože mi pozadí zakrývají dva vnitřní filtry s molitanem, tak jsem do jednoho pozadí k houbě dal topítko a nastavil na 26°C a na druhou stranu akvárka jiř před pozadí jsem dal teploměr. Topítko hřálo a dnes ráno jejiž vypnuté ale na teploměru je 22°C. Asi je teplota za pozadím už 26°C ale nevyhřeje se celé akvárko na 26°C, je to tak správně? Nemám vytápět na větší teplotu?

3. Napustil jsem vodu skoro až k příčným vzpěrám, udělal jsem to proto abych neviděl hladinu zvenku ale zdá se mi to dost. Sice nesvítím ale mám krycí skla a už je na nich samá kapka, opět je to správně nemám to moc uzavřené? Mám to totiž dost uzavřené těmi skly a jen uřízlé rohy na vhození krmení. Až budu svítit tak se to možná vypaří.

4. Posílám nějaké fotky, myslíte že ty kameny uprostřed stačí?
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
MMMMM
častý přispívatel
 
Příspěvky: 234
Obrázky: 8
Registrován: 14 črc 2009, 21:20

Předchozí

Zpět na Akva Voda

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník